Treść opublikowana przez dawidg2
-
B8 TrOOOOp
Czekam jeszcze za odpowiedzią od innych w sprawie ceny bo wysłałem zapytania. Trzeba troszkę poszukać. Z dojazdem gdzieś nie problem.
-
B8 TrOOOOp
Zaraz pojadę do kogoś by zrobił polskie menu i mapę najnowszą, tylko ceny różne widzę nawet i 1000zł, z odblokowaniem DVD, z kodowaniem halogenów na doświetlanie, test wskazówek i wyłączenie pasów.
-
B8 TrOOOOp
Dywaniki Petexa to te polecane? bo muszę gumiaki zakupić do swojego wozidła
-
Myjka Ciśnieniowa
Pianownica raczej jakaś marna i mały zbiorniczek ma.
-
Mocowanie tablicy rejestracyjnej
Spokojnie dojdą, do mnie do szły. Ale podobają mi się te niemieckie co były na aucie jak kupiłem, mają takie gumki co odpychają tablicę i pewnie nie dzwoni w ramce. A macie tą piankę z tyłu na klapie pod ramką? bo jak przykręciłem na dwie te śruby ramkę to narożniki się odgięły i jak zamykam to dzwoni ramka, może jak tablica będzie to będzie lepiej.
-
Mocowanie tablicy rejestracyjnej
WHT001829 nr z etki. Etka jest on line IFI :: pod carprog2
-
B8 TrOOOOp
Przyklejane więc trzeba oderwać, byle nie z farbą
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Kuknij do mnie ja mam -30 tylko że na 19 felgach. I brakuje Ci MMI do szczęścia pewnie.
-
B8 TrOOOOp
Końcówka drążka może hałasuje przy skręcaniu.
-
[ALL B8] Audi A4 S-LINE World Rally Blue Pearl Dipped
Felga jak u mnie ale masz oponę 255/35R19?
-
B8 TrOOOOp
Jak wykasować w nawi miejscowość by nie pokazywało między zegarami? niestety po niemiecku ja nie szprecham i teraz ustawiłem i jest ostatnia
-
Laweta dla a4 na inny samochód
Na auto lawetę nie, jeśli jest do 3,5T wystarczy tylko prawko na B.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
No tak ale czy przy sprzedaży auta za kilka lat ktoś dołoży te kilkanaście tys dlatego że jest fajna pneumatyka? Wiadomo coś tam z roku na rok jakaś amortyzacja więc wartość się zmienia.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Za ładną cenę
-
B8 TrOOOOp
Mając czytnik SIM to będzie internet w aucie?
-
MMI 2G czy 3G?
Jest POLSKIE MENU AUDI CONCERT SYMPHONY ! (4340325775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Od dołu przy poduszce pasażera ochodzi ..
Ja to zwykłą "kropelką" kleiłem i się trzyma jak na razie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja chciałbym oryginały s4 z chromem jak ma Grzegorz karbony zrobione
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Na piano , widac każdy odcisk palca , poza tym bardzo sie rysuje ...takie to to niedotykalskie Aż tak bardzo? To będę się musiał zastanowić, ale szczotkowane alu mi się zbytnio nie widzi. Ani te imitacje drewna.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A co z piano się dzieje? Bo mi bardziej właśnie piano się podoba.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Też to zauważyłem jak chciałem zdjęcia w 1 poście zobaczyć.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Mi też bardziej Ledy przed liftowe się podobają niż poliftowe. Czy w A4 czy A5.
-
B8 TrOOOOp
Zobaczę w tym tyg jak będzie w aucie które mam odbierać. Na zdjęciach są zaślepki w tylnej kanapie.
-
B8 TrOOOOp
Z tyłu to chyba standard ale na przód jest osobno do wzięcia za 400 zł w konfiguratorze znalazłem. Więc jak ktoś nie weźmie to ma tylko z tyłu.
-
B8 TrOOOOp
Ale czy dezaktywacja nie jest dopiero jak mamy z przodu Isofixa? Konfigurując auto to Isofix z tyłu i z przodu są oddzielnie do wybrania.