Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. a ciekaw jestem co u angeli,czy dalej niepali,bo nic sie nie odzywa -chyba zaczela i teraz jej glupio sie przyzac
  2. szukalem i w pewnym momencie nawet naprowadzilo mnie na moje pytanie i kolko sie zamknelo... [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 20:01_________________________________________________a z reszta wymienie DV i zobacze czy bedzie roznica...
  3. trochemi to przypomina c4,ale znowu w kolorze czarnym ramka-to jak tt
  4. najlepszy moment jest,kiedy na biegu ktos konczy papierosa przed sklepem,czy autobusem,a potem trzeba koloniego stac
  5. najgorszy jest smrod ubran po wizycie miejsca,gdzie wszyscy pala,np w jakiejs knajpce-w drodze powrotnej otwieram okna w aucie ,bo prawie pawia mozna puscic ,a w domu ciuchy do prania...
  6. (ewentualnie ile kosztuje taki wynalazek…) ?? to zalezy gdzie kupujesz,w ASO pewnie wiecej,ale na allegro,czy ebayu mozna trafic uzywke w dobrym stanie-ja w b5 zalozylem od passata,w warsztacie odkrecili tylko jedno mniejsze kolko,reszta pasowala ,mozesz popytac na szrotach,ale na poczatek wymien plyn
  7. a ja gupi myslalem,ze dorzucasz tyton do baku :polew:
  8. no przeczytalem to,ale dalej mi to nic nie wyjasnilo,bo to,ze ten dzwiek pochodzi od DV,to ja wiem-rozchodzi sie o to czy DV pracuje normalnie i to''furkotanie''po odjeciu gazu,to norma,czy trzeba nowy DV zalozyc
  9. no wlasnie mam tylko chrom z przodu
  10. na poczatek sprawdz kostke na przepustnicy,moze cos nie styka,kiedys w b5 mialem problem z przepustnica i na zapalonym silniku wypialem te kostke i auto zgaslo,potem odpalilem ,ale musialem obroty regulowac stopa,bo jak puscilem pedal,to auto gaslo,po podpieciu kostki wrocily wolne obroty,moze ci to wczyms pomoze
  11. tez bym sie cieszyl
  12. tylko kratka i dolne kratki,ja mam zderzaki w kolorze nadwozia i stad ten pomysl,a zanim pomysl sie rozwinie,chcialbym zobaczyc to ,moze pomysle tak,jak ty [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 21:13_________________________________________________zaraz dorzuce zdjecie z przodu auta i zobaczymy opinie innych
  13. a ja mam pytani,czy ktos malowal grilla w kolorze nadwozia,albo widzial i jaki jest efekt,albo moze ktos ma linka do stronki ,gdzie wirtualnie mozna to zrobic-chcialbym zobaczyc efekt [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 21:02_________________________________________________dla scislosci ,chodzi o czarny plastik
  14. moja nie pojedzie na niczym innym,niz
  15. to,czy auto odpali,czy nie zalezy od immo,czestotliwosc jest zwiazana z dzialaniem alarmu,jesli bedziesz dorabiac klucz,musisz zadbac o immo,zeby nie bylo przykrych niespodzianek-chodzi o to,zeby pastylka immo,ktora znajduje sie w kluczu,byla zakodowana tak samo,jak ta ,ktora juz masz w kluczyku jesli chodzi o inne czestotliwosci pilotow,to jest pewien zakres,na ktorych piloty dzialaja,ale nie pamietam dokladnie ktore mozna skompatybilowac z innymi centralkami,a ktorych nie,wiedz jedno,ze jesli masz inny alarm,ktory nie pochodzi od audi,scyzoryka mozesz ''niedograc'',trzeba by najpierw ''wylapac''czestotliwosc pilota,ktory juz masz,a potem sprawdzic na jakiej ''lata'' pilot i potem sprawdzic,czy da rade razem polaczyc,zeby dzialalo
  16. 3 miejsce dobrze jest,choc chcialbym zobaczyc jak to przebiegalo...
  17. a ja dopiero przyjechalem do domu i mam szczatkowe informacje-ku....wa jak na zlosc ,skroty w teleexpresie musza mi wystarczyc
  18. wlasnie,moze sprobujesz i dolaczysz do niepalacych
  19. to jeszcze dopisz co potrafisz [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 12:10_________________________________________________http://praca.money.pl/krakow,miasto,0.html?miasto=Krak%F3w
  20. no stary jesteś w błędzie alarm nie jest standardem nie każe audi wyjeżdżając z fabryki ma alarm a zarazem przycisk na słupku o którym pisałem no to sorry,dowiedzialem sie czegos wiecej o audi-dalbym reke,ze alarm ,central i immo to standart-no coz,pomylilem sie [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 22:47_________________________________________________http://www.allegro.pl/item429672619_obudowa_pilot_kluczyk_scyzoryk_grot_vw_gratis.html -taki pilot z grotem do dociecia bylby dobry,tylko ten pilot nie ma pastylki immo, ani plytki elektronicznej do alarmu,trzebaby je dokupic,najlepiej w serwisie i zaprogramowac,a plytke moze gdzies u jakiegos elektronika to wszystko zalezy od tego, ile pieniedzy chcesz na to przeznaczyc- dokupujac grot,pilota i zaprogramowanie,wychodzi taniej,nie spiesz sie ,popatrz ,popytaj ,a dopiero potem kupuj http://www.allegro.pl/item429672625_obudowa_pilot_kluczyk_scyzoryk_nowy_wzor.html tutaj masz pilot z grotem do dociecia,ale nic nie jest napisane,czy jest plutka od al,ani immo,ale podejrzewam,ze to tylko obudowa z grotem,ale taki jak ten juz tylko wymienia sie grot i koduje http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-NEW-STYLE-FLIP-KEY-FOB-A3-A4-A6-A8-TT-3BUTTON_W0QQitemZ160279697997QQcmdZViewItem?hash=item160279697997&_trkparms=72%3A12%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14
  21. wydaje mi sie ,ze przesadzasz-jest sobota,a wielu z uzytkownikow poszlo na piwo,poza forum niektorzy maja inne zycie,dajcie im troche czasu
  22. zdeniu,przecierz alarm,w tym ten przycisk-to standart w a4 a mi chodzilo o to,ze ktos mogl usunac ori audi i wlozyc nie wiem ,np cobre czy cos innego i jest inny pilot
  23. to czy jest przycisk nie ma znaczenia,ori audi ma kazde audi,ale ktos mogl zamienic alarmy i wpiac cos innego [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 12:34_________________________________________________a ten przycisk na slupku jest po to,ze jak zostawiasz w aucie dziecko ,czy psa ,alarm po wcisniecu owego przycisku nie bedzie uruchomiony przez wewnetrzne czujki
  24. http://pl.youtube.com/watch?v=ySIkLFFmPgc niezle ,wstrzyk nitro i 70 kucy wiecej
  25. a alarm masz ori od audi,czy jakis inny dokladany?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.