Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. noo to kW a KM to co innego hehe. waz żaden nie mogl Ci spac bo jak by sie olej przedostal do wydechu.? sprawdz ile oleju Ci ubylo zeby nie bylo ze zaraz silniczek sie zatrze
  2. Magicbattle odpowiedział(a) na Magicbattle temat w 1.8T
    odme wymienialem kolo listopada wiec chyba jest oki. przeczyscilem przepustnice wymienilem wezyk od podcisnienia zaworka paliwa czy jakos tak ten krociutki bo byl sparcialy. filtr paliwa jutro wymienie i sprawdze szczelnosc i ta odme jeszcze raz. pierwszy raz od poltora roku zdarzylo sie ze cos nie tak wczesniej na gazie i benie super smigal. teraz widze ze sie poprawilo i ladnie na jalowym chodzi chodz leciutko zadrzy gdy zmieniam z gazu na bene ale po dwoch sekundach jest oki. bledu nie ma ale to trzeba pojezdzic troche i zobacze czy wyskoczy.
  3. Magicbattle odpowiedział(a) na Magicbattle temat w 1.8T
    a moge sprwdzic dolot poprzes psikanie go np plakiem? czy lepiej przez sprezarke i badac czy gdzies nie syczy? przeplywka raczej oki na postoju oscyluje w granicach 2.7-3.0g/s filtr wymieniany jakies 20tys temu ale moze zlapal jakiegos syfa. listwe wtryskowa tez sprawdze i cisnienie paliwa. przy tym problemie moze wiecej palic beny gazu?
  4. Magicbattle opublikował(a) temat w 1.8T
    witam ostatnio zauwazylem ze moj aeb jakos po przelaczeniu z gazu na pb szarpnie i ma nierowne obroty ( czuc ze lekko drzy ) na vag wyszlo ze mieszanka dodatnia czy cos nr 561. na gazie ladnie chodzi. ostatnio mialem awarie czujnika temperatury wymieniony na nowy ori audi temp wzorowo na climatroniku 86 na blacie prawie 90 stopni. ale jakos ten blad mnie zaniepokoil. macie jakies pomysly moze przeplywka do czyszczenia ale wolal bym jej nie dotyka bo to delikatne urzadzenie. przepustnica czyszczona w pazdzieniku adaptacja oki. skasowalem blad i niby na benie oki ale przy przelaczaniu z gazu na pb poszarpuje leciutko. jakies pomysly ? jak sprawdzic szczelnosc dolotu? na wskazniku boost pompuje tyle co zawsze 0.5-0.6 bara. jutro sprobuje zrobic adaptacje na bloku 000 gdziesz czytalem ze niby pomoze i troche pojezdzic na benie ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- dodam ze w opisie bledu jest cos takiego - Krańcowa regulacja składu mieszanki - uboga > ciśnienie paliwa, EVAP, pompa, MAF, wtryskiwacz
  5. nie no bez przesady jazda do 130km/h to jest pikus co innego jak bys moze latal po 180km/h. czesto latam z lublina na piotrkow i poznan i sa owiele wieksze predkosci i nic sie nie dzieje
  6. to jest prawie to samo na cztery sroby. mozesz przez zaplon ale lepiej vaga zapinaj
  7. wyczysc przepustnice i jej piny potem adaptacja. masz juz elektroniczna nie na linke moze cos sie przycina
  8. robi robote tez musze sie zebrac i prysnac w czarny polysk. super u ciebie to wyszlo. przeleciales papierkiem zeby zmatowic i odrazu na to ta czarna farba sprayem? czy jakies podklady?
  9. napisz tutaj dev jak odpowietrzyc zaciski i ewentualnie blok abs
  10. ja wymieniam w polowie tego co pasek wytrzyma czyli 60 tys. zalezy tez od tego ile sie rocznie robi i wogole
  11. u siebie dawno bym to zrobil ale zabawy tyle i czasu brak zeby ciac spawac malowac. 95 rocznik mial zajebiaszczo
  12. gosciu u mnie w miescie ma jakies zamienniki tych listw na drzwi plastikowe musze zobaczyc czy to jest cos warte
  13. a jak rozwiazales ten temat? masz jakis schemacik puki nie mam zadnego modulu nie mam jak sprawdzic
  14. Magicbattle odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    jesli masz male rece dasz rade wsadzic reke pod kolektor to nie powinno byc tak zle trzeba troche pomanewrowac odma. cena w aso chyba jakies 180 zl
  15. powiedz mi jak to jest z tymi diodami jeszcze na polczaczeniu stopu z pozycja bo widac ze to na tych samych diodach sie swieci. pozycje sa przygaszone i po wcisnieciu stopu mocniej sie pala czy jak?
  16. tak tez cos mi sie wydawalo ze tyl trzeba bylo ciac bo jak taki modul zmiecic. a jak z parowaniem bedzie?
  17. jaka masz miedz wsadzona 6 czy 8 mm? reduktor ci nie wytrzymuje albo masz zle poustawiane i wtedy na pb przebija kme gold powinien chyba wystarczyc. kup taki co do 300KM starczy chyba ze planujesz wieksza moc
  18. heh. chodzi tylko o to czy obudowa byla jakos cieta czy nie?
  19. dajcie zdjecia jak to wyglada od srodka
  20. sprawdz tak na oko narazie jak wygladaja kable i przetwornica moze gdzies jest przetarty. podmien przetwornice, znaczy zamien miejscami i zobaczysz czy pali ci wtedy prawy bezpiecznik
  21. kolego srodkowy nawiew to nie tylko kratki na srodku ale i te po boku chodzi o to ze to centralny nawiew. jak calkiem zatkasz srodkowe nawiewy nad konsola to bedziesz mial mocniejsze boczne i tyle nic sie nie stanie i nie wazne czy masz klime mozesz skrecic pokretlem zeby na navi czy co tam wsadzisz nie wialo i tyle
  22. nie jest prawidlowa ssanie powinno byc gora 1200. ja tam w vag bledy jakies
  23. idziesz kolego grubo. super projekt. z moca nie ma bardzo co grzebac ale za to optyka idzie w mega plus. dekory walnij w carbon lakierowany bedzie jak w s4 czy rs4. lakier to lz5l? bo chyba taki jak u mnie. super kolor jak sie do wypoleruje robi robote. daj fote daszka rs i linka z kad kupowales
  24. Magicbattle odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    zapewne ktoras z cewek ci sie wysrala jak nic. beru ori w ic kosztuje kolo 130 zl po znizkach. chodz to bylo rok temu teraz nie wiem. kup sobie podrobe np z maxgear 50 zl po znizce ja mam od roku takowa i zapierdziela super do tego mam gaz jeszcze. kup jedna albo podmien od kogos i na kazda swiece az problem ustanie. modulu zaplonowego ci na vag nie pokaze to nie ta technologia jeszcze:grin: fajek nie wymieniaj narazie pozatym watpie zeby sie rozlecialy chyba ze masz nalatane pincet tysiecy
  25. o niebo lepiej jest w chromowanych relingach i rs-ach o ile sie nie myle. ciemna szyba w tym zestawieniu super wyglada. nie dawaj zadnych chromow na okna. mogl zrobic vt z nimi to bys sie przekonal. co do malowania listw drzwiowych sa gumowe i jak je pomalujesz to po pewnym czasie lakier popeka, poczekaj jak przyda gorace dni zrobia sie troszke gumowe i bedzie to brzydko wygladac. co do usuwania tych nitow to przejebane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.