Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. oddam 4100 za pół roku mała pierdółka, a cieszy wjechał setup letni
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    okazało się że oponki różnią się niecałe 2mm więc luzik
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanko, czy stanie się coś bardzo złego jeśli na osi założę opony z 2-3mm różnicą w głębokości bieżnika ?
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oczywiście że z dystansami. Dobra, nieważne bo wjechała felga z ET43 z B8
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co myślicie o KUMHO ECSTA SPT ?
  6. Co myślicie o KUMHO ECSTA SPT ?
  7. szit, szkoda
  8. kurde szkoda ze nie masz dwoch bileciorów
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki Grzechu, napisałem u niego w wątku. Hmm to teraz brać ET48 i 8,5 czy ET29 i 9J... jest dylemat
  10. Adamooo jaką masz zawieszkę ? Jak wygląda sprawa z obcieraniem kół o nadkola ?
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    były. z a6 c6 ET48 8,5J. takie miał bart-s były jeszcze z ET 52 itp. kilka tych wzorów bylo ori w 19 calach
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To zakładać to koło czy nie?
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1bv Mati
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ET29 9J opona 225 lub 235
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chodziło mi czy ma ktoś żeby wypowiedział się czy obcierają
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nikt nie ma felg od RS4 b7 ET29 ?
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    q7, q5 jak dobrze pamiętam
  18. synchronizatory a nie dwumas
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybkie pytanie - Czy oryginalna felga RS4 B7 ET29 9J z oponą 225 lub 235 wejdzie do a4 b6 1bv ?
  20. Ja szosa tylko jakie ceny za komplet ?
  21. gdzie w poz pomaluje ładnie felgi ? są ryski i chciałbym odmalować zeby byla giła
  22. nie ma wpływu
  23. trącić ryżem nie powinno. Boje się jedynie tego że będzie słabo grać i radio słabo może odbierać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.