Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Jak nakładać wosk Collonite 915??
ja do wosku uzywam aplikatora meksa, taka gabeczka. delikatnie pocieram nia o wosk i nakladam na auto, po chwili polerowanie i wszystko ladnie wyglada. musisz naprawde malo tego nakladac aby na lakierze byla tylko taka mgielka a nie tluste prosie:decayed:
-
Korekta licznika
nie koniecznie ja musialem wylutowac pamniec i zrobic to przez programator inaczej sie nie dalo
-
C5 Freak Biturbo+
przy stluczce juz ci nie pomoze sciaganie folii:grin:
-
Jak nakładać wosk Collonite 915??
a wczesniej uzyles jakiegos clinera pod ten wosk?? w sensie mycia to co zrobiles? glinka poszła w ruch?? mi lepiej naklada sie wosk jak wyglinkuje auto i cliner. nigdy nie mialem z colli problemu
-
B6 by Armi - sesja s.25
tylko zebys pozniej dodał tutaj foto z sesji dobry furacz
-
Podpięcie halogenów, pilne
oczywiscie wczesniej upewnij sie miernikiem czy po wlaczeniu halogenów na tym kablu pojawia sie plus. halogieny prawdopodobnie dzialaja u ciebie po wlaczeniu pozycji pamietaj o tym przy sprawdzaniu
-
Skrzypi oparcie fotela pasażera, ma ktoś podobny problem?
tak da. trzeba rozebrac tyl fotela. u gory trzeba podwazyc ta tapicerke i ciagnac do siebie i jak posci to pozniej w gore. mocowanie sprezyn posmarowac jakims silikonem albo smarem rozruszac i bedzie cisza. mialem podobnie w ojca b6
-
Po wylaczeniu stacyjki wciaz dzialaja mi wycieraczki
kostka stacyjki (30zł)
-
Nadmierne zuzycie jednej opony
jaki stan amora??
-
Ciągle ciepłe powietrze
odkrec schowek i po kolei pozniej zmieniaj ustawienia na klimatorniku i patrz ktora klapka sie nie rusza gdy zmieniasz cieplo zimno
-
Zestaw kosmetyków do 250zł
ta zwykla gabke sobie daruj i kup jakas carpro z wlosiem bo tak to wiecej szkod narobisz niz usuniesz ScratchXem
-
Pasta do ręcznego spolerowania reflektorów
polerka trzeba uwazac zeby nie zrobic efektu soczewek na kloszu
-
Problem odnośnie pendrive
a firme radia mamy sie domyslic? radio sie konczy i tyle albo pen jest kiepskiej jakosci
-
[A4 B5 1.8T ANB] Inne obroty na VAG inne na obrotomierzu
zrob test zegarów. wtedy wszystkie wskazówki ustawia ci sie w pionie, znaczy na rownych warotosciach. 100km/h a obrotomierz na 4 tys albo 3 juz nie pamietam
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród.... a co myslisz ze z katem juz nie smierdzi taki ropniak?? chyba jestes w takim wypadku chory. disle ktore maja kata (jeszcze) na ogół kopca jeszcze bardziej jak bez przez wydmuchiwanie tego syfu zatrzymanego na kacie. pozatym sprawnosc takiego kata po tylu latach i przebiegu jest bliska 15-20%. Kazdy zrobi jak chce. głównie chodzi w tym temacie o sprawe mechaniczna po wycieciu kata a nie srodowisko wiec polemizuj sobie gdzie indziej na ten temat. duzo masz do powiedzenia ale zadnych konkretów. chore to było twoje przyjście na świat,psychiczny człeku,mądryjołki forumowe,powycinajcie katy,egry i zasmodrodźcie wszystkie miasta w PL,w DE takie cos by nie przeszło bo tam przede wszystkim naród jest mądry nie pyskuj i nie obrazaj, bo mnie nie znasz i lepiej zebys juz nie poznał i na zadnym spocie sie pokazał bo widac jak cie wychowała panie ...... sensei gdzie śmigasz na spoty to może na żywca pogadamy,nie widze problemu nie ma o czym z toba rozmawiac. koniec OTO nie chodzi o ekologie w tym watku. załóż swoj i hejtuj innych
-
Ozonatory, generatory ozonu.
