Treść opublikowana przez Łukasz13
-
00561 - Dopasowanie składu mieszanki
Jakie napięcie stałe trzyma po rozgrzaniu?
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Czyli na pewno ciśnienie dobre? bo wiesz że na postoju to takie pomiary sa mało wiarygodne bo nie ma praktycznie żadnego obciązenia, od awt nie podejdzie bo awt jest na sondzie szerokopasmowej, poza tym awt ma immo3 i sama adaptacja nie wystarczy.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Przepływka wskazuje raczej dobrze, problemem może być lewe powietrze dostające się do układu, ale piszesz że wszystko szczelne, może wtryski źle przeskalowane w sofcie?
-
Usuniecie katalizatora - wzrost mocy?
Heh nie zauważyłem że to odświeżony temat:facepalm:
-
Usuniecie katalizatora - wzrost mocy?
Marcin ale o czym jest temat? w adr nic nie da wycięcie kata po za problemami z przeglądem, drugiej sondy chyba i tak tam nie ma, kolega nie napisał jaki rocznik auta.
-
Usuniecie katalizatora - wzrost mocy?
Przyrostów mocy żadnych, przyrost kłopotów i kosztów związanych z usuwaniem czy oszukiwaniem sondy gwarantowany.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Nie nie mam, w pełni się z Tobą zgadzam nie ma co dalej ciągnąc tematu.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Dobra czyli jesli uklad szczelny i dobrze poskaladany, to raczej nie ma innej opcji i cos sie dzieje z paliwem albo soft byl pisany pod inne graty, nie wiem jak z tym paliwem ale piszesz ze jest seryjny regulator a on powinien utrzymywac 3 bar + doladowanie czyli kolo 4, a piszesz ze mierzyli i bylo 5 bar, ok moze tak byc bo walbro daje wieksze cisnienie, tylko w takim razie powinno byc zalane paliwem a patrzac na sonde i czasy wtryskow tak nie jest, na sondzie przy szarpaniu ubogo a i wyzej tez szału nie ma, załoz tego seryjnego kompa i zrob logi zobaczymy jak wyjda czasy wtryskow i napiecie na sondzie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Nie no taki "guru" robił Ci soft, a Ty na forum pomocy szukasz??? Jeździsz na ubogo zaraz głowica powie dość, a podniecasz się DP czy K04. Bajka... Co z tego turbo jak tyle to zwykłe K03 dmuchnie. Albo zróbcie to jak należy, albo się tu nie ośmieszajcie. Nie wiem czy piszesz o mnie ze sie osmieszam? ja tylko staralem sie pomoc, ale widac autor posta jest zle nasawiony do wszystkich osob z poza grona ktore wczesniej wymienił, i w zasadzie nie wiem po co te logi wstawia jak i tak wie lepiej, proponuje kupic 6 przepływke napewno pomoże. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
To znaczy co gruszka jest fabrycznie ustawiona tak ze klapka jest uchylona ? Bo nie kumam i przy wysterowaniu na maksa n75 to turbo nie moze utrzymac bara doladowania? No to faktycznie sie nie znam, przy czasach rzedu 14-16 ms brakuje paliwa? Hmm ciekawe Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- Aha i logi robi sie po zebraniu korekt tego tez nie wiedzialem :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
No sam już nie wiem o co chodzi bo ja się chyba wypowiadałem w jego temacie i pisąłem że przepływka troche zaniża ale ogólnie że jest w porządku, a on sam pisał że na hamowni wyszło mu 149 km czyli ok, a teraz pisze ze wyszło mu 135 i nowa mapa pomogła, jak mu wyszło 135 na seryjnej mapie tzn. że jednak nie było wszystko ok. Może być tak że pomimo w miare dobrych logów auto nie generuje mocy bo np. jest przytkany kat czy jest słabe sprężanie w cylindrach.
-
Prosze o pomoc analiza błędów
Vagiem nie, to operacja raczej dla tunera czy innego magika trzeba zgrac soft z ecu i potem wgrac poprawiony.
-
Prosze o pomoc analiza błędów
A więc po koleji pierwszy bład czujnik temp. znajdujący się w lewym dolnym rogu chłodnicy a dokładniej w węzy chłodnicy, bład tymaczasowy jesli nie powraca nie ma co się przejmować, drugi błąd niski próg wydajności katalizatora, standardowy bład w alt-ku, niestety bedzie się pojawiał zawsze po ok 50-100km i zapalał kontrolke check, możesz próbowac wymieniac kataizator, stosowac tulejki na druga sonde, ewentualnie usunąc w sofcie w ecu, trzeci błąd pojawia sie zawsze po odpięciu akumulatora.
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
może ktoś się ustosunkować do wypowiedzi swiro222 ??? No nie wiem to przecież o Tobie pisał to kto może się ustosunkować
-
logi do oceny przed programem :)
Wyjmij tego kartofla z wydechu będzie latał
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Zrób loga, od razu nie ma co wymieniać bo z tego co wczesniej robiłęs 115 widac że ładnie utrzymuje ciśnienie oprócz delikatnego przełądowania na początku ale to normalne.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
No ale jakoś te zabiegi wymiernych efektów za bardzo nie dały, nadal turbina nie osiąga tego co chce program.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Jak wczesniej na nich nie szarpało to nie mają nic do rzeczy, jak zobaczyc jak n75 się zachowuje to daj loga z 118.
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
Chodzi mi o zachowanie sondy przy bucie powinna trzymac w okolicach 0,8v.
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
a na lpg robiłes loga? jak sonda się zachowuje?
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Raczej nie skoryguje tego jak n75 otwarty na 95% a cisnienie się juz nie podnosi, co robiłeś że turbo lepiej ładuje niz wczesniej?
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
W zasadzie to nic się nie zmieniło
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
No chyba tylko to zostaje, może jakby ktoś spojrzał na auto wprawnym okiem to by coś wychwycił ale pewnie nie masz nikogo takiego..
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
jak sciąniesz podcisnienie z dv to normalne że ładuje 0,5 bara bo dv jest wtedy nie uszczelniona i przepuszcza, pozostaje tylko powrót do serii sprawdzenie czy wszystko gra i dopiero program bo teraz to nie wiadomo tak naprawde gdzie jest problem.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
5 bar mówisz hmm, a zastanawia mnie jedno, jak masz podłaczoną dv-ke w seryjnym miejscu? bo coś mi się wydaje że w dolocie jakis babol tam jest na tym blow ofi miałes lepszy przepływ w peaku niż na seryjnej dv-ce dv na pewno sprawna dobrze podłaczona?