Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. jeszcze nie wiem mała pierdółka ;D
  2. co tam ?
  3. co słuchać ?
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FK sory, j*blo mi sie.
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na jakim ? V1 czy tym za 1000zł ?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto ma i używa gwintu FK ?
  7. no daje rade tylko że ja waże stówe i z podjazdami u mnie jest cieżko. Ale gliczarów wymiata, polecam każdemu
  8. ojciec jechał, ja zrobiłem trochę trasy razem z peletonem. Ale gliczarów wymiata. tu taki mały POV z treningu dzień przed
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/2234151330201-FE18344-piasta-kola.html tu masz np piaste
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i do tego piasta i hula
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no oddzielnie mozna kupić bez problemu
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupisz bez problemu z piastami np fagWysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka i dzik i tom77 mówią że nie ma zestawu, trzeba oddzielnie
  13. wie ktoś jak wygląda sytuacja w quattro ?
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wymieniał ktoś łożyska przód/tył w quattro ? To się wymienia razem z piastami ? Bo nie mogę znaleźć ani na przód ani na tył zestawu piasta + lożysko http://allegro.pl/lozysko-piasta-kola-audi-a4-b7-b6-tyl-oryginal-skf-i5225093095.html Takie coś jest tylko na tył do ośki z tego co patrzę. Czyli w Q nie ma opcji dostać zestawu piasty z łożyskiem ?
  15. beyer a Ty założyłeś te tarcze odemnie ?
  16. yes sir
  17. ona na 99% idzie w strone silnika w okolice filtra powietrza. Coś z aktywnym węglem jakieś odpowietrzenie to jest
  18. dev, krzywą piastę wymienić na nową czy pod tokarke ?
  19. nie ruszy
  20. Hej, nie jestem w temacie. Czy jest prosta odpowiedź jak dobrze wypoziomować autko ? Jestem po swapie napędu na Q, i różnica pomiędzy przodem a tyłem zrobiła się spora. Zawieszenie jest oryginalne 1BV. Autko stoi tak: Potrzebowałbym jakiś nowy zestaw na przód żeby autko położyć troszkę na ziemię. 3cm załatwiłoby sprawę. Czy tył potrzeba też zmieniać w takim razie ? Wszystko jest 1BV ale instalacja gazowa i swap dociążył tył a odciążył przód. Ma ktoś pomysł jak to ugryźć ?
  21. ale abs działa, ESP w poślizgu też.
  22. a no to wiadomo ze mozna spieprzyc.
  23. aa bo mówisz że to musi być dobrze zrobione to się pytam jak można źle założyć piasty Patryk mówisz żebym używki zakładał ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.