Kurfa padłem:polew: Nie wiemdziałem że istnieją w ogole takie kompaktowe pudełeczka:decayed: Porządny ozonator kosztuje w granicach 1000zł. Brat w warsztacie ma Magneti Marelli. Po 30 minutach ozonowania do auta nie da się wsiąść bo ozon dusi. Po wywietrzeniu jest totalnie bezwonnie:good: heh wiadomo taki to sobie mozna kupic i robic co jakis czas samemu ale skuteczne to za bardzo nie jest chodz jak widzialem kiedys muchy w aucie z tym ozonatorkiem to padly haha (brak tlenu)
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród.... a co myslisz ze z katem juz nie smierdzi taki ropniak?? chyba jestes w takim wypadku chory. disle ktore maja kata (jeszcze) na ogół kopca jeszcze bardziej jak bez przez wydmuchiwanie tego syfu zatrzymanego na kacie. pozatym sprawnosc takiego kata po tylu latach i przebiegu jest bliska 15-20%. Kazdy zrobi jak chce. głównie chodzi w tym temacie o sprawe mechaniczna po wycieciu kata a nie srodowisko wiec polemizuj sobie gdzie indziej na ten temat. duzo masz do powiedzenia ale zadnych konkretów. chore to było twoje przyjście na świat,psychiczny człeku,mądryjołki forumowe,powycinajcie katy,egry i zasmodrodźcie wszystkie miasta w PL,w DE takie cos by nie przeszło bo tam przede wszystkim naród jest mądry nie pyskuj i nie obrazaj, bo mnie nie znasz i lepiej zebys juz nie poznał i na zadnym spocie sie pokazał bo widac jak cie wychowała panie ......
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród.... a co myslisz ze z katem juz nie smierdzi taki ropniak?? chyba jestes w takim wypadku chory. disle ktore maja kata (jeszcze) na ogół kopca jeszcze bardziej jak bez przez wydmuchiwanie tego syfu zatrzymanego na kacie. pozatym sprawnosc takiego kata po tylu latach i przebiegu jest bliska 15-20%. Kazdy zrobi jak chce. głównie chodzi w tym temacie o sprawe mechaniczna po wycieciu kata a nie srodowisko wiec polemizuj sobie gdzie indziej na ten temat. duzo masz do powiedzenia ale zadnych konkretów.
-
Ozonatory, generatory ozonu.
to jest jeden z ozonatorow ktore stosuja takie warsztaty. cos tam daje ale efekt na dlugo sie nie utrzymuje. wyciagnie jakies tam zapachy gdy ktos pali w aucie i takie tam. gdy smierdzi z kratek po wylaczeniu klimy to nagrzewnica klimy jest zagrzybiona. najlepiej przez otwor do klimatyzowanego schowka wtrysnac na chlodniczke odpowiedni srodek pozniej mozna jeszcze ozonowac.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
zalezy bo jak piwo po 3 zł to mało żeś wypil przy takim nakładzie pracy:decayed: bedzie dobrze
-
[Audi A4 B5] - [Pelican Blue] - SPRZEDAM
jesli chcesz kiedys robisz swapa to cos z potencjalem i wersja rozwojowa nie mniej jak 1.8T 2.4 szkoda sie pakowac. juz czorny tak zrobil i zaluje:grin:
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
jak na nastepny sezon body to teraz 2.7??
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
po pierwsze gdzie ramki z silniczkami albo silniczki po drugie panel kierowcy jest z anglika wiec nie spasujesz tego
-
1.8T przerywa na niskich obrotach
wiazka od wtyczki do kompa do sprawdzenia najlepiej miernikiem czy sa przejscia i sama wtyczka takze
-
[A4 B5 1.8T ANB] Inne obroty na VAG inne na obrotomierzu
sprawdz bledy i zrob adaptacje przepustnicy