Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. ja do wosku uzywam aplikatora meksa, taka gabeczka. delikatnie pocieram nia o wosk i nakladam na auto, po chwili polerowanie i wszystko ladnie wyglada. musisz naprawde malo tego nakladac aby na lakierze byla tylko taka mgielka a nie tluste prosie:decayed:
  2. nie koniecznie ja musialem wylutowac pamniec i zrobic to przez programator inaczej sie nie dalo
  3. przy stluczce juz ci nie pomoze sciaganie folii:grin:
  4. a wczesniej uzyles jakiegos clinera pod ten wosk?? w sensie mycia to co zrobiles? glinka poszła w ruch?? mi lepiej naklada sie wosk jak wyglinkuje auto i cliner. nigdy nie mialem z colli problemu
  5. tylko zebys pozniej dodał tutaj foto z sesji dobry furacz
  6. oczywiscie wczesniej upewnij sie miernikiem czy po wlaczeniu halogenów na tym kablu pojawia sie plus. halogieny prawdopodobnie dzialaja u ciebie po wlaczeniu pozycji pamietaj o tym przy sprawdzaniu
  7. tak da. trzeba rozebrac tyl fotela. u gory trzeba podwazyc ta tapicerke i ciagnac do siebie i jak posci to pozniej w gore. mocowanie sprezyn posmarowac jakims silikonem albo smarem rozruszac i bedzie cisza. mialem podobnie w ojca b6
  8. jaki stan amora??
  9. odkrec schowek i po kolei pozniej zmieniaj ustawienia na klimatorniku i patrz ktora klapka sie nie rusza gdy zmieniasz cieplo zimno
  10. ta zwykla gabke sobie daruj i kup jakas carpro z wlosiem bo tak to wiecej szkod narobisz niz usuniesz ScratchXem
  11. polerka trzeba uwazac zeby nie zrobic efektu soczewek na kloszu
  12. a firme radia mamy sie domyslic? radio sie konczy i tyle albo pen jest kiepskiej jakosci
  13. zrob test zegarów. wtedy wszystkie wskazówki ustawia ci sie w pionie, znaczy na rownych warotosciach. 100km/h a obrotomierz na 4 tys albo 3 juz nie pamietam
  14. jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród.... a co myslisz ze z katem juz nie smierdzi taki ropniak?? chyba jestes w takim wypadku chory. disle ktore maja kata (jeszcze) na ogół kopca jeszcze bardziej jak bez przez wydmuchiwanie tego syfu zatrzymanego na kacie. pozatym sprawnosc takiego kata po tylu latach i przebiegu jest bliska 15-20%. Kazdy zrobi jak chce. głównie chodzi w tym temacie o sprawe mechaniczna po wycieciu kata a nie srodowisko wiec polemizuj sobie gdzie indziej na ten temat. duzo masz do powiedzenia ale zadnych konkretów. chore to było twoje przyjście na świat,psychiczny człeku,mądryjołki forumowe,powycinajcie katy,egry i zasmodrodźcie wszystkie miasta w PL,w DE takie cos by nie przeszło bo tam przede wszystkim naród jest mądry nie pyskuj i nie obrazaj, bo mnie nie znasz i lepiej zebys juz nie poznał i na zadnym spocie sie pokazał bo widac jak cie wychowała panie ...... sensei gdzie śmigasz na spoty to może na żywca pogadamy,nie widze problemu nie ma o czym z toba rozmawiac. koniec OTO nie chodzi o ekologie w tym watku. załóż swoj i hejtuj innych
  15. Kurfa padłem:polew: Nie wiemdziałem że istnieją w ogole takie kompaktowe pudełeczka:decayed: Porządny ozonator kosztuje w granicach 1000zł. Brat w warsztacie ma Magneti Marelli. Po 30 minutach ozonowania do auta nie da się wsiąść bo ozon dusi. Po wywietrzeniu jest totalnie bezwonnie:good: heh wiadomo taki to sobie mozna kupic i robic co jakis czas samemu ale skuteczne to za bardzo nie jest chodz jak widzialem kiedys muchy w aucie z tym ozonatorkiem to padly haha (brak tlenu)
  16. jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród.... a co myslisz ze z katem juz nie smierdzi taki ropniak?? chyba jestes w takim wypadku chory. disle ktore maja kata (jeszcze) na ogół kopca jeszcze bardziej jak bez przez wydmuchiwanie tego syfu zatrzymanego na kacie. pozatym sprawnosc takiego kata po tylu latach i przebiegu jest bliska 15-20%. Kazdy zrobi jak chce. głównie chodzi w tym temacie o sprawe mechaniczna po wycieciu kata a nie srodowisko wiec polemizuj sobie gdzie indziej na ten temat. duzo masz do powiedzenia ale zadnych konkretów. chore to było twoje przyjście na świat,psychiczny człeku,mądryjołki forumowe,powycinajcie katy,egry i zasmodrodźcie wszystkie miasta w PL,w DE takie cos by nie przeszło bo tam przede wszystkim naród jest mądry nie pyskuj i nie obrazaj, bo mnie nie znasz i lepiej zebys juz nie poznał i na zadnym spocie sie pokazał bo widac jak cie wychowała panie ......
  17. jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród.... a co myslisz ze z katem juz nie smierdzi taki ropniak?? chyba jestes w takim wypadku chory. disle ktore maja kata (jeszcze) na ogół kopca jeszcze bardziej jak bez przez wydmuchiwanie tego syfu zatrzymanego na kacie. pozatym sprawnosc takiego kata po tylu latach i przebiegu jest bliska 15-20%. Kazdy zrobi jak chce. głównie chodzi w tym temacie o sprawe mechaniczna po wycieciu kata a nie srodowisko wiec polemizuj sobie gdzie indziej na ten temat. duzo masz do powiedzenia ale zadnych konkretów.
  18. to jest jeden z ozonatorow ktore stosuja takie warsztaty. cos tam daje ale efekt na dlugo sie nie utrzymuje. wyciagnie jakies tam zapachy gdy ktos pali w aucie i takie tam. gdy smierdzi z kratek po wylaczeniu klimy to nagrzewnica klimy jest zagrzybiona. najlepiej przez otwor do klimatyzowanego schowka wtrysnac na chlodniczke odpowiedni srodek pozniej mozna jeszcze ozonowac.
  19. zalezy bo jak piwo po 3 zł to mało żeś wypil przy takim nakładzie pracy:decayed: bedzie dobrze
  20. jesli chcesz kiedys robisz swapa to cos z potencjalem i wersja rozwojowa nie mniej jak 1.8T 2.4 szkoda sie pakowac. juz czorny tak zrobil i zaluje:grin:
  21. jak na nastepny sezon body to teraz 2.7??
  22. po pierwsze gdzie ramki z silniczkami albo silniczki po drugie panel kierowcy jest z anglika wiec nie spasujesz tego
  23. wiazka od wtyczki do kompa do sprawdzenia najlepiej miernikiem czy sa przejscia i sama wtyczka takze
  24. sprawdz bledy i zrob adaptacje przepustnicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.