Treść opublikowana przez slo
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Jeśli masz takiego to ok Oczywiście, Ty też go dobrze znasz Mam możliwość nagrywać w 1080p i czasem chciałbym z tego skorzystać to już inna sprawa. Jaki format nagrywania? avchd/mts ?
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
jarko, robisz materiały w więcej niż 720p? Jeśli nie, bezsensem jest w sumie kupować samą budę za 5k. za 3k skompletujesz już dobrego kompa, który poradzi sobie w renderingu 720p. Photoshop i programy do obróbki dźwięku tym bardziej będą hulać aż miło. Jakieś mocne i7, 8GB ram na 1333 i będziesz zadowolony.
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Skoro się tym zajmujesz to napiszę Ci tak. Prowadzę tv internetową, mamy kanał na yt. Dzisaj obrabiam filmiki na sony vegas laptopem za który rok temu dałem 1000zł ( tysiąc ). Miał służyc do przeglądania internetu. Cały materiał ustawiam do dźwięku, bo na obraz nie mam wglądu. A jak się materiał renderuje to mogę jedynie z opery korzystać bo reszta leży. Nagrania robię w pełni amatorską kamerą za 3tyś. i nie planuje zakupu takiej profi za 30tyś. Teraz przemyśl i zastanów się czy na moje potrzeby jest konieczne zwiększanie budżetu dwukrotnie i kupowanie tak drogiego kompa. Czy może lepiej zostawić tą kasę i kupić sobie np. nowe lampy oświetleniowe, zapasową baterię, dodatkową kartę sd itp... W takim razie masz rację, aż tak potężnej stacji nie potrzebujesz. Każdy musi dostosować potrzebny sprzęt pod umiejętności oraz swoje potrzeby.
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Zajmuje się obróbką video i foto. Sony Vegas, Adobe AE, Adobe Premiere. Zastanów się nad iMac 27'. Miałem potężną konfiguracje na windowsie, ale nie szło pracować równolegle np w tych trzech programach. Po zakupie iMaca komfort pracy wzrósł niesamowicie. O stabilności już nie mówię
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
prawie każde szkło będzie Ci mydlić na najjaśniejszej dziurze
-
jaki monitor do obróbki zdjęć
Eizo Dell Nec. Eizo obojętnie jaki kupisz będzie idealny.. o Necach i Dellach musisz poczytać. Innych firm nie brałbym pod uwagę..
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go? Pentacon dużo tańszy a rozdzielczość optyczna podejrzewam że na podobnym poziomie. ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:50_________________________________________________ miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go? ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie Pentacon dużo tańszy a rozdzielczość optyczna podejrzewam że na podobnym poziomie.
-
Noże kuchenne
Victorinox http://allegro.pl/victorinox-noz-pikutek-5-0831-czerwony-i2063118951.html może nie jest zbyt piękny, ale to jest kosa http://www.knives.pl/forum/index.php?HCSID=q010309fuk73pmn07nk7lvi1n1&topic=17724.0;topicseen : - )
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
kurde sam znaczek na tym dywanie wyglądał fajnie. Na budzie już średnio to się prezentuje
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
pucuj pucuj
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=WDguzqSj9n8 Blu Mar Ten - Five Summers http://www.youtube.com/watch?v=NIdbbWLRMKM Alley Life - Out With The Old Bad Religion - You The Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
to jak? próbuje ktoś z tym znaczkiem ?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
to może coś ode mnie 1. 2. 3. 4.
-
[ALL] 17" czy 18" do B6
najlepiej gdybyś się przejechał na 17 i 18.. Prawdopodobnie nie odczułbyś różnicy dużej. a 18 to lepsze prowadzenie oraz wygląd.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
kupno vw golf V -> kradzież vw golf V -> wyplata odszkodowania -> google -> a4-klub -> kupno a4 b6 -> milosc do audi
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
taki znaczek bym przyjął
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja a4 b6 grudzień 2001 - 266tys, 26tys po Polsce. Wg VIN 10stycznia 2011 w Niemczech na akcji serwisowej z przebiegiem 240tys.
-
[B5 AJM] Temperatura silnika przy -15
chłopaki no dziwne, żeby przy -20 silnik się nagrzewał tak samo szybko jak przy np 0 stopni C
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
coś motoryzacyjnego z moich produkcji.. może kogoś zaciekawi Oglądać w HD !
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
dobre, stare szkiełko na m42. Trochę ciężko z ustawieniem ostrości, ale bokeh wynagradza wszystko
-
Wasze niunie i mrozy
-17,5 przy odpalaniu, nowe akku, ładnie odpalił za pierwszym razem Tylko czujnik klocków hamulcowych się zapalił, ale po naciśnięciu pedału zniknął.. musiało coś przymarznąć
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
pomylilo mi sie mialo byc 225/35R19
-
[B5 AJM] Temperatura silnika przy -15
termostat raczej do wymiany. 90stopni powinno być zarówno podczas jazdy jak i na postoju
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
z lekką modyfikacją belki si ?
-
[ALL B6] Dziwne wskazania FIS'u
grzebał grzebał. jak nacisnę reset krótko, to fis się wyłącza. 1 i 2 nie ma tak jak już wspominałem. Jutro dojdzie kabelek to pogrzebie. Jakiś tutorial dla nowicjusza w tych sprawach ?