Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. moze problem jest w pilocie,jakbys mial drugiego,to bys to wiedzial na pewno...
  2. ale nie zawsze wywala info na Fisie-dzisiaj sprzatajac bagaznik zobaczylem,ze lewa zarowka nad tablica nie swieci,a na FISie nic...
  3. w anglii jest to mozliwe,ale w polsce nie ,najlepiej jak zatrzymasz takie auto i sam sie zapytasz,idz do urzedu transportu i zapytaj sie-masz auto-wiec zapytaj sie... a z drugiej strony,uwazasz,ze ludzie z tego forum nie znaja sytuacji i nie chcieliby zalatwic tego pozytywnie-przepis mowi jasno,do poruszania sie po polskich drogach musi byc dobra widocznosc,a takowej w aucie z kiera po prawej nie ma sa wyjatki i o nich mowi inny przepis,ale to sa wyjatki(z reszta link do tego artykolu wkleilem kilka postow temu...) jesli jestes z Sopotu,to w sumie niewielkie miasteczko znajdz tego opla i zapytaj sie kierowcy,jak to zrobil i nam powiedz ok?
  4. jesli na pompce od kolegi smiga,juz wiesz ,ze Twoja sprawna nie jest-zobacz,czy dmucha w dwie strony-czy z zamykaniem jest tak samo
  5. w profilu mam fotke a tu masz linka-foty robione telefonem,wiec najlepsze nie sa,ale efekt widac,bo nie ma zoltej postojowki http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_jaka_barwe_swiatla_maja_oryginalne_xenony-t58588.0.html;msg630882#msg630882
  6. http://lexington-kentucky.olx.com/eaton-m62-supercharger-for-series-1-l67-3800-engine-fits-buick-olds-pontiac-and-gm-3800-iid-4261364 http://www.vorteccyclone.com/boosthorsepower.html?gclid=CPnrqYeN-JcCFcse3godVTQwCw
  7. oznaczenie pompy do b5 -8D0 145 156-do AHL kupilem z koncowka'' L '' i byla od passata,musisz szukac na allegro,czy ebayu takich oznaczen,najlepiej spisz z pompy i wtedy szukaj-nie jestem pewien koncowki,jaka jest w AEB [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 01:08_________________________________________________w sumie to one sie roznia ksztaltem,ale nie wiem,czy wejda w te same zaczepy na silniku-trzebaby popytac,lub samemu sprawdzac,ta,ktora kupilem miala na kolku jeszcze jedno mniejsze,ale ono w AHL nic nie robilo,wiec zostalo odkrecone i po klopocie [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 01:11_________________________________________________tu masz linka- http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25029.0.html;msg352306;highlight=8d0+145+156+l#msg352306
  8. http://www.vagcat.com/ tu masz linka do etki,zaloguj sie i szukaj
  9. mozesz spac spokojnie
  10. wymien i bedziesz miec spokoj na dluzej
  11. wszystko w dziale Vag i diagnostyka
  12. a wymieniales zarowki na ledy moze?
  13. racja,jak kupisz to powrocimy do watku-
  14. chyba odbiegles od tematu-rozmawiamy o tym,czy takie auto mozna zarejestrowac,a nie czy policja moze cos z tym zrobic...
  15. mialem na mysli auta osobowe
  16. auto z kiera po prawj mozna zarejestrowac w trzech przypadkach-jezeli jest to auto zabytkowe , auto jest unikatem na skale ogolnoswiatowa,lub kolekcjonerskie-te trzy mozliwosci,ale Ministerstwo transportu wydaje je bardzo,bardzo zadko,a jesli juz,to mozna sie nimi poruszac w okreslonym czasie,np zloty,czy pokazy,wlaczajac dojazd i powrot na impreze tego typu,nie wolno nimi jezdzic w normalnych warunkach http://www.roadlook.pl/?preview=1&seo_article=6901,
  17. ja mam takie i tez nie ma problemu z FISem http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120321958380
  18. ale ,czy w ogolepodejdzie,bo jest bardziej do silnikow o pój. 2,2-3,5 litra...ale zawsze można sprobować wysadzić silnik ...
  19. i co z ta fotka?
  20. ...ale nie w kazdym siedza dwaj panowie tak samo ubrani-pozwol sie wyprzedzic i bedziesz ich widziec lepiej
  21. ja siedzialem z zonka w domu -tv-sylwek z wroclawia,ja piwko,bo wody jakos ostatnio nie trawie...zyczenia otrzymalem tuz przed polnoca,bo zaraz po nie mozna sie bylo dodzwonic do nikogo-z roznych powodow,a na dodatek moj mlodszy synek sie obudzil i za cholery nie chcialo mu sie spac-wiec siedzielismy w trojke i patrzylismy,jak inni sie bawia-uslyszalem jedna petarde anglia nie potrafi swietowac nowego roku
  22. ja probowalem kilka razy i za kazdym razem musialem wyjac srube szczypcami-probowalem tylko poluzowac srobe-u mnie trzeba cala wyjac,inaczej nie odsuniesz lampy...
  23. http://uk.youtube.com/watch?v=jYq5JXOqyvg&feature=related
  24. poszukaj ,wpisz klimatronik i wyrzuci wiecej niz myslisz
  25. i ja robie cos podobnego-jesli widze,ze jakies auto dosyc szybko sie do mnie zbliza-pozwalam sie wyprzedzic,a jak sie ustawia za mna,-to juz wiem co to jest...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.