Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
noo to kW a KM to co innego hehe. waz żaden nie mogl Ci spac bo jak by sie olej przedostal do wydechu.? sprawdz ile oleju Ci ubylo zeby nie bylo ze zaraz silniczek sie zatrze
-
blad 561 na benie
odme wymienialem kolo listopada wiec chyba jest oki. przeczyscilem przepustnice wymienilem wezyk od podcisnienia zaworka paliwa czy jakos tak ten krociutki bo byl sparcialy. filtr paliwa jutro wymienie i sprawdze szczelnosc i ta odme jeszcze raz. pierwszy raz od poltora roku zdarzylo sie ze cos nie tak wczesniej na gazie i benie super smigal. teraz widze ze sie poprawilo i ladnie na jalowym chodzi chodz leciutko zadrzy gdy zmieniam z gazu na bene ale po dwoch sekundach jest oki. bledu nie ma ale to trzeba pojezdzic troche i zobacze czy wyskoczy.
-
blad 561 na benie
a moge sprwdzic dolot poprzes psikanie go np plakiem? czy lepiej przez sprezarke i badac czy gdzies nie syczy? przeplywka raczej oki na postoju oscyluje w granicach 2.7-3.0g/s filtr wymieniany jakies 20tys temu ale moze zlapal jakiegos syfa. listwe wtryskowa tez sprawdze i cisnienie paliwa. przy tym problemie moze wiecej palic beny gazu?
-
blad 561 na benie
witam ostatnio zauwazylem ze moj aeb jakos po przelaczeniu z gazu na pb szarpnie i ma nierowne obroty ( czuc ze lekko drzy ) na vag wyszlo ze mieszanka dodatnia czy cos nr 561. na gazie ladnie chodzi. ostatnio mialem awarie czujnika temperatury wymieniony na nowy ori audi temp wzorowo na climatroniku 86 na blacie prawie 90 stopni. ale jakos ten blad mnie zaniepokoil. macie jakies pomysly moze przeplywka do czyszczenia ale wolal bym jej nie dotyka bo to delikatne urzadzenie. przepustnica czyszczona w pazdzieniku adaptacja oki. skasowalem blad i niby na benie oki ale przy przelaczaniu z gazu na pb poszarpuje leciutko. jakies pomysly ? jak sprawdzic szczelnosc dolotu? na wskazniku boost pompuje tyle co zawsze 0.5-0.6 bara. jutro sprobuje zrobic adaptacje na bloku 000 gdziesz czytalem ze niby pomoze i troche pojezdzic na benie ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- dodam ze w opisie bledu jest cos takiego - Krańcowa regulacja składu mieszanki - uboga > ciśnienie paliwa, EVAP, pompa, MAF, wtryskiwacz
-
EPC kontrolka.
nie no bez przesady jazda do 130km/h to jest pikus co innego jak bys moze latal po 180km/h. czesto latam z lublina na piotrkow i poznan i sa owiele wieksze predkosci i nic sie nie dzieje
-
EPC kontrolka.
to jest prawie to samo na cztery sroby. mozesz przez zaplon ale lepiej vaga zapinaj
-
EPC kontrolka.
wyczysc przepustnice i jej piny potem adaptacja. masz juz elektroniczna nie na linke moze cos sie przycina
-
Malowanie konsoli
robi robote tez musze sie zebrac i prysnac w czarny polysk. super u ciebie to wyszlo. przeleciales papierkiem zeby zmatowic i odrazu na to ta czarna farba sprayem? czy jakies podklady?
-
MAP sensor a podciśnienie
napisz tutaj dev jak odpowietrzyc zaciski i ewentualnie blok abs
-
Wymiana rozrzadu
ja wymieniam w polowie tego co pasek wytrzyma czyli 60 tys. zalezy tez od tego ile sie rocznie robi i wogole
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
u siebie dawno bym to zrobil ale zabawy tyle i czasu brak zeby ciac spawac malowac. 95 rocznik mial zajebiaszczo
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
gosciu u mnie w miescie ma jakies zamienniki tych listw na drzwi plastikowe musze zobaczyc czy to jest cos warte
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
a jak rozwiazales ten temat? masz jakis schemacik puki nie mam zadnego modulu nie mam jak sprawdzic
-
Falowanie obrotow
jesli masz male rece dasz rade wsadzic reke pod kolektor to nie powinno byc tak zle trzeba troche pomanewrowac odma. cena w aso chyba jakies 180 zl
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
powiedz mi jak to jest z tymi diodami jeszcze na polczaczeniu stopu z pozycja bo widac ze to na tych samych diodach sie swieci. pozycje sa przygaszone i po wcisnieciu stopu mocniej sie pala czy jak?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
tak tez cos mi sie wydawalo ze tyl trzeba bylo ciac bo jak taki modul zmiecic. a jak z parowaniem bedzie?
-
Pytanie do zagazowanych AEB powyżej 200KM jakie macie reduktory zamontowane
jaka masz miedz wsadzona 6 czy 8 mm? reduktor ci nie wytrzymuje albo masz zle poustawiane i wtedy na pb przebija kme gold powinien chyba wystarczyc. kup taki co do 300KM starczy chyba ze planujesz wieksza moc
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
heh. chodzi tylko o to czy obudowa byla jakos cieta czy nie?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
dajcie zdjecia jak to wyglada od srodka
-
pali bezpiecznik. o co kaman?!
sprawdz tak na oko narazie jak wygladaja kable i przetwornica moze gdzies jest przetarty. podmien przetwornice, znaczy zamien miejscami i zobaczysz czy pali ci wtedy prawy bezpiecznik
-
środkowy nawiew, potrzebny?
kolego srodkowy nawiew to nie tylko kratki na srodku ale i te po boku chodzi o to ze to centralny nawiew. jak calkiem zatkasz srodkowe nawiewy nad konsola to bedziesz mial mocniejsze boczne i tyle nic sie nie stanie i nie wazne czy masz klime mozesz skrecic pokretlem zeby na navi czy co tam wsadzisz nie wialo i tyle
-
v6 Jak powina wyglądać prawidłowa praca silnika na saniach
nie jest prawidlowa ssanie powinno byc gora 1200. ja tam w vag bledy jakies
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
idziesz kolego grubo. super projekt. z moca nie ma bardzo co grzebac ale za to optyka idzie w mega plus. dekory walnij w carbon lakierowany bedzie jak w s4 czy rs4. lakier to lz5l? bo chyba taki jak u mnie. super kolor jak sie do wypoleruje robi robote. daj fote daszka rs i linka z kad kupowales
-
Szarpie po deszczu
zapewne ktoras z cewek ci sie wysrala jak nic. beru ori w ic kosztuje kolo 130 zl po znizkach. chodz to bylo rok temu teraz nie wiem. kup sobie podrobe np z maxgear 50 zl po znizce ja mam od roku takowa i zapierdziela super do tego mam gaz jeszcze. kup jedna albo podmien od kogos i na kazda swiece az problem ustanie. modulu zaplonowego ci na vag nie pokaze to nie ta technologia jeszcze:grin: fajek nie wymieniaj narazie pozatym watpie zeby sie rozlecialy chyba ze masz nalatane pincet tysiecy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
o niebo lepiej jest w chromowanych relingach i rs-ach o ile sie nie myle. ciemna szyba w tym zestawieniu super wyglada. nie dawaj zadnych chromow na okna. mogl zrobic vt z nimi to bys sie przekonal. co do malowania listw drzwiowych sa gumowe i jak je pomalujesz to po pewnym czasie lakier popeka, poczekaj jak przyda gorace dni zrobia sie troszke gumowe i bedzie to brzydko wygladac. co do usuwania tych nitow to przejebane