Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. domykanie bylo w kazdej opcji...
  2. mowia ze nie pada,ale na wieczor ma zaczac...http://news.bbc.co.uk/weather/forecast/2119
  3. Zdziwiony jak by pierwszy raz na zlocie był :polew: ...przecierz po to sie zjechali,zeby pic ze dwa dni,a potem jeden dzien przy autach stac...
  4. ja juz zatankowalem wczoraj-myjnia,tez wczoraj-jeszcze tylko morde ogole,co by do zdjec i filmow wygladac normalnie,a nie jak zwierzak jakis (bez urazy zwierzakfm ) kuzwa-u mnie chmury...
  5. a Wy spac nie mozecie?
  6. gadalem z Madasem i szykowal sie na karaoke,byl jeszcze trzezwy(?)...
  7. w A6 jest wlacznik przy kierze,czy na desce?jak na desce kolo bezpiecznikow-to podmien z innego auta i bedziesz pewny,ze to to
  8. jesli ten krociec nie wystepuje ,jako samodzielna czesc zamienna-to niestety musisz wyrecic calosc
  9. chyba bedziesz musial do jakiegos serwisu Audi po to walic...
  10. jak zobaczę parę wyprzedzających mnie Audi z osobami w środku które jadą z przyklejonymi nosami do szyby i z wywieszonymi jęzorami to sam się do nich przyłączę Peace :polew: :polew: jakos nie moge sie powstrzymac i zapytam-a pokazesz im ,co potrafi NIESOWOZ?
  11. napisz co sprawdzales do tej pory[br]Dopisany: 10 Lipiec 2009, 20:06_________________________________________________czy to ksenony,czy zarowka,vag cos pokazal?
  12. ...wyprzedza Cie i nawet nie zauwaza-powiedza tylko- "fajna S-line minelismy..."
  13. powinno byc napisane na czesci,wiec dobrze by bylo,jakbys sie dostal do tego i spisal numer
  14. tez o tym pomyslalem,rozbierz drzwi i podociskaj najpierw wszystkie kostki,przeczysc styki-moze to tylko to,jak dzialalo wczesniej-to raczej nie wiazalby,m tego z dzwonkiem-ale,wiesz jak jest
  15. jak sama nazwa wskazuje-to sa dwa inne-od pokazywania na wskaznikach jest ten z zielona wtyczka z tylu silnika
  16. rozwiazaniem moze byc wiecej ruchu-ale komu sie chce...
  17. wybijasz czyms cienkim ta szpilke i grot odchodzi od reszty-potem wbijasz szpilke z powrotem
  18. nie wiem sam-tu sa dobrze drogi i zjazdy oznaczone...nie mam pomyslow,co moglo na to wplynac...
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_arg_problem_z_temperatura-t87179.0.html;msg989968#msg989968 tam jest zdjecie,gdzie jest czujnik-ten jest dla zegarow-wymien i po klopocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.