Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B7 BPW] Czy ten kabel będzie dobry?
Twój koszyk jest pusty!
-
[B5 AFN] Błąd 595 Zarejestrowane dane powypadkowe
jezeli crash data jest w ster to nie radze kasować tylko wymienić sensor, nie chodzi to już o kasę ale ludzkie życie
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
czy nie zalany
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
narazie nie wiemy, dlatego trzeba zobaczyc, ster wskazuje bład samego siebie
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
rozbierz i przejżyj ecu
-
[INNE] Wymiana (gruszki) Proszę o ocenę logów Skoda Octavia
mowisz o śrubie koło przewodów wys cisnienia ? no ja zawsze ją odkręcam, inaczej chyba się nie da, dodatkowo przy dużej zmianie pompy luzuje sie wszystkie przewody wys cisnienia i znow dokreca
-
[INNE] Wymiana (gruszki) Proszę o ocenę logów Skoda Octavia
masz racje, skoro alh to ustawia sie tak jak kat synchr ale tam ciezej ustawic bo nie da sie na odpalonym :polew:W ALH latwiej ustawic,lepszy dostep jest do wszystkiego,fakt ciezej trafic centralnie ale po paru probach juz idzie to zrobic idealnie.Pozdrawiam ja tam wole na odpalonym trafic w sedno, bo tak to granie w kotka i myszkę
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów AVG '00 - 110 PS
bład jest dosłowny, sprawdz błedy w zegarach
-
[INNE] Wymiana (gruszki) Proszę o ocenę logów Skoda Octavia
masz racje, skoro alh to ustawia sie tak jak kat synchr ale tam ciezej ustawic bo nie da sie na odpalonym
-
[B5 AFN] Brak komunikacji z ABS
daj jakiegos screna, po co robisz test wyjsc?
-
[B6 AVF] Proszę o ocene logów
kat jest?
-
[INNE] Wymiana (gruszki) Proszę o ocenę logów Skoda Octavia
jezeli jestes aptekarzem to pompe 0,5 mm w stronę głowicy
-
[B5 ADP] Prośba o sprawdzenie logów.
co byś chciał wiedzieć po tym ?
-
[INNE] Seat LEON 110km prosze o sprawdzenie logów przed chipem
moze nie dokladnie, moze sztanga ktos krecil , moze kilka innych rzeczy ...
-
[INNE] Seat LEON 110km prosze o sprawdzenie logów przed chipem
primo termostat, secundo kąt troche przyśpieszyć VNT nie działa dobrze to ASV, dużo takich motorów zrobiłem
-
[ALL] A4 b7 jak z aktualizowac sterownik za pomoca vag can pro
tym nic nie zespujesz, 01 silnika, wart mierzone, w gornym wybierz kanal 01, log,start i odpalasz: )
-
[ALL] A4 b7 jak z aktualizowac sterownik za pomoca vag can pro
jakim programem robisz logi ? rob vag com ew vcds logi wrzucasz na vaglog.rnet.pl
-
[ALL] A4 b7 jak z aktualizowac sterownik za pomoca vag can pro
robisz tak: nagrzewasz auto, przekrecasz stacyjkę na raz, łaczysz sie vagiem, i logujesz kanał 001, klikasz start i odpalasz auto, potem loga wrzucasz tutaj i Ci powiem wszystko
-
[ALL B7] Proszę o analizę logów
kiedy filtr paliwa byl wymieniany ?
-
[B5 AEB] Zaślepienie odmy
tylko uważaj zimą, bo może filtr zamarznąć i wygoni olej bagnetem
-
[INNE] Wymiana (gruszki) Proszę o ocenę logów Skoda Octavia
wydłuż dwa obroty
-
[B5 AKN] Proszę o analizę
http://vaglog.rtnet.pl/
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
log 011 dyn
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
nie ma dziury i przepływkę zostaw w spokoju, szukaj dziury w podcisnieniach, podlacz z vacum bezposrednio na gruche i zrob loga 1,5- 2,5
-
[B5 ADP] Nie mogę dostać się do Poduszek powietrznych.
masz bledy ale nie mozesz wejsc do sterownika ? nie rozumiem