Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
idiotyzmem nazwalbym grzebanie w aucie bez odpowiedniego sprzetu,czy minimalnej chociaz wiedzy-ale czy idioa mozna nazwac kogos,kto vagiem zmienia kodowanie,czy jezyk,zmienia opcje w centralnym zamku,robi reset kompa czy adaptacje przepustnicy-sorry,ale duza czesc uzytkownikow tego forum tak robi jasne,ze idiota to ten,ktory wciska wszystkie mozliwe ''guziki'',wpisuje byle co i byle gdzie
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
kolego kepasa-jestem zobowiazany do powstrzymania cie,od pisania takich rzeczy w tym watku,poniewaz podjalem sie wspierania palaczy do rzucenia tego nalogu ,a nie utwierdzania kogos,ze palenie pomaga w czyms, moze i tak jest,ale jest tio w tak malym stopniu,ze WCIAZ JEST SZKODLIWE DLA WIEKSZOSCI ORGANOW W ORGANIZMIE podaj przynajmniej jeden cywilizowany kraj ,w ktorym nikotyna uwazana jest za zalete pewnie tak,ale na co oni umieraja? reasumujac,jestem przeciw nikotynie
-
[B5 AHH] Pytanie o kluczyki
mozesz wyjac plytke i porownac ,przymierzyc,dociac,polutowac zalezy jaki masz pilot od alarmu,jakiego ksztaltu itp kiedys uczestniczylem w takim watku,gosc -jocker z oxfordu przelozyl do scyzoryka plytke z alarmu typu cobra,wiec mozesz zagadac do niego
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Miarką twojego sukcesu jest wyłącznie twoje zaangażowanie. Tobie po prostu brakuje nauczyciela, przynajmniej, aby się rozkręcić na początek. no nie bede ukrywal,ze utknalem w pewnym momencie ,bo nie obawiam sie uzyc tego stwierdzenia-balem sie,ze cos spi...le i nie odpale auta,bo zasmiece ECU pewnie,ze latwiej by bylo z kims,kto to juz robil i pokazalby co i jak -powiem wiecej-nawet nawiazalem kontakt z jedna firma,ktora trudni sie remapingiem i zapewnia sprzet i szkolenie,ale....to kosztuje,sam kurs kosztuje tyle,co w dobrym stanie B5...i tu sie zaczely schodki
-
[B5 AGA] Centralny zamek nie działa
obejzyj zamki,najlepiej w bagazniku-latwy dostep,ale jesli wszystko bedzie ok,to moja diagnoza-zapsuta pompka
-
[ALL B5] Język w komputerze
niestety polskiego jezyka nie ma-przeczytaj post spankyego a ten temat powraca co jakis czas
-
[B5 AHH] Pytanie o kluczyki
da sie 'wylapac'' czestotliwosc pilota od alarmu ale scyzoryki ''lataj '' na okreslonych falach chyba 433 mhz,jescze chyba na jakiejs innej,ale nie pamietam na jakiej
-
[ALL] Czy jeździcie z włączonym ESP?
No OK, ale ABS działa w odwrotną stronę niż ESP... Zwalnia chyba hamulce, a ESP zaciska. no tak,masz racje ABS nie pozwala na calkowite zblokowanie kol podczas chamowania,ale ESP wykorzystuje ABS do odwrotnego celu-jesli kola sie zaczynaja slizgac,ABS wkracza do akcji i je delikatnie blokuje i nie pozwala na dalsze,szybsze obracanie sie kol,co powodowalo poslizg dwa rozne mechanizmy,ale wspolpracuja ze soba [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 20:29_________________________________________________a czy ma jakis zwiazek ze zuzyciem paliwa-nie wydaje mi sie,ale moze miec zwiazek ze zuzyciem opon-tez kosztuja...
-
Jutro koniec świata???
bez paniki...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
bylem przy porodzie mojego pierwszego syna i powiem ci,ze to jest roznica widziec nagranie,a porod na zywo nie mam jakichs zlych wspomnien,czy skojarzen po tym fakcie,trzymalem reke na pulsie caly czas,nawet podpowiadalem wszystkim co maja robic a filmik o paleniu,hmm... mnie nie poruszylo,ale jesli komus obrzydzilo palenie papierosow,no to chyba taki byl cel tego watka rzucic palenie wszelkimi ,dostepnymi srodkami,a to byl jeden z nich nosfer
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no i okazalo sie ,ze zmiana map w silniku,to nie jest taka prosta sprawa,k...wa spedzilem cale noce na szukaniu informacji i doszedlem do tego,ze nikt oprocz tych co to robia,nie wie ,jak to zrobic samemu,nie majac wiedzy na ten temat-lepiej nic nie ruszac,bo efektem bedzie wizyta u mechanika,poprzedzona zcholowaniem auta na lawecie... zwracam honor wszystkim,ktorzy chcieli mi to uswiadomic wczesniej ,ale sie opieralem przed przyjeciem tego do wiadomosci,-ale przynajmniej mam satysfakcje,ze próbowalem... dla zainteresowanych podaje info,ze silnik ma sie dobrze i na razie nie wylecial w powietrze [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 01:23_________________________________________________chyba poloze troche lodu na IC,zeby powietrze schlodzic-moze pojedzie szybciej...
-
[B5 ADR] Silnik juz nie gaśnie, ale falowanie nie ustepuje
ja bym zresetowal kompa i od nowa adaptacja przepustnicy i pojezdzic troche dla wyrownania mapy wtryskow i dla podania nowyh danych do ECU,po jakichs 50-100 km powinno wrocic do normy przynajmniej mi w b5 pomoglo (1,6 AHL) [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 23:52_________________________________________________powodem falowania moga byc stare(zle)dane,a jak nie pomoze to wymiana modolu wolnych obrotow,albo calej przepustnicy
-
[B5 AHH] Pytanie o kluczyki
jesli masz dodatkowy pilot od alarmu innego,niz ori audi,to tylko przelozenie bebeszkow z pilota do scyzoryka cie ratuje
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
:polew: obiecanki,cacanki a glupiemu...wiadomo co...
-
[ALL] Czy jeździcie z włączonym ESP?
ESP jest polaczone z ABSem,wiec nawet jesli sie go wylaczy calkiem,to ABS jeszcze dziala i moze sie wydawac,ze tak jest
-
[B5 AEB] Syczące turbo
pomylilem sie...chodzilo o GAZ :> [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 17:28_________________________________________________czy ktos umie to wyjasnic-norma i nie ma sie czym martwic,czy DV niedomaga
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
tym bardziej graty ci sie naleza,za wytrwalosc dawaj...zobaczymy co bedzie po filmie,czy chec na sex sie zwiekszy,czy nie...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ja mam sposob ,na wytrwanie z palaczami-jak ide na impreze,wiadomo,ze wszyscy pala,tojaram razem z nimi,przynajmniej sie nie mecze i niepotrzebnie wkurzam na dym,a na drugi dzien kac ,bolaca glowa i takie tam,ale papierosa nie ruszam i tak daje jakos rade 4 rok,troche rzadziej pije ,wiec i rzadziej pale :gwizdanie:
-
Jutro koniec świata???
:polew: a Kononowicz bedzie?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ja ,jak rzucalem ,to pochlanialem ogromne ilosci jablek i jogurtow do picia
-
Jutro koniec świata???
;( i co teraz bedzie z forum,piwem i cala reszta.... ;(
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
no ja sie nie dziwie jesli tylko kabanoski wcinasz
-
Jutro koniec świata???
i co?wiadomo juz cos,bo przegapilem wszystkie wiadomosci...?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
dobra,chyba ,ze potrafisz tak,jak ja zajarac jednego,a potem bez zmruzenia powieki wytrwac z palaczami w jednym pomieszczeniu bez papierosa-jesli tak,to OK ,ja cie rozumiem....ale nie jaraj w tych samych okolicznosciach,bo sie znow zblizysz do nalogu...a i tak sie kiedys wszyscy nachlejemy [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 22:11_________________________________________________ trzymam sie wlasnie zaczynam 11 dzien bez papierosa a jak tam apetyt?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
dla angeli za wytrwalosc :beer1: ragga...tez dostaniesz :beer1: a nawet albo ,ale wez sie chlopie i rzuc to w cholere,a jak rzucisz i wytrwasz, to siekiedys nachlejemy