Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. :naughty: :naughty: masz udzialy w jakiejs knajpce
  2. ...smierc jest nieodlacznym elementem zycia kazdego czlowieka...przeszedl do miejsca gdzie sa Lennon,Cobain,Elvis,2Pac i wielu innych...sluchalem teraz kawalka z koncertu w NY z 2001 i niezapomniany bedzie krok ksiezycowy,rekawiczka i wiecznie biale skarpetki...
  3. domjenick odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    w B5 robisz w sterowniku centralnego zamka,a nie w modole komfortu(B6)reszta tak samo 10 adaptacja ,kanal 21 [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:35_________________________________________________nyna,a wczesniej pilot dzialal?moze on jest winien,mogl ie popsuc...czasem takie rzeczy sie zdazaja,ale dla pewnosci-pogadaj z kims,kto ma tez b5 i sprobuj zakodowac inny kluczyk-przynajmniej jedna rzecz wyeliminujesz potem "dopiszesz" go z powrotem do tego drugiego auta Vagiem-jesli nie ma problemu z kluczykiem czy sterownikiem ,zarobisz w kazdym aucie typu VAG i nie sluchaj glupot,ze nie da rady,bo robilem to nie raz-jeden raz,byl problem,chlopak z Forum jechal do mnie ponad sto km,tylko po to,zeby sie przekonac,ze w Serwisie Audi pracuja,albo ulomki,albo lenie,bo powiedzieli mu,ze nie da rady,tylko nie potrafili podac przyczyny...-VAG i do auta-rzeczywiscie ,nie dalo rady,wiec wzialem jego pilota do mnie do auta i okazalo sie ,ze pilot jest OK,"pilot podszedl" do mojego auta-jak zawsze,powrot do jego auta i rozmowa,co sie okazalo,ze przyczyna byl modol komfortu po prostu byl popsuty,dodatkowo nie dzialal czasem c.zamek z klucza na wszystkie drzwi,szyby itp-konkludujac-Serwis i spece tam pracujacy-stwierdzili,ze nie da rady,bo cos nie bangla,ale dupska nie ruszyli,zeby sprawdzic co...
  4. rozmawialem z Albinkiem i jesli chodzi o karty-sprawa jest zalatwiona,zaliczka wplacona za rezerwacje(pozniej trzeba bedzie porozmawiac z Albinkiem w sprawie zwrotu gotowki,ktora zalozyl)-na godzine 11 w niedziele
  5. pewnie i tak,ale filmik ze zlotu ma byc dla nas i potomnych-jako pamiatka ze wspolnego wyjazdu i spotkania-a nie pokazania ile aut bylo na zlocie...konentrujmy sie na jakosci,a nie ilosci lepiej jest miec mala,ale prezna grupe,ktora regularnie bedzie sie spotykac,niz kilkanascie aut spotykajacych sie co tydzien w knajpie,a celem spotkania jest pokazanie ilosci aut na parkingu...auto,to tylko auto-wazniejsi sa ludzie,ktorzy chca sie spotykac,laczyc spotkania itp... na pierwszym spocie w Leeds bylo nas tylko 4...ale tak sie zaczelo,potem nastepny-teraz jest jeszcze lepiej,a co bedzie? czas pokaze...
  6. z tego powodu w doladowanych benzynkach stosuje sie wiekszy IC do max schlodzenia-a w wolnossacych,odgradza sie filter powietrza od kolektora wydechowego i/lub stosuje sie dodatkowe wloty powietrza
  7. pogadaj z Kobieta,zeby sie postarala i nagrala przejazd konwoju-dolaczymy do galerii
  8. nie wiem,czy dobrze Cie zrozumialem,ale jesli chodzi Ci o to,czy przygasaja-tak i to ujemnie wplywa na ksenony jesli ktos ma
  9. przypominam wszystkim,ze trzeba dac znac dokladnie ile osob jest chetnych na karting aktualizacja ostateczna nie dotyczy osob na liscie z watka glownego-to oczywiste, ale jesli ktos sie nie zdecydowal wczesniej,a bardzo by chcial,to prosze pisac PW do mnie,lub dzwonic 07809 427 255...jutro,jesli ktos przeczyta tego posta-prosze tylko dzwonic do 16 do mnie,bo nie bede mial dostepu do kompa, a o godzinie 16 bedzie robiona rezerwacja-wiec jesli ktos reflektuje na karty-dzis PW i Telefon-jutro do 16 tylko telefon do mnie
  10. witaj na Forum
  11. witaj na Forum :wink4
  12. witaj na Forum :wink4
  13. witaj na Forum
  14. powinno dzialac-ale podepnij Vaga i sprobuj-inaczej sie nie dowiesz-tylko zapisz poprzednia wartos kodowania,na wypadek,jakby nie dzialalo-wrocisz do poprzedniej
  15. moja rada jest taka-zalatwcie wszystko do tego piatku-tj.do 26 ,bo nastepny juz bedzie tylko tydzien do Zlotu i moze byc juz za pozno
  16. brzmi niezle-zobaczymy ,a dasz sie przejechac?
  17. pewnie,ze sie da-filmik to pokazuje :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.