Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek na spot sie nie zapisuje bo narazie stronie od imprez hucznych z przyczyn wiadomych. Ale zawitam pogadać Co myślicie i tym ? SPOILER LISTWA NA KLAPĘ AUDI A4 (B5) 95-00 SEDAN (3341985868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jak sprawdzić koło dwumasowe (2mas)?
no ok a jak na ciepłym silniku puszcze sprzęgło bez biegu i hałasuję tak lekko ? to co ? jak wcisnę to cisza. Sprzęgło ok.
-
Zużyta listwa wtryskowa VALTER (czerwony) objawy
ja bym nie wierzył w seryjną kalibrację Valteców i wyleczyłem się z nich a nie chciałem, myślałem długo ale to bardzo długo i padło na Barracudy i Polecam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
kierowca TIR? btw. jak tam Ci vałeczka chodzi bo masz motor jak mój.
-
jak dobrać rozmiar opon
będzie różnica trochę będzie zaniżał licznik Tobie. Profil musiał by być na 50.
-
Z jakiej stali jest wykonany fabryczny wydech w A4 B5 2.4 V6 ?
Ja spawsłem u siebie i powiem Ci że to stal jest wszędzie na tłumikach tylko specjalny stop i u mnie posżło ładnie spawarką inwertorową ale półautomatem (mig) tez pójdzie i spawać najlepiej w argonie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Obowiązkowo bo mam blisko od dziewczyny mam 30km
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale twoje chyba nie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bry po małej przerwie już wracam ogarnąłem kilka spraw i jakoś dalej trzeba żyć.. A co do zlotu to ja już ten temat ruszałem o Ostrowie to chętnych nie było a co w ten week? może spot ? mikorzyn lub ślesin ?
-
swap 1.8--->2.4 pytanko do czornego
napisz do czornego_07 on wie co i jak. ---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ---------- sorki nie doczytałem że juz tam byłeś
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam i obnoszę złą nowinę na jakiś czas przerwa w forum, modzeniu itp.. Nie wiem kiedy tu zawitam mam nadzieje że prędko jak wszystko sobie poukładam.. Musze pochować mojego brata/mechanika/wspaniałego człowieka... :/ :/ Ehh życie. wiecej info w turek.net.pl w kronice policji - wypadek motocyklisty..
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
narazie przerwa panowie w czymkolwiek robieniu... duże problemy rodzinne..
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Niedawno kupiłem od polifta na eSe narazie nie mam przeznaczonej kasy. ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 17:09 ---------- Pany zderzak tył lepiej dac originał (przedlift) i pomalować dokładkę, czy kupić już lifta i to samo z dokładką? eSa nie wchodzi w grę jak narazie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wiem że eS tył ale docelowo chce tył zrobić z dokładką pomalować a na eS mnie nie stac chce zgrac całośc auto w jedno i nie wiem czy czasem nie będzie rzeźba zbyt duża.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Obecnie jestem wypompowany z kasy na pzn ostatnio w nim bywam ale nie dla przyjemności... W tym miesiącu wydałem tyle że masakra, z dwie wypłaty ---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ---------- p.s lepiej kupic zderzak tył polift czy zostać przy przedlifcie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to przyszły weekend?
-
2.6 V6 150KM instalacja sekwencyjna stag za duże spalanie
nie no jak dziad borowy to nie ale dynamicznie jeśli trzeba to dam ale Ty jeździsz widzę dynamiczniej stąd ta różnica. W trasie z jaką prędkością mkniesz? do ilu go ciągniesz na biegach?
-
2.6 V6 150KM instalacja sekwencyjna stag za duże spalanie
Zapraszam na jazdę ze mną no przy mojej jeździe pali normalnie 11,5 - 12,5 miasto u mnie to ok na co dzień 40%. Często bywam w Poznaniu i Kaliszu i po tamtych padołach 13L - 13,5L . A jeżdżę w miarę dynamicznie. Chyba że z pod każdych świateł but to ok zgadzam się.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
:bry:ok ten tydzień i weekend jestem mobilny Może weekend jak wam pasuję ? ale tym razem coś ala ślesin mikorzyn ? Slo może by aparat zabrał ze sobą czy coś i narazie zorganizujmy się w podstawowym składzie w jakim tu piszemy. A co do wczoraj to cisza cisza aż tu naglę spot! a ja za szmaty przez kobietę na imieniny ciągnięty no ale potem mi przeszło
-
Profesjonalne przyciemnianie szyb oraz klimatyzacja samochodowa.
A 450zł za b5 sedan przód i tył ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
skąd ja to znam ale klapę już wymodziłem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale można wjechać zobaczyć co i jak A norbert żyje czy w garażu modzi monstera:grin:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ok,ok kto się wybiera do Ostrowa na B5+ ??
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
A ja nie lubię metalicznego dźwięku:wink: ba, nie lubię Omeg
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
mam 30km do ostrowa i co teraz hotel? bez sensu a byłbym na 100%