Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Albo apc od nielsena czyli chyba nielsen cyclone.
  2. Co wy tam macie za CZORNidło Mały szybki spontan z Slo dzisiaj był i przejazd jego BEXem
  3. no w a6 ładnie leży ale hydrografika też będzie ciekawa bo mało kto ma.
  4. skoro buda jest uniwersalna to ładują wydech jak w quattro a potem sobie myśl.
  5. to może masz za ubogo jeszcze na rozruchu, a możesz sprawdzić szczeloność zakręcając gaz na noc i zgasić go na benzynie i zobaczyć rano jak zapali.
  6. Gratki felgi a myślałem że tylko ja taką mam na ten sezon
  7. W ppl pada deszcz
  8. Ale ja nie mowie ze -60 tylko chociaz 1be zaladuj lub springi -30 i bedzie w miare wygladac i jechac.
  9. Masz fwd tak? Bo to cie wtedy nie oganicza. Na przod 215/35 tyl 225/30 bo wg serii co nie wyglada powinno byc 225/40 .
  10. Autor pisze ze mozliwe ze bedzie kladl wiec najpierw powinien sie zastanowic co robic.
  11. Zrobil wszystko co mogł i jest git! Nie czepiajcie sie ze to i tamto. ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- zawsze mogl miec mlodszego
  12. Jak posadzisz na glebie to juz lepiej bedzie
  13. to zrób hydrografikę i już
  14. Tylko miedz fi 8 po co się bawić w fi 6. Z resztą wyżej piszą to co pisałem wcześniej.
  15. Pewnie da, za kasę wszystko się da. Nie wolisz sam pokombinować ?
  16. jaki grill od eski czy od RS ?
  17. Tak jak wyżej da się
  18. Dobrze leży ale chyba będzie potrzebny lekki dystans by było pro. Gwint? czy coś ?
  19. za dużo wokół konsoli zwykły ciemny carbon albo piano black
  20. To zależy co chcesz robić.. albo chcesz moc albo oszczędność. Bo co downpipe, chip a jakiś ic, turbo seria rozumiem 190km? kto CI to robi? A co do instalki zależy co masz teraz mianowicie jakie te wtryski hana ? red/ blu czy coś innego? na pewno reduktor do wymiany bo nie obsłuży, potem można patrzeć. Koszty jaki ja widzę dla Ciebie to ok 250zł reduktor ac r01 250 + wtryski Hana niebieskie ok 270zł + jakieś tam filtry ok 50zł. Wnioski wysuń sobie sam.
  21. Nie tyle co mocy na zapas co zapas wydajnosci by moc obsluzyc dane zapotrzebowabie cisnieniowe silnika. Jedno z drugim musi wyrobic.
  22. Chcesz zalozyc i zapomniec? Zaloz sibie zestaw jak i ja mam a gaz ogarniam sobie sam. Barracudy + kme gold + stag + miedzz fi8 + kompensacja za listwami i dobry gaziarz
  23. Nie powinno byc takiego probelmu po zgaszeniu silnika bo elektrozawor to 1 a wtryski to drugie a te po zadlawieniu silnika sa zamkniete i nie puszcza. Chyba ze rzeczywiscie auto zalewa lpg ale wtedy lpg do ogarniecia.
  24. Dawid nie wierze ci dopoki nie zobacze bo za duzo planow masz na minute Michal wachacze MS -master sport bo to sa te "tanie i dobre" teraz mam je drugi raz bo poprzednie po ok 40tys. Padly i to tylko najbardziej ucierpialy dolne banany. Jakbyscie robili wlepy z nickiem to moze bede zainteresowany bo jak narazie pisze sien tylko na 1 wlepe vag wlkp.
  25. No to jak ustawial to nie mogl ich podciaganac ? Bo z tego co piszesz to on tylko robi je na gotowo czyli nic przy nich nie robi. A spokojnie mozna je podciagnac to i mnoznik sie zmieni i nie bedzie za ubogo. Najlepszy mnoznik w okolicy 1.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.