Treść opublikowana przez Łukasz13
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
heh trza było jakieś logi zrobić ogólnie za dużo zmian bez korekty w ecu pewnie nie wiadomo co tam sie dzieje bez logów.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Jakby turbo padalo to nie zrobiloby 170 g przeplywu :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
No mysle że coś z paliwem przecież wieksze wtryski to czas wtrsysku powinien sie skrócić a tu odwrotnie:wink:
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
No coż moge więcej powiedzieć ten bład od sondy, można by było ja podmienić, z zaponem raczej wszystko w porządku bo na kanale 020 nie cofa, są bardzo długie czasy wtrysku a nie powinny takie być, czyli albo sonda fałszuje albo faktycznie brakuje paliwa.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Musisz się wpiąc się w listwe paliwową zrobic trójnik z odejściem na manometr i sprawdzac cisnienie podczas jazdy tak jak robisz logi.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Ciśnienie paliwa pod obciązeniem mierzyłeś czasy powinny spaść a nie wzrosnąc.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Program:grin: paliwo opór, wysterowanie n75 opór, zrób jeszcze 002+007 będzie wiadomo jak na sondzie to wygląda.
-
Jakie wtryski audi a4 1.8 T
do ajl wtryski bex nie podejdą bez przeróbek masz na pewno ajl?
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
06A145710N może być tez inna koncówka
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
http://img507.imageshack.us/img507/773/dvxp2.jpg
-
Prośba o analize logów
No ba
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Zrób jeszcze jakieś logi 002+020 003+033 najlepiej na benzynie i na lpg zobaczymy co na lpg sonda pokazuje, cisnienie paliwa mierzyłeś w próbie dynamicznej?
-
Prośba o analize logów
Marajan nie jest źle, na pb i lpg wyszło dobrze, nie ma się za bardzo do czego przyczepić, może delikatnie za mało na przepływce jak na 170 km ale to nie powód żeby ją od razu wymieniać, jak chcesz to jedz na hamownie dla potwierdzenia.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Jak masz graty na podmiane to tak jak piszesz moduł, sonde też dobrze by było jak wywala błąd, jak nie pomoże to ciśnienie paliwa trzeba mierzyć.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Tzn, przepływkę bym chyba zostawił w spokoju bo wskazuje realne wartości względem dołądowania, a przed robieniem logów kasowałes błedy żeby wykluczyć rozjechane adaptacje przez lpg? dziwne że jak piszesz że na lpg tez szarpie gdyby brakowało np. cisnienia paliwa to na lpg nie powinno szarpać.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Kąt na wolnych może falować apu ma nowszy ecu niż aeb, i jest troche inaczej sterowany, nawet w serwisówkach pisze że na wolnych może byc od 6-12 st, co do logów dynamicznych takie zachowanie zapłonu jest normalne w peaku gdzie jest najwyższe obciążenie będzie późny zapłon i potem rośnie wraz z obrotami, to jaki będzie zapłon zależy tez od tego ile cofają czyjniki stukowe na kanale 020, z tych logów co dałes ostatnich na pewno jest jakis problem z mieszanką bo widac to po napieciu sondy od 2600 do 4000 obr. sonda leci na ubogo i dlatego może szarpać więcej nic nie wymyśle, oczywiście moduł tez może być przyczyną szarpania ale nikt nie jest magikiem i na odległość wszystkiego nie da się przewidzieć
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Tzn, jak dziwnie w logu dynamicznym?, to normalne że w peaku jest niski kąt i rosnie z obtrotami, jak na lpg tak samo to dziwne, a ten bład sondy cały czas jest? była podmieniana?
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
No faktycznie u ciebie jest jeszcze moduł w nowszych już nie ma, sprawdz cisnienie paliwa bo na sondzie ubogo jest.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
W tamtych logach czasy wtrysku jeszcze ok, ale tutaj już poszły do góry i a sondzie najpierw jest za bogato jak turbo wstaje a potem już do konca ubogo, ja bym założył te większe wtryski i próbował stroić, ewentualnie wrzucenie serii programu na chwile i sprawdzenie czy wszystko ok, od początku tak masz?, tam nie ma wzmacniacza zapłonu.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie przeszkadza to w niczym. Wysłane za pomoca sputnika.
-
jakie obroty na ssaniu w 1.8T na biegu jałowym ??
Tak ma byc, nie ma co szukac dziury w całym.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Zrob 002+033, sonde probowales podmieniac? 26 przy takich obrotach to nie zpetlenie takze o to sie nie martw Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosba o odczyt logow
Z twoich ostatnich logow po programie jest bardzo dobrze turbina osiaga zadane cisnienie 0,8 bar juz 2300 obr. Wiec nie wiem czego tu szukac, reszta parametrow tez w porzadku. Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosba o odczyt logow
- Gdzie podmienić Chipy
Pewnie w ecu czyli puszka w podszybiu. - Gdzie podmienić Chipy