Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. w wersji Demo na pewno nie zrobisz wydruku pomiaru No i właśnie trzeba nam było kogoś kto zrobi pomiar tym programem i będzie miał wynik z hamowni kolego potwierdziłeś że wynik jest w miarę wiarygodny :> Pozdrawiam i czekamy na następne wyniki
  2. logujesz jednoczesnie grupę w ktorej masz obroty silnika jak i jednoczesnie grupę tam gdzie masz predkosc pojazdu :th: chyba ze u kogos w ktoryms bloku jest tak ze naraz jest predkosc i obroty to moze logowac tą jedną grupe czekam na wasze wyniki
  3. mój link jest bezpośrednio do ściągania programu i przed chwilką sprawdzałem i działa. A Ty dałeś ogólny do tego programu i trzeba tam kliknąć "Download restricted demo version" i wszystko musi chulac
  4. prosze http://shop.dieselschrauber.de/download/KPowerSetup.exe testujcie wasze furacze oczywiscie logowanie predkosci i obrotów vagiem [br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 21:18 _________________________________________________swoją drogą z checia obejrzałbym wasze wyniki wiec wklejajcie je tutaj
  5. Witam, trafiłem grzebiąc po necie na taki programik jak kpower który za pomocą logowania obrotów silnika i prędkości może zrobić orientacyjny wykres jak z hamowni Samochód to Skoda octavia alh badz agr nie pamiętam próba polega że wrzucamy 3 badz 4 bieg i start od 1.5 tys do konca obrotów, naciskamy sprzegło i toczymy się na luzie bez zadnego hamowania, program na tej podstawie wyliczy nam opory, wazne jest zeby test był robiony na płaskim terenie ja robiłem to na 4 biegu do programu ładujemy loga w formacie csv , wpisujemy mase samochodu i temperature na zewnatrz, jak ktos chce to moze jeszcze cisnienie atmosferyczne zmienic wykres wyszedł mi następujący Seryjnie bodajże 90 koni przy 4 tys a max moment obrotowy to 210 Nm wyniki ocencie sami
  6. a wlasnie tu moje niedopatrzenie bo ten silnik to PD bo wczesniej pytałem czy kąt wtrysku jest dobry, przeciez tam sie ustawia synchronizacje wałka rozrządu w własnie powiedzcie mi co jest na pozycji drugiej w silnikach PD w 000 BS?? i czy przypadkiem katalizator na logach nie uwidacznia swojego zlego działania ??
  7. przepływka mierzy dobrze lac rope i jezdzic
  8. po tym widac czy furmanka ma seryjne dawki czy po modzie .... to akurat fakt
  9. no poz druga to zyczenie kierowcy czyli dawka wyznaczana na podstawie położenia pedału gazu chyba masz na mysli to zeby patrzec na druga pozycje aby dawki trzymały zasade 3-1-2
  10. to ze wskazanie przepływki spada delikatnie poniezej 850 to nie znaczy ze bedzie rżnąć dawki patrze grupa 008 pozycja 3 i 4 :gwizdanie:
  11. o ktorym zadanym cisnienieu piszesz .. bo ja nie widze bloku 011 .... Sorki koledzy nie byłem w stanie i miałem jakieś omamy chyba :gwizdanie:
  12. tnie dawki bo brak doładowania, ale zadane ciśnienie jest jakieś dziwne
  13. no najczęściej jest to wina czujnika stopu przy dźwigni hamulca nożnego
  14. z takimi sprawami to na viaken.pl/forum
  15. takie ze sie zamyka jak Ci gaśnie samochód i nie dyga tak samochod
  16. o to własnie chodzi, trzeba wiedzieć jak wyliczać checksumy
  17. z lublina jest mnóstwo osób na forum viakena
  18. ja powiem Ci tyle najpierw naucz się jak i czym można zgrać wsad silnika. a później winols i dochodź sam swoja drogą vagiem nie zrobisz nic co by Cię satysfakcjonowało jesli chodzi o tuning[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 09:48 _________________________________________________jeszcze jedna rzecz, odpuść sobie tuning swojego wolnossącego 1.6 bo to strata czasu i kasy. swoja drogą kiedyś też byłem napalony na przeróbki w moim mk4 1.4 16V ale zmądrzałem, pozostał mi tylko w nim tuning optyczny, zeby ładnie wyglądał
  19. a ja wole kupić sprzęt i samemu zrobić, sprzęt zostaje a satysfakcja jest bezcenna mądry człowiek zrobi kopię wsadu licznika, wiec w razie niepowodzeń ma deskę ratunku.
  20. pedał bedzie twardy jak servo nie działa znaczy na zgaszonym silniku. myślałbym o odpowietrzaniu układu jak pedał byłby miekki
  21. jasne kolego :th: wyczytałem ze w moim golfie nie ma możliwości regulacji
  22. przecież kąt wyprzedzenia zapłonu jest zczytywany z czujnika położenia wału korbowego, nie wiedziałem ze jest możliwość ingerencji w niego. wytłumaczy mi ktoś to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.