Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. a ile dales zacznijmy a nie ile warta. a slabo ci sie zbiera te 150 kucy? ja mam tyle i to w kombi i powiem ze jest dobrze. wiadomo nie jest to niewiadomo co ale zeby sprawnie przyspieszyc wyprzedzic w sam raz przeciez w wyscigach udzialu brac nie bedziesz? ;p ---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:41 ---------- moze bym mial kratki w zderzak ale bez maskownic na halogeny ale sie zobaczy
  2. przewody WN sa ale pod cewka ktora jest przykrecona do pokrywy wiec nic nie zobaczy czy iskrzy czy nie. jesli przerywa to listwa wtryskowa od gazu. czy taki problem jest na benie. vag podstawa zobacz co powie chodz moze tez nic nie powiedziec i ciezko wtedy stwierdzic o co chodzi.
  3. polerka napewno nie wrocisz do tego co bylo. mozna sprobowac na mokro wiekszy obszar zeszlifowac papierkiem wodnym 1.5tys i potem 2.5 lakier pod kolor i bezbarwny ale trzeba to zrobic umiejetnie zeby przejscia nie bylo widac. sa jeszcze specjalne spraye ktore niweluja przejscia miedzy lakierami. jak nie wyjdzie to zderzak caly do malowania i najlepiej tak zrobic
  4. nepewno ze imo a ze kontrolka sie nie pali to spalona zarowe mozesz miec czasem. na forum jest w warsztacie co zrobic z imo. pamietaj zeby przed zdjeciem poduchy odpiac aku bo ci wystrzelic moze.
  5. super fajna furka. widze ze mnie masz zaslepek wokol halogenow. i tu moja prosba moze zrobil bys zdjecie jak jest mocowany od czola jak sie na niego patrzy i sprawdzil jaki torx tam idzie zeby odkrecic.
  6. moim skromnym zdaniem te powinne byc lepsze na przodzie wkoncu to przod ciagnie w naszych samochodach przewaznie no chyba ze Q. przy zmianie opon czego zawsze sie daje te z tylu na przod? zeby w miare rowno sie scieraly chyba nie? jesli ktos chce to mozna i na tyl nie bronie oczywiscie. jak kto uwaza tak zrobi wulkanizatora sie zapytaj on ci doradzi. a najlepiej komplet 4 kulek nowych i dylemat z glowy no i gotowka z portfela tez ;p
  7. czy ktos wie jaki torx idzie do odkrecenia halogenow?
  8. Witam. czy ktos mog by mi zdrobic zdjecie od przodu typowo na halogenie obojetnie ktorym jak jest zamontowany. chodzi mi o te trzy srobki sa to chyba torx jaki wogole jest rozmiar zeby odkrecic 30? chodzi mi o polifta oczywiscie
  9. tak bedzie pasowac. to kostki wina wymien
  10. bedzie pasowac
  11. tez mam kupe wody jak przyspieszam przy ruszaniu to jak z kranu sie leje. juz mysalem ze cos nie tak ale to naturalne do tego mam gaz jeszcze.
  12. do jakiej mocy chcesz zmodyfikowac cara. ja do swojego 1.8t zalozylem na tyl ostatnio tarcze trw i klocki tez a na przod brembo komplecik i bardzo ladnie hamuja chodz jeszcze sie docieraja
  13. w wczesniej bylo oki? jak tylko raz klikniesz (nie przytrzymujesz) to sie samochod otwiera i wraz z nim szyby i tak sam przy zamykaniu. oryginalnie jest tak ze po dluzszym przytrzymaniu samochod sie otwiera i zamyka i razem z nim szyby ale to musi byc dlugi sygnal. po jednokrotnym klinieciu nie powinno tak byc. to jest tak zwana funkcja domykanie szyb z pilota. odlacz aku i poczekaj 10 minut i podlacz.
  14. duzo roboty nie jest po za zdjeciem kul a pozniej zaplaceniu 60 zl za ustawienie zbierznosci i lepiej zeby dobrze to zrobili bo niektorzy nie maja o tym pojecia a wielce robia
  15. tak jak u mnie w aeb super lata na gazie zero problemow zadnych odciec na pb. dobre graty i regulacja i musi chodzic
  16. a moze blokada regulacji kierownicy nie do konca sie zamknela albo juz jest wyrobiona
  17. jesli wczesniej mu dzialaly to napewno albo ktos tylko panel dal dla szpanu ;p albo niedokonczony mod
  18. najlepiej doradza ci w sklepie z glosnikami posluchaj paru glosnikow i wybierz najlepszy
  19. wlasnie nad takim czyms myslalem. bede musial skorke skolowac zeby pasowalo do foteli
  20. 50-55 mm ---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:53 ---------- na forum bylo trzeba sobie poszukac. zalerzy jak glosnik osadzisz
  21. jak mozesz mowic ludziom ze napewno nie raz jezdzil pod wplywem nie znasz a pieprzysz glupoty. ze ty tak robisz nie znaczy ze inni sa tacy jak ty. dostal za swoje i dobrze jak nie splaci to posiedzi troche albo i nie. a w koszta wliczone pewnie bylo wynajecie busa rekompensata za to ze nie dotarl do pracy czy podczas pracy we wskazane miejsce blotnik do wymiany i jak tylni to juz problem spawanko jest a nie jak z przodu wymieniasz i juz. jeszcze jak nowsza bryka to niech sie cieszy ze nie wiecej. a znajac zycie i tak do glowy takiemu juz nic nie wejdzie madrego i bedzie dalej tak robil
  22. tu masz na b5. w b6 ladniej sie wkomponuja
  23. montowalem dzisiaj takie lampeczki ale do seata ibizki III. super wykonczenie widac ze szczelne smd duze i ladne swiatlo daja montarz banalny. fajnie wyprofilowane. przykladalem do swojego zderzaka to super wygladaja az chcialem je zamontowac u siebie a nie u klienta ;p
  24. zostaje gdzies zamowic gdzies gdzie robia identyko prawie taka jak sa w przepisach zeby odbijala to swiatlo tylko ze z wymiarami pod usa ale w miare wieksza zeby nie rzucala sie w oczy jako podruba. ori wozic w bagazniku. przy kontroli moga sie nie skapnac. trzeba jezdzic w miare przepisowo. ja juz tyle natrzaskalem km i jeszcze ani jeden mnie nie zatrzymal. chodz duzo tych dziadow sie kreci i zabieraja dowod za leciutko pekniety klosz nawet. eh. niestety nasz kraj ogranicza juz nasz we wszystkim a okradaja w bialy dzien!!
  25. fajnie wyglada tyl z tymi lampami szfagir ma takie same tylko auto czarne. przod spoko tylko zrob cos z grillem nie wiem poliftowy najlepiej bo jeszcze nie widac tego blasku. z fot zauwazylem ze masz czerwone valteki(listwa wtryskowa gazu) napewno ona powoduje problemy z jazda. wymien sobie na reg fast i po sprawie koszt nie duzy i niech gaziarz dobry to ogarnie i bedzie jezdzic jak szalona. gleba nie potrzebna nie do naszych drog. kuleczko ladne lubie ten wzor. 16 ?? chrom do jasnego auta odpada takie moje zdanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.