Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Polacy za granica
...pisalem o legalnym poruszaniu sie po Anglii... ale moge dodac,ze ograniczenia sa tak ,jak wszedzie- w miescie 50 km/h,w strefie zabudowanej z wysepkami na ulicach-30 km/h,jednopasmowka-100,dwu i trzy pasmowki 110, radary 95 procent ustawione na odjezdzajace auta i mala tolerancja predkosci-uwazac,szczegolnie pamietam trase od Berwick upon Tweed (polnocny wschod,trasa A1) do Edynburgha-radary co kilometr... :gwizdanie: ,nieoznakowane radiowozy i uwaga-coraz wiecej nieoznakowanych,motorow-"scigaczy" parkowanie-ogolnie lepiej zaplacic,robia zdjecia aut i archiwizuja,chyba nie musze wspominac o tym,co bedzie,przy nastepnej kontroli...zakaz parkowania na podwojnej ,zoltej lini i na pojedynczej zoltej w godzinach szczytu od 8 do 18,tak samo zakaz poruszania sie po tzw "Bus lane" tylko autobusy i taksowki,a takze "no car lane"-zabronione w godzinach szczytu dla samochodow osobowych,reszta moze smigac
-
Polacy za granica
Anglia- temat rzeka... generalnie trzeba uwazac,w duzych miastach na taksowkarzy(parkuja i zatrzymuja sie doslownie wszedzie), na przechodniow-potrafia przechodzic w roznych,nawet niedozwolonych miejscach, przede wszystkim na motocyklistow i rowerzystow i motorowerkow,bo czasem potrafia pod prad sie wladowac... Londyn-uwaga na Congression charge zone-trzeba placic,robia zdjecia kazdemu i sprawdzaja,kto zaplacil,a kto nie-50 funtow kary ,bylo w zeszlym roku :gwizdanie: mniejsze miasta-generalnie trzeba uwazac na wszystko,bo czasem nawet na rondzie majac pierwszenstwo-mozna sie zdziwic,widzac kogos,kto wjezdza na rondo i nawet nie dotyka hamulcow,czy kierunkowskazow.... no i chyba najwazniejsze-w Anglii jezdzimy po lewej stronie bez paniki sa znaki przy kazdym przejsciu granicznym w strone Anglii,a takze sa znaki w ktora strone i gdzie-Anglia jest dobrze oznaczona...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
[ALL B6] Lampy przednie
w Polsce obowiazkowe jest posiadanie spryskiwaczy do ksenonow,ale czy to sie ma jakos do ubezpieczenia- trzeba by popytac chlopakow z Rzeszowa,oni ponoc mieli jakies przeprawy z policja,za posiadanie Hidow bez spryskow... http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/uwaga-na-nielegalne-ksenony,992810,415#skipAdnews tam napisali,ze ubezpieczyciel moze nie wyplacic roszczen,w zwiazku z posiadaniem ksenonow bez homologacji
-
[B5 ADR] Co się stanie jak zabraknie paliwa ?
nie zostaje zassane bo krociec w baku jest zawsze wyzej od poziomu dna o okolo 10mm-musialby ktos wrzucic szklanke kurzu do baku...co nie jest calkowicie wykluczone,ale malo prawdopodobne...a co do wyjezdzenia paliwa do konca-nic sie nie stanie,producent zaleca,zeby po zapaleniu sie rezerwy zatankowac jak najszybciej,ale przecierz przewidzial,ze moze paliwa braknac calkiem
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
0,7 troche malo,u mnie tnie jak sie zblize do 1 bara,caly czas jezdze na 0,8+ ,ale w B6 moze jest zwiekszona granica tolerancji...
-
[ALL B6] Lampy przednie
:gwizdanie:
-
15 rocznica wypadku na torze Imola
- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- [ALL B5] Czy jest możliwa przekładka z 2.8 na 2.2T ?
...dobrze to ujales gregory-do czego auto ma sluzyc, jesli do codziennej jazdy-to chyba wartoby zastanowic sie nad 1,8T,bo przede wszystkim bardziej popularny niz 2,2T i mniej kosztowny w przypadku ewentualnej naprawy,a i czesci bardziej dostepne,poprawienie osiagow nie stanowi jakiegos wiekszego problemu-http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=179590 to jest link prowadzacy do porownan roznych wariantow modyfikacji 1,8 T,czy to jazdy na codzien,czy tez do scigania sie- [ALL B5] Czy jest możliwa przekładka z 2.8 na 2.2T ?
przyjemnosc rezania? nic innego nie przychodzi mi na mysl...- 15 rocznica wypadku na torze Imola
Ayrton wspomagal,jak mogl mlodziez ze slumsow w Sao Paulo,wiekszosc Jego wplywow bylo przekazywane na pomoc dla biednych i rozwoj sportu...czas pokaze,co zrobi Hammilton...- 15 rocznica wypadku na torze Imola
...ponoc Hammilton tez ma ten blysk w oku...tak powiedziala siostra Ayrtona http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=7298- 15 rocznica wypadku na torze Imola
...pewnie teraz jest w Niebie i przyglada sie wyscigom z gory, razem z Sw. Krzysztofem- [ALL B6] [A4 2,0 benzyna 2002r](Crash-data)
zadzwonic zawsze mozesz-ja dzwonilem z Anglii stalem kolo auta i przez telefon mi mowil co mam robic i jak podlaczac - Nowicjusz - wątek powitalny