Treść opublikowana przez Łukasz13
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
German co ty piszesz, cofniecie zaplonu na jednym cylindrze 4 st powoduje zmniejszenie doladowania? Niech se chlopak kosztow niepotrzebnych robi, zreszta robcie co uwazacie. Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany 27-03-2014 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 23:48 ---------- A cisnienie jest dobre, kto powiedzial ze w bexie pompje 0,8 bar? Pompuje tak jak widac i na serii ma tak pompowac. Wysłane za pomoca sputnika.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
No moze i brakuje, jakie spalanie stukowe? Cofanie zaplon na dwoch cylindrach 4 st , paliwa tez nie brakuje z tego co widac. Wysłane za pomoca sputnika.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
No w koncu logi jak się należy co do auta ja bym nic nie ruszał bo powinna być zdrowa seria.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Co prawda nie zrobiles do odcinki ale mozna przyjac ze jest ok, troche pod koniec rosnie czas wtrysku ale nie jakos znaczaco a co dalej sie dzieje nie wiadomo bo log sie konczy. Wysłane za pomoca sputnika.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
heh to co najwazniejsze nie zrobiłęś do odcinki, przepływomierz troche mało wskazuje, troche cofa zapłony śweice kiedy zmieniane były? iz rób normalnie 002+033 do odcinki.
-
Proszę o ocenę logów sonda lambda szerokopasmowa
Wygląda że sonda nie działa jest złe napięcie i nie koryguje, jaki bład jest?
-
Drugi intercooler od 2.5TDI do 1.8T?
heh optymistyczny ten wykres, przy 20 st na zewnatrz temp. w dolocie na smic, przy logu na trójce do odcinki rośnie z 30 do 60 st. przy jednym przejeżdzie na aucie po programie.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Dołądowanie jest ok przepływka chyba tez dobrze, troche dziwne kanały zrobiłeś, zrób jeszcze 002+033, 020+118 dyn. dla potwierdzenia.
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
Tzn. oglądałeś ten wsad że takie opinie wydajesz tak? to powiedz co było przyczyna tego szarpania bo jestem ciekaw?
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
To ja juz jestem w kropce, mozliwe ze przy duzym obciazeniu sie cos dzieje, ale jak to auto tyle lat przejezdzlo i bylo dobrze? Tego juz nie ogarniam. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
No i jest kaczka :-) bo wszystko wyglada dobrze. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Zaworek odpowietrzjący odma
Calkiem sie nie zamknie bo jest tam mala dziura na stale ale ta membrana powinna zejsc do dolu i ograniczyc przeplyw, nie wiem czy ustami da sie zrobic takie podcisnienie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Zaworek odpowietrzjący odma
Chodzi ci o ten zaworek w ksztalcie grzybka z dwoma wyjsciami? On kosztuje ok 140 , ale zobacz czy masz go zepsutego bo w nim normslnie jest przelot, w srodku jest membrana ktora po przy duzym podcisnieniu w dolocie powinna przymykac pzeplyw. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Zaworek odpowietrzjący odma
Koledze chodzi o ten grzybek i on faktycznie tyle kosztuje, on zapobiega nadmiernemu wysysaniu oparow oleju przez podcisnienie wytworzone przez turbine. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
Soft jest ok i nie wysypuje się ze sterownika jak ziemniaki z koszyka:grin:
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Ogarnij te logi na serii.
-
Po wymianie turbiny doładowanie szaleje, na kompie zero błędów
No raczej z wpiętym, bo z wypiętym łąpie bład i nic nie zobaczymy.
-
Po wymianie turbiny doładowanie szaleje, na kompie zero błędów
No to niby wychodzi że powinno być wszystko w porządku, loga 002+025 dynamicznie robiłeś?
-
Po wymianie turbiny doładowanie szaleje, na kompie zero błędów
Raczej 0,3 bar, jak odepniesz wtyczkę to bedziesz wiedział kiedy się otwiera wg, jak będze ładowac 0,3 tzn że otwiera się przy 0,3.
-
Po wymianie turbiny doładowanie szaleje, na kompie zero błędów
najpierw sprawdz jak się zachwouje z odpiętą wyczką, da rade to zrobić bez wyciagania turbiny, trzeba wyjąc puszke filtra powietrza i nasadką 10 najlepiej taka przedłużaną z przedłużka próbowac odkręcic nakrętkę do regulacji sztangi, miejsca