Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no i co tam Panowie-żyjecie?,bo coś przycichło u Was...
-
[B6 AVJ] Problem z niskimi obrotami...nowe spostrzezenia
na wskazówce poniżej 900,a na vagu-nie pamiętam
-
[B6 AVJ] Dziwne odczyty
strzykawka wystarczy
-
[B6 AVJ] Dziwne odczyty
tak,ale jeśli delikatnie przepuszcza-nic nie zauważysz,a zmianę w ciśnieniach ECU wyłapie i pokaże jako błąd-szczególnie w B6,a już w AVJ,jak ciśnienie nie powróci do TIPa po odjęciu gazu-od razu wyskoczy błąd :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Przeładowanie
przeładowanie-to chyba nie od dziurek na IC
-
[B6 AVJ] Dziwne odczyty
DV-nie sprawdzisz vagem-dopiero,jak będzie uszkodzony-pokaże jako błąd BTW-co to za fotkę tam wkleiłeś-jakaś żaba się pokazuje-popraw linka,bo nie wiadomo o co chodzi...
-
[B6 AVJ] Problem z niskimi obrotami...nowe spostrzezenia
wymień ten wąż-to tak przy okazji AVJ z początków produkcji(2001)-nie potrzebujesz loginu,żeby wejść w adaptację w adaptacjach na kanale 01 masz ustawianie wolnych obrotów-zakres wartości-o ile dobrze pamiętam od 123-do 128-jedna wartość+10 obrotów więcej-więc VAG i ustaw na 760-780 sugerując się odczytem z VAGa np kanał 003
-
[B6 AWX] Problem z Maską
jak podniesiesz maskę-popsikaj jakimś sprayem-WD40,lub czymś mocniejszym na zamknięcie klapy-powinno pomóc-mi pomogło
-
[B6 AVJ] Dziwne odczyty
z tych logów wynika,że przepływka mierzy prawidłowo-max 123 g/s(zakładając,ze silnik czysta seria ) 020-żadnych korekt na zapłonie 115 doładowanie w normie zrób 030 i 031
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pewnie tak no to kupuj lampy od eSy,lub RSa [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________Panowie-mam do sprzedania lampę od BMWX3- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tam jeżdzę cały czas i sobie chwalę- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wepnij od hidów slimy-powinny się zmieścić- [B5 AAH] Wymiana wtryskiwaczy 2.8 V6 174KM
możesz to zrobić na parkingu odkręcasz listwy-i wyjmujesz-co do kluczy-to chyba imbusem to jest skręcane,ale nie powiem Ci jakim-zobacz co do VAGa-to test w sterowniku silnika sprawdza pracę wtrysków- F1, Rajdy i Motorsport
...i na tym zakończcie Panowie :gwizdanie:- [ALL B6] Światła tył-problem
waz miernik i sprawdź na drugiej lampie-potem przejdź do tej-co nie działa i będziesz wiedzieć,a tak w ogóle-to nie ma tylnych świateł mijania-są jedne światła tylne- [ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
zaczepiona jest w dwóch miejscach-z przodu na zamku klapy i na uchwycie w środku-rozkręcasz,wyjmujesz i wkładasz nową-pamiętając o uszczelce na karoserii pod ECU,bo woda się będzie lac- Montaż LED zamiast postojówek
H6W tylko to znalazłem na razie... http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=smd+h6w+bulb&_sacat=See-All-Categories- Montaż LED zamiast postojówek
Bartek-ja mam te już od chyba roku http://cgi.ebay.co.uk/2-X-T10-25-SMD-LED-White-Car-Side-Light-Bulb-Lamp-12V-/190520659899?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c5bea8fbb#ht_1950wt_1139nie ma błędu a efekt taki z hidem 6K i same postojówki wieczorem- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...ale patrząc na to,co zrobił z "makbrajdem" dzisiejszej nocy-co można mu zarzucić-że nie umie boksować? to samo będzie z Kliczką-tylko ten drugi nie rusza sie jak wóz z węglem i trafia w cel,a to może byc zagrożeniem dla Tomka- F1, Rajdy i Motorsport
jasne-w porównaniu do poprzedniego sezonu-Petrov jeździ rewelacyjnie-choć odbyły się na razie dwa wyścigi,ale nie zapeszajmy...- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a czy Dawid Haye,pokonując Bałujewa-znokautował go? przecież to jest sport i ważne jest,że wygrał,sporo na punkty-ośmieszając przeciwnika,który pomimo potężnych warunków fizycznych-nie dał Mu rady,uciekając się do fauli,bo "uczciwie" nie miał szans...fakt-efektownie wygląda walka,kiedy jeden leży i nie może wstać,ale taki jest boks...nie zawsze ktoś pada od strzałów- F1, Rajdy i Motorsport
zwracam honor-błąd Petrova,ale dalej twierdzę,ze to efekt wady fabrycznej drążka-mógłby spaść może jedną pozycję,a to dalej dawałoby punkty dla Niego i LR- [ALL] Turbo K04-15 popsuło się po wymianie oleju - zdjęcia
no przecież warsztat znajomych-więc zostawił auto i poszedł na kawę z dziewczyną...ja tez tak robię u znajomych w warsztacie-zostawiam na jakiś czas i wracam po auto...tylko tu dochodzi element "jazdy próbnej mechaników" a to wiadomo,że szerokie pojęcie...- F1, Rajdy i Motorsport
po tym skoku-powrócił na tor niezagrożony ,więc mógłby dalej jechać na tej samej pozycji...[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:18_________________________________________________ma ktoś powtórkę z tego skoku? - Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy