Treść opublikowana przez Łukasz13
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Heh i w tym cały szkopuł
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No jesli piszemy o autach po programie to chyba afr i zapłon jest dobierany optymalnie nie? czy zostawiamy z fabryki afr 10 przy odcince.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pisałem o seryjnych gratach:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Lepiej miec pewne bezpieczne 180 niż wyżyłowane 200km z którego w cieplejsze dni zostaje 170, jeszcze kwestia pomiarów bo niektórym wychodzi 200km z 160g a tymczasem na innej hamowni z 165g wychodzi troche ponad 190.
-
szarpie przy normalnej jeździe
nie jestem w stanie ci na to odpowiedziec, nawet przy zepsutym termostacie nie powinien szarpać tak więc przyczyna może leżec gdzie indzie tym bardziej że termostat nie psuje sie z dnia na dzien. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- ale jesli wiesz że nie trzyma temp. trzeba go i tak wymienic.
-
Prośba o analize logów
---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Generalnie nie jest źle turbo ładnie pracuje, przepływka też ok, tylko czas wtrysków i korekta sondy coś nie pasuje nie wiem czy masz lpg?.
-
szarpie przy normalnej jeździe
No wychodzi że teromstat zwalony a na wskazniku temp. tez się nie podnosi?
-
Prosze o sprawdzenie logów po wymianie turba
No prawie tak jak na początku jak ja odratowałes?
-
Jakie wtryski audi a4 1.8 T
Jak nie zmieniasz turbiny to wystarczy że kupisz 320 z bexa.
-
szarpie przy normalnej jeździe
No ja juz nic wiecej nie wymysle sonda pracuje, co jakis czas chyba wypada ci zaplon na ktoryms cylindrze bo skacze czas wtrysku i maf, mozesz podejrzec na vagu na kanale chyba 014 i 015.masz licznki wypadajacych zaplonow jesli na ktoryms cylindrze wypada zaplon to bedzie zliczal, no coz musisz sprawdzic dolot no i jeszcze sprawdzic to co bylo rozpinane przy wywalaniu kata, i wrzuc te logi z pierwszego posta na vag-loga. Wysłane za pomoca sputnika.
-
szarpie przy normalnej jeździe
Błędy od czujnika temp. i od przepustnicy, spróbuj zrobic adaptacje przepustnicy na kanale 060, sprawdz jaka temp. pokazuje czujnik na kanale 001 i czy jest prawidłowa, przy demontazu kata było cos odłaczane?
-
Dobrzy chiptunerzy
Z trójmiasta do rybnika troche daleko
-
Prosze o sprawdzenie logów po wymianie turba
A jaki był cel tego zabiegu? wczesniej wskazywała dobrze jęsli to ta sama to ją załątwiłeś, czyszczenie przeważnie nie pomaga przepływce.
-
szarpie przy normalnej jeździe
Normalnie wchodzisz tam gdzie robisz logi wybierasz kanał 032 sa dwa okienka zobacz jakie są zapisane wartosci i tyle, statycznie to normalnie na wolnych obrotach wybierz 002 i 033 i log nagraj kilkadziesiat sekund jak pracuje na wolnych bez przygazówek.
-
szarpie przy normalnej jeździe
Zrób tego statycznego 002+033 zobaczymy jak sonda pracuje i zobacz jakie wartości sa na kanale 032.
-
szarpie przy normalnej jeździe
Lpg jest?
-
szarpie przy normalnej jeździe
Logi dynamiczne są ok następnym razem wrzucaj na VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM będzie łątwiej i dynamiczne rób do odcinki, podczas logowania szarpał? Troche turbina słąbo wstaje możliwe że masz gdzies nieszczelność w dolocie trzeba sprawdzic dolot pod cisnieniem, statyczne robisz tak samo jak dynamiczne tylko że na postoju na wolnych obrotach.
-
szarpie przy normalnej jeździe
Masz vaga to logi zrób jakies statycznie 002+033 i dynamcznie 002+033 020+115
-
Prośba o analize logów
Heh kolego wszystko dobrze logi wyszly tylko nie te kanaly, zrobiles dla diesli, dla 1.8t robimy inne kanaly, zrob tylko dynamicznie moga byc dwa kanaly na raz 002+033, 020+118, 003+115, do odcinki i najlepiej wczesniej skasuj bledy nawet jak nic nie ma. Wysłane za pomoca sputnika.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Logi w porzadku mozesz softa robic. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Pompa paliwa
Jest ok, było tylko do odcinki pociągnąc.
-
Brak mocy, delkatne szarpanie przy przyspieszaniu.
Wszystko w porządku.
-
Pytanie o zawór powietrza wtórnego - Poszukiwany odpowiedni
Zasada działania taka sama, w zasadzie to cała reszte tez mam dalej ta rurkę co przykręcona do pokrywy jest ale czy mocowanie w tym samym miejscu jest i długość rurki taka sam to nie wiem.
-
Pytanie o zawór powietrza wtórnego - Poszukiwany odpowiedni
Ja mam taki.
-
Pytanie o zawór powietrza wtórnego - Poszukiwany odpowiedni
Mam taki zawór wyjęty sprawny ze swojego auta jak chcesz to moge zobaczyc jakie ma numery czy wrzucic zdjęcie.