Treść opublikowana przez domjenick
-
Laptop dla panny w kolorze róż lub jasny fiolet
no tak-to wiele komplikuje,kupujac poza... zaraz poszukam jeszcze [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 00:02_________________________________________________ja jak kupywalem TV-to byla gwarancja ze sklepu i gwarancja od producenta- wiec trzebaby sie upewnic,czy moglbys reklamowac produkt w Pl,nawet ,jak jest zakupiony za granicami,podejdz gdzies do jakiegos serwisu komputerowego i zapytaj,czy jest taka opcja
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jest tu ktos,czy juz wszyscy uciekli
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
- Laptop dla panny w kolorze róż lub jasny fiolet
tu jest ich troszku http://computers.shop.ebay.co.uk/Laptops-Netbooks-/177/i.html?_nkw=pink+laptop&_catref=1&_trksid=p3913.c0.m24- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
a powiesz co zmeniles?- [S4 B5] Pytanie do DVki
...ale zrob logi z turba i przeplywki,jak juz wymienisz N75-zobaczymy,jak duze zmiany po wymianie...- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
...ale po zmianie softu,czy na seryjnym?- [ALL B5] Wskaźnik paliwa (prośba o foto)
nie zaciaga syfu-bo pompa nie sasysa z dna-tylko delikatnie powyzej i jest jeszcze po drodze do wtryskow filter paliwa- Mieszkania szukam w Warszawie
dzielnica Wawer,27 m,pokoj,kuchnia,lazienka,parking-1000zl- 601 872 243 dzielnica Wola- 36m,garaz - 660 100 829 -pytaj o szczegóły dzielnica Wola- 35m,umeblowana- 721 769 402 dzielnica Wola- 42-dwa pokoje,garaz, 601 740 109 jakbys szukal pokoju-to moge zapytac mojej mamy-mieszka w w-wie-zawsze moze miec oko na pokoj,lub kawalerke mokotow-36 m - 601 740 109-pytaj o szczegóły na pradze polódnie-kolo mojej mamy,pokoj,jakbys reflektował-20m-1200 zl- 604 538 511 na sródmiesciu- pokoj 27 m, nr 601 740 109- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
temat jest alternatywa dla remappingu-wiec pozostajemy-przynajmniej na początku- przy K03 i robimy wszystko ,co sie da-wiadomo,ze kazdy ma inne fundusze na to-jeden kupi dolot za 5 tys,a ja zrobie sobie z puszki po piwie(przyklad ,zeby nikt nie pomyslal,ze na prawde ) rozumiesz o co mi chodzi-wycisnac z serii,ile sie da-mysle,ze jakies 170 do 180 koni mozna wydusic,po zmianie dolotu,wydechu,coolera,wtryskow i MBC a jak bedzie-kto to wie? chyba jeszcze nikt tak nie robil...- [B5 AEB] Problem z dwoma popychaczami nawet po wymianie
ja wlasnie w takiej sytuacji zalatwilem turbine- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
zobaczymy,kto zrobi szybsze auto,bez remapu- [ALL B5] Angielskie pasy bezpieczeństwa
no pewnie ze beda-nie ma zadnej roznicy- [B5 AEB] Problem z dwoma popychaczami nawet po wymianie
racja-wiec przyczyn trzeba szukac po drugiej stronie od zasilania w olej,moze kanaly sa drozne,ale o mniejszej srednicy,bo cos tam zostalo-olej wyleci,ale cisnienia juz nie bedzie takiego i bedzie klekotac- [S4 B5] Pytanie do DVki
idz po wezu ,ktory od wg z turbiny wychodzi i go wypnij od strony WG- [S4 B5] Pytanie do DVki
moze wystapic przeladowanie-ale zobaczysz-czy dmuchnie w peacku i ile 180 to dolna granica,ale taki wynik z przeplywki moze byc spowodowany dziura w dolocie,lub slaba turbinaprzeplywka pokaze tyle,na ile zassą turba-jesli odepniesz waz od WG-zrob loga z 115 i 003-porownamy- [S4 B5] Pytanie do DVki
przeplywka pokazuje 180-przy tej mocy-powinno byc ponad 200mg, cisnienia nie ma,wiec albo ktoras turbina pada,albo jest duza dziura rurke odepnij od WG-zobaczysz,czy cisnienie wzrosnie- [B5 AEB] Problem z dwoma popychaczami nawet po wymianie
o czym ty piszesz?-jak mialem zatkany smok pompy olejowej to walil napinacz,ze mechanik sie wystraszyl i kazal wylaczyc silnik,bo myslal,ze wyskoczy,zadnych sladow na pokrywie zaworow nie bylo-osobiscie ja zdejmowalem,jesli napinacz jest wadliwy i/lub nie dostaje dostatecznie duzo oleju,bo sie przytkalo gdzies,od szajcowatego oleju-bedzie tluklo sprawdz sito smoka,bo moze byc to przyczyna,jak u mnie sie zatkal-cisnienia nie bylo,a wlasnie tlukl napinacz i zawory od strony napinacza-po prostu tam nie bylo oleju ,jak mozesz to przetkaj je jakims cienitkim drutem,a nie powietrzem-pewniejsze...- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
jako obserwatora,czy tez rezasz? :naughty:- [ALL B6] Kasowanie informacji (pomarańczowa kontrolka hamulca)
jesli wszystko dobrze podlaczone ,a na fisie dalej info o klockach-to przewod gdzies jest przetarty i jest przerwa,co powoduje taki komunikat na FISie- [B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
z tego loga widze,ze turbo pompuje w normie szczerze-to sie obawialem,ale 0,48 bara w seri AVJ-to norma,wiec ozostaje przeplywka,ale zobaczymy po zmianie filtra-czy sa zmiany-jak wczesniej pisalem seria -powinna pokazywac okolo 120 mg,teraz widze jeszcze za malo-dolna granica-to okolo110mg,ale zobaczymy,po wymianie filtra i swiec- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
to zapytaj sie o cene i daj znac-najwyzej goscia z Newcastle sciemnie,ze cos mi wypadlo... :gwizdanie:- [S4 B5] Pytanie do DVki
bledu nie,ale zalezy od miejsca nieszczelnosci-jesli w dolocie zrobi sie dziura,przeplywka bedzie zle pokazywac,u mnie ,jak waz pekl kolo zacisku, na wezu do WG-syczalo,ale myslalem,ze to MBC,ale po odpieciu weza-dziura ,jak maly palec,wzdloz weza...przeladowanie non stop i doladowanie 0,2-0,3 bara- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
bobr nie ma aktualnie tych,co potrzebuje,wiec i Poziek sie nie pytal,bo i po co,jak nie ma-to szukam gdzie indziej-trafil sie typek,taki ,jak Bóbr-kolo mnie i wlasnie na sobote sie z nim chce ustawic,tylko tamte od Saaba sa EV6-60mm,a ja nie wiem,jakie ja mam-tez 60mm,tylko o so chozi z tym EV6 i 12 jak sie rozna szerokoscia ,no to bedzie lipa,a jak pojade do goscia-tylko przylozyc bede mogl-najwyzej zagadam,czy zwrot zaakceptuje...- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
wiesz jak jest- przyslowie o apetycie i jedzeniu... moze mi ktos powiedziec,jakie sa wtryski w AVJ-EV6 czy 12-bo znalazlem obie wersje-60mm,jakby to komus cos pomoglo,pytam bo mam tanio 272 od Saaba-dlugosc ta sama,ale nie wiem,czym sie rozni EV6 od EV12 wtyczka chyba ta sama... - Laptop dla panny w kolorze róż lub jasny fiolet