Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. no i co tam Panowie-żyjecie?,bo coś przycichło u Was...
  2. na wskazówce poniżej 900,a na vagu-nie pamiętam
  3. tak,ale jeśli delikatnie przepuszcza-nic nie zauważysz,a zmianę w ciśnieniach ECU wyłapie i pokaże jako błąd-szczególnie w B6,a już w AVJ,jak ciśnienie nie powróci do TIPa po odjęciu gazu-od razu wyskoczy błąd :gwizdanie:
  4. przeładowanie-to chyba nie od dziurek na IC
  5. DV-nie sprawdzisz vagem-dopiero,jak będzie uszkodzony-pokaże jako błąd BTW-co to za fotkę tam wkleiłeś-jakaś żaba się pokazuje-popraw linka,bo nie wiadomo o co chodzi...
  6. wymień ten wąż-to tak przy okazji AVJ z początków produkcji(2001)-nie potrzebujesz loginu,żeby wejść w adaptację w adaptacjach na kanale 01 masz ustawianie wolnych obrotów-zakres wartości-o ile dobrze pamiętam od 123-do 128-jedna wartość+10 obrotów więcej-więc VAG i ustaw na 760-780 sugerując się odczytem z VAGa np kanał 003
  7. jak podniesiesz maskę-popsikaj jakimś sprayem-WD40,lub czymś mocniejszym na zamknięcie klapy-powinno pomóc-mi pomogło
  8. z tych logów wynika,że przepływka mierzy prawidłowo-max 123 g/s(zakładając,ze silnik czysta seria ) 020-żadnych korekt na zapłonie 115 doładowanie w normie zrób 030 i 031
  9. pewnie tak no to kupuj lampy od eSy,lub RSa [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________Panowie-mam do sprzedania lampę od BMWX3
  10. ja tam jeżdzę cały czas i sobie chwalę
  11. wepnij od hidów slimy-powinny się zmieścić
  12. możesz to zrobić na parkingu odkręcasz listwy-i wyjmujesz-co do kluczy-to chyba imbusem to jest skręcane,ale nie powiem Ci jakim-zobacz co do VAGa-to test w sterowniku silnika sprawdza pracę wtrysków
  13. ...i na tym zakończcie Panowie :gwizdanie:
  14. waz miernik i sprawdź na drugiej lampie-potem przejdź do tej-co nie działa i będziesz wiedzieć,a tak w ogóle-to nie ma tylnych świateł mijania-są jedne światła tylne
  15. zaczepiona jest w dwóch miejscach-z przodu na zamku klapy i na uchwycie w środku-rozkręcasz,wyjmujesz i wkładasz nową-pamiętając o uszczelce na karoserii pod ECU,bo woda się będzie lac
  16. H6W tylko to znalazłem na razie... http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=smd+h6w+bulb&_sacat=See-All-Categories
  17. Bartek-ja mam te już od chyba roku http://cgi.ebay.co.uk/2-X-T10-25-SMD-LED-White-Car-Side-Light-Bulb-Lamp-12V-/190520659899?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c5bea8fbb#ht_1950wt_1139nie ma błędu a efekt taki z hidem 6K i same postojówki wieczorem
  18. ...ale patrząc na to,co zrobił z "makbrajdem" dzisiejszej nocy-co można mu zarzucić-że nie umie boksować? to samo będzie z Kliczką-tylko ten drugi nie rusza sie jak wóz z węglem i trafia w cel,a to może byc zagrożeniem dla Tomka
  19. jasne-w porównaniu do poprzedniego sezonu-Petrov jeździ rewelacyjnie-choć odbyły się na razie dwa wyścigi,ale nie zapeszajmy...
  20. a czy Dawid Haye,pokonując Bałujewa-znokautował go? przecież to jest sport i ważne jest,że wygrał,sporo na punkty-ośmieszając przeciwnika,który pomimo potężnych warunków fizycznych-nie dał Mu rady,uciekając się do fauli,bo "uczciwie" nie miał szans...fakt-efektownie wygląda walka,kiedy jeden leży i nie może wstać,ale taki jest boks...nie zawsze ktoś pada od strzałów
  21. zwracam honor-błąd Petrova,ale dalej twierdzę,ze to efekt wady fabrycznej drążka-mógłby spaść może jedną pozycję,a to dalej dawałoby punkty dla Niego i LR
  22. no przecież warsztat znajomych-więc zostawił auto i poszedł na kawę z dziewczyną...ja tez tak robię u znajomych w warsztacie-zostawiam na jakiś czas i wracam po auto...tylko tu dochodzi element "jazdy próbnej mechaników" a to wiadomo,że szerokie pojęcie...
  23. po tym skoku-powrócił na tor niezagrożony ,więc mógłby dalej jechać na tej samej pozycji...[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:18_________________________________________________ma ktoś powtórkę z tego skoku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.