Treść opublikowana przez darek995
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Albo apc od nielsena czyli chyba nielsen cyclone.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co wy tam macie za CZORNidło Mały szybki spontan z Slo dzisiaj był i przejazd jego BEXem
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
no w a6 ładnie leży ale hydrografika też będzie ciekawa bo mało kto ma.
-
Wydech z quattro do fwd
skoro buda jest uniwersalna to ładują wydech jak w quattro a potem sobie myśl.
-
A4 B5 1.8 LPG - ciężko odpalić po zgaszeniu
to może masz za ubogo jeszcze na rozruchu, a możesz sprawdzić szczeloność zakręcając gaz na noc i zgasić go na benzynie i zobaczyć rano jak zapali.
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Gratki felgi a myślałem że tylko ja taką mam na ten sezon
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W ppl pada deszcz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale ja nie mowie ze -60 tylko chociaz 1be zaladuj lub springi -30 i bedzie w miare wygladac i jechac.
-
Znaczenie ET Felgi
Masz fwd tak? Bo to cie wtedy nie oganicza. Na przod 215/35 tyl 225/30 bo wg serii co nie wyglada powinno byc 225/40 .
-
Wydech z quattro do fwd
Autor pisze ze mozliwe ze bedzie kladl wiec najpierw powinien sie zastanowic co robic.
-
[B5 APS] by czorny
Zrobil wszystko co mogł i jest git! Nie czepiajcie sie ze to i tamto. ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- zawsze mogl miec mlodszego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak posadzisz na glebie to juz lepiej bedzie
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
to zrób hydrografikę i już
-
AnB gaz + chip
Tylko miedz fi 8 po co się bawić w fi 6. Z resztą wyżej piszą to co pisałem wcześniej.
-
Wydech z quattro do fwd
Pewnie da, za kasę wszystko się da. Nie wolisz sam pokombinować ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jaki grill od eski czy od RS ?
-
Wydech z quattro do fwd
Tak jak wyżej da się
-
Znaczenie ET Felgi
Dobrze leży ale chyba będzie potrzebny lekki dystans by było pro. Gwint? czy coś ?
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
za dużo wokół konsoli zwykły ciemny carbon albo piano black
-
AnB gaz + chip
To zależy co chcesz robić.. albo chcesz moc albo oszczędność. Bo co downpipe, chip a jakiś ic, turbo seria rozumiem 190km? kto CI to robi? A co do instalki zależy co masz teraz mianowicie jakie te wtryski hana ? red/ blu czy coś innego? na pewno reduktor do wymiany bo nie obsłuży, potem można patrzeć. Koszty jaki ja widzę dla Ciebie to ok 250zł reduktor ac r01 250 + wtryski Hana niebieskie ok 270zł + jakieś tam filtry ok 50zł. Wnioski wysuń sobie sam.
-
reduktora moc a km.
Nie tyle co mocy na zapas co zapas wydajnosci by moc obsluzyc dane zapotrzebowabie cisnieniowe silnika. Jedno z drugim musi wyrobic.
-
Jaka instalacja LPG do A4 B5 2.6?
Chcesz zalozyc i zapomniec? Zaloz sibie zestaw jak i ja mam a gaz ogarniam sobie sam. Barracudy + kme gold + stag + miedzz fi8 + kompensacja za listwami i dobry gaziarz
-
A4 B5 1.8 LPG - ciężko odpalić po zgaszeniu
Nie powinno byc takiego probelmu po zgaszeniu silnika bo elektrozawor to 1 a wtryski to drugie a te po zadlawieniu silnika sa zamkniete i nie puszcza. Chyba ze rzeczywiscie auto zalewa lpg ale wtedy lpg do ogarniecia.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dawid nie wierze ci dopoki nie zobacze bo za duzo planow masz na minute Michal wachacze MS -master sport bo to sa te "tanie i dobre" teraz mam je drugi raz bo poprzednie po ok 40tys. Padly i to tylko najbardziej ucierpialy dolne banany. Jakbyscie robili wlepy z nickiem to moze bede zainteresowany bo jak narazie pisze sien tylko na 1 wlepe vag wlkp.
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
No to jak ustawial to nie mogl ich podciaganac ? Bo z tego co piszesz to on tylko robi je na gotowo czyli nic przy nich nie robi. A spokojnie mozna je podciagnac to i mnoznik sie zmieni i nie bedzie za ubogo. Najlepszy mnoznik w okolicy 1.