Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. no wlasnie tak myslalem ze do turbo ale bardziej jego miejsce pasuje mi przy slupku. ale jakis pomysl juz jest
  2. znajdz przyczyne bo iskierka i audika nie ma ;p
  3. no wlasnie zdjac wszystkie boczki i nitowac szybki trojkatne trzeba wyjac i wstawic z listewkami ale daj sobie spokoj za 550 zl buhaha jaka cena na forum byly nawet po 100 zl. napisz moze akurat kttos bedzie sprzedawal
  4. jesli nie mroga to vagiem musisz ustawic bo jest wylaczone ja tak mialem. a o co chodzi ci z tymi kierunkami na dotyk. ustawic mozna rozne rzeczy. zamykanie kufra przy 15 km/h zamykanie calego samochodu po przekroczeniu 15km/h kierunki ile razy ma mignac i takie tam wiecej tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?3614
  5. przeciez sa generatory kodow wiec nie widze potrzeby przekladac i skladac. poczytaj na necie
  6. ja mam plastik hehe . smieje sie. do drobnych mam podlokietnik.
  7. no tylko ze ja mam bene ale fajne rozwiazanie. zobacze czy gdzies ten krociec jest z tylu. a gdzies wyzej silnika czy srodku mniej wiecej
  8. tu nie chodzi o czas. ile klockow juz przejechales na podzespolach gazowych? filtry wymienione z reduktora spuszczona smola albo wyczyszczony caly, listwa jaka i jaki przebieg. ja czasami mam male szarpniecie przy przelanczaniu z pb na lpg ale to przez niedogrzany silnik chodz temp ustawiona na 35. jedz do gaziarza i niech powie ci co zrobil i gdzie ze jest lepiej wkoncu za to placisz
  9. podlaczona i zalozona i niby dziala ale nr co oznacza pozatym ta z koncowka B jest metalowa a moja byla plastikowa.
  10. witam. http://allegro.pl/audi-a4-1-8i-kratka-z-czujnikiem-naslonecznienia-i2157442205.html mam taki czujnik jak w tej kratce ale pierwsze slysze ze to jakis czujnik sloneczny, moze ktos wyjasnicz do czego on jest?
  11. chyba raczej nie ma mozliwosci regulacji glosnosci syreny. sprawdz w jakim jest stanie czy nie brudna styki zasniedziale
  12. to dziwne sensor zapamietal uderzenie ale poduchy nie wybuchly cos tu nie tak mi sie wydaje. czy uderzenie nie bylo do konca mocne ?
  13. takie pierdolniki to trzymam w schowku znaczy podlokietniku bo mam tam przegrodzone ladnie zeby nie latalo po calym. w poliftach niby jest wlasnie taka jak by poleczka bo popielniczka troche wyzej. gniazdo do zapalniczki mam w schowku pod kierownica na trzy gniazda bo nie lubie navi na srodku tylko przy slupku kierowcy i kabel ladnie chowal miedzy tapicerka a slupkiem i praktycznie tylko navi jest. no pomysle zeby to wygladalo z sensem. cb zadnych takich gowien nie chce.
  14. nie nie, nie chodzi mi ze ma byc do aeb tylko adr. problem wystepuje w 1.8 adr i czy w takim razie moze byc koncowka 10b a nie jak byla 10a
  15. witam. siadla mi przeplywka z nr afh60 10a i mam mozliwosc zalorzenia przeplywki afh60 10b. jaka jest roznica pomiedzy ta koncowka a i b i czy samochod bedzie chodzil jak powinien czy nie. bedzie wiecej palil czy jak? prosze o szybka odpowiedz
  16. Witam. Jak w temacie. Jestem nie palacy i nie wyobrazam sobie wogole palenia w wozie. Postanowilem wywalic popielniczke ale co tam mozna by wsadzic albo jakos zmodernizowac zeby to wygladalo gustownie jak na audi przystalo zeby wygladalo jak ori?
  17. a wogole jak wlaczyc w vagu taka opcje odpowietrzania pompka elektryczna?
  18. wina drazkow kierowniczych. wracaj i reklamuj do mechaniorow cos zj***li. nie wiem po co jeszcze sie pytasz na forum. ah ci mechanicy fachownicy
  19. kolego a jaki masz motor masz jakies zdjecie w ktorym miejscu znajduje sie to gowienko plastikowe bo mi chyba tez tamtedy idzie woda bo skrzynia jest mokra i czuc lekko slodkawy smak
  20. jak kolega mowi walnij sobie reg fast i po sprawie sa szybsze i wiecej wytrzymuja. ja wymienilem 10 tys temu i slychac jak cykaja ale tak ma byc. zurzyte wtryski charakteryzuja sie tym ze na nie dogrzanym silniku czuc szarpniecie przy zmienie na lpg wieksze spalanie nierowna praca silnika i jak obciazenie wieksze to samochod sie slabiej zbiera.
  21. wymien przekaznik wykasuj bledy i powinno byc dobrze chyba ze cos sie przyjaralo
  22. odpowietrzony dobrze uklad?
  23. zal mi was wszystkich chlopak chce w a4 silnik z a6 230 kucy i to tylko na przod. co w tym dziwnego? przeciez seryjnie a6 tak wychodzily wiec co macie za problem. kolega woli tak miec w a4 a ze nie bylo to przeszczep. logiczne chyba nie? osobiscie to wolal bym odrazu kupic a6 i nie bawic sie w zamianke silniczkiem. ale a4 to a4 niby sport niby limuzyna a a6 to juz tylko limuzyna moim skromnym zdaniem
  24. po pierwsze jaka masz instalacje? vag na poczatek zobacz co pokaze. moze byc pompa paliwa juz do wymiany. przynajmniej u mnie jak bralko zasilania na pompie przez moje zabezpieczenia przed zlodziejami to samochodem szarpalo na gazie i benie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.