Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Arek na spot sie nie zapisuje bo narazie stronie od imprez hucznych z przyczyn wiadomych. Ale zawitam pogadać Co myślicie i tym ? SPOILER LISTWA NA KLAPĘ AUDI A4 (B5) 95-00 SEDAN (3341985868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. no ok a jak na ciepłym silniku puszcze sprzęgło bez biegu i hałasuję tak lekko ? to co ? jak wcisnę to cisza. Sprzęgło ok.
  3. ja bym nie wierzył w seryjną kalibrację Valteców i wyleczyłem się z nich a nie chciałem, myślałem długo ale to bardzo długo i padło na Barracudy i Polecam
  4. kierowca TIR? btw. jak tam Ci vałeczka chodzi bo masz motor jak mój.
  5. będzie różnica trochę będzie zaniżał licznik Tobie. Profil musiał by być na 50.
  6. Ja spawsłem u siebie i powiem Ci że to stal jest wszędzie na tłumikach tylko specjalny stop i u mnie posżło ładnie spawarką inwertorową ale półautomatem (mig) tez pójdzie i spawać najlepiej w argonie
  7. Obowiązkowo bo mam blisko od dziewczyny mam 30km
  8. Ale twoje chyba nie?
  9. Bry po małej przerwie już wracam ogarnąłem kilka spraw i jakoś dalej trzeba żyć.. A co do zlotu to ja już ten temat ruszałem o Ostrowie to chętnych nie było a co w ten week? może spot ? mikorzyn lub ślesin ?
  10. napisz do czornego_07 on wie co i jak. ---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ---------- sorki nie doczytałem że juz tam byłeś
  11. Witam i obnoszę złą nowinę na jakiś czas przerwa w forum, modzeniu itp.. Nie wiem kiedy tu zawitam mam nadzieje że prędko jak wszystko sobie poukładam.. Musze pochować mojego brata/mechanika/wspaniałego człowieka... :/ :/ Ehh życie. wiecej info w turek.net.pl w kronice policji - wypadek motocyklisty..
  12. narazie przerwa panowie w czymkolwiek robieniu... duże problemy rodzinne..
  13. Niedawno kupiłem od polifta na eSe narazie nie mam przeznaczonej kasy. ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 17:09 ---------- Pany zderzak tył lepiej dac originał (przedlift) i pomalować dokładkę, czy kupić już lifta i to samo z dokładką? eSa nie wchodzi w grę jak narazie.
  14. Wiem że eS tył ale docelowo chce tył zrobić z dokładką pomalować a na eS mnie nie stac chce zgrac całośc auto w jedno i nie wiem czy czasem nie będzie rzeźba zbyt duża.
  15. Obecnie jestem wypompowany z kasy na pzn ostatnio w nim bywam ale nie dla przyjemności... W tym miesiącu wydałem tyle że masakra, z dwie wypłaty ---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ---------- p.s lepiej kupic zderzak tył polift czy zostać przy przedlifcie?
  16. to przyszły weekend?
  17. nie no jak dziad borowy to nie ale dynamicznie jeśli trzeba to dam ale Ty jeździsz widzę dynamiczniej stąd ta różnica. W trasie z jaką prędkością mkniesz? do ilu go ciągniesz na biegach?
  18. Zapraszam na jazdę ze mną no przy mojej jeździe pali normalnie 11,5 - 12,5 miasto u mnie to ok na co dzień 40%. Często bywam w Poznaniu i Kaliszu i po tamtych padołach 13L - 13,5L . A jeżdżę w miarę dynamicznie. Chyba że z pod każdych świateł but to ok zgadzam się.
  19. :bry:ok ten tydzień i weekend jestem mobilny Może weekend jak wam pasuję ? ale tym razem coś ala ślesin mikorzyn ? Slo może by aparat zabrał ze sobą czy coś i narazie zorganizujmy się w podstawowym składzie w jakim tu piszemy. A co do wczoraj to cisza cisza aż tu naglę spot! a ja za szmaty przez kobietę na imieniny ciągnięty no ale potem mi przeszło
  20. A 450zł za b5 sedan przód i tył ?
  21. skąd ja to znam ale klapę już wymodziłem
  22. Ale można wjechać zobaczyć co i jak A norbert żyje czy w garażu modzi monstera:grin:
  23. ok,ok kto się wybiera do Ostrowa na B5+ ??
  24. A ja nie lubię metalicznego dźwięku:wink: ba, nie lubię Omeg
  25. mam 30km do ostrowa i co teraz hotel? bez sensu a byłbym na 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.