Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. witaj na Forum
  2. witaj na Forum
  3. ...pisalem o legalnym poruszaniu sie po Anglii... ale moge dodac,ze ograniczenia sa tak ,jak wszedzie- w miescie 50 km/h,w strefie zabudowanej z wysepkami na ulicach-30 km/h,jednopasmowka-100,dwu i trzy pasmowki 110, radary 95 procent ustawione na odjezdzajace auta i mala tolerancja predkosci-uwazac,szczegolnie pamietam trase od Berwick upon Tweed (polnocny wschod,trasa A1) do Edynburgha-radary co kilometr... :gwizdanie: ,nieoznakowane radiowozy i uwaga-coraz wiecej nieoznakowanych,motorow-"scigaczy" parkowanie-ogolnie lepiej zaplacic,robia zdjecia aut i archiwizuja,chyba nie musze wspominac o tym,co bedzie,przy nastepnej kontroli...zakaz parkowania na podwojnej ,zoltej lini i na pojedynczej zoltej w godzinach szczytu od 8 do 18,tak samo zakaz poruszania sie po tzw "Bus lane" tylko autobusy i taksowki,a takze "no car lane"-zabronione w godzinach szczytu dla samochodow osobowych,reszta moze smigac
  4. Anglia- temat rzeka... generalnie trzeba uwazac,w duzych miastach na taksowkarzy(parkuja i zatrzymuja sie doslownie wszedzie), na przechodniow-potrafia przechodzic w roznych,nawet niedozwolonych miejscach, przede wszystkim na motocyklistow i rowerzystow i motorowerkow,bo czasem potrafia pod prad sie wladowac... Londyn-uwaga na Congression charge zone-trzeba placic,robia zdjecia kazdemu i sprawdzaja,kto zaplacil,a kto nie-50 funtow kary ,bylo w zeszlym roku :gwizdanie: mniejsze miasta-generalnie trzeba uwazac na wszystko,bo czasem nawet na rondzie majac pierwszenstwo-mozna sie zdziwic,widzac kogos,kto wjezdza na rondo i nawet nie dotyka hamulcow,czy kierunkowskazow.... no i chyba najwazniejsze-w Anglii jezdzimy po lewej stronie bez paniki sa znaki przy kazdym przejsciu granicznym w strone Anglii,a takze sa znaki w ktora strone i gdzie-Anglia jest dobrze oznaczona...
  5. witaj na Forum
  6. witaj na Forum
  7. domjenick odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    w Polsce obowiazkowe jest posiadanie spryskiwaczy do ksenonow,ale czy to sie ma jakos do ubezpieczenia- trzeba by popytac chlopakow z Rzeszowa,oni ponoc mieli jakies przeprawy z policja,za posiadanie Hidow bez spryskow... http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/uwaga-na-nielegalne-ksenony,992810,415#skipAdnews tam napisali,ze ubezpieczyciel moze nie wyplacic roszczen,w zwiazku z posiadaniem ksenonow bez homologacji
  8. nie zostaje zassane bo krociec w baku jest zawsze wyzej od poziomu dna o okolo 10mm-musialby ktos wrzucic szklanke kurzu do baku...co nie jest calkowicie wykluczone,ale malo prawdopodobne...a co do wyjezdzenia paliwa do konca-nic sie nie stanie,producent zaleca,zeby po zapaleniu sie rezerwy zatankowac jak najszybciej,ale przecierz przewidzial,ze moze paliwa braknac calkiem
  9. 0,7 troche malo,u mnie tnie jak sie zblize do 1 bara,caly czas jezdze na 0,8+ ,ale w B6 moze jest zwiekszona granica tolerancji...
  10. domjenick odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    :gwizdanie:
  11. witaj na Forum
  12. witaj na Forum
  13. witaj na Forum
  14. witaj na Forum
  15. witaj na Forum
  16. witaj na Forum
  17. witaj na Forum
  18. witaj na Forum
  19. ...dobrze to ujales gregory-do czego auto ma sluzyc, jesli do codziennej jazdy-to chyba wartoby zastanowic sie nad 1,8T,bo przede wszystkim bardziej popularny niz 2,2T i mniej kosztowny w przypadku ewentualnej naprawy,a i czesci bardziej dostepne,poprawienie osiagow nie stanowi jakiegos wiekszego problemu-http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=179590 to jest link prowadzacy do porownan roznych wariantow modyfikacji 1,8 T,czy to jazdy na codzien,czy tez do scigania sie
  20. przyjemnosc rezania? nic innego nie przychodzi mi na mysl...
  21. Ayrton wspomagal,jak mogl mlodziez ze slumsow w Sao Paulo,wiekszosc Jego wplywow bylo przekazywane na pomoc dla biednych i rozwoj sportu...czas pokaze,co zrobi Hammilton...
  22. ...ponoc Hammilton tez ma ten blysk w oku...tak powiedziala siostra Ayrtona http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=7298
  23. ...pewnie teraz jest w Niebie i przyglada sie wyscigom z gory, razem z Sw. Krzysztofem
  24. zadzwonic zawsze mozesz-ja dzwonilem z Anglii stalem kolo auta i przez telefon mi mowil co mam robic i jak podlaczac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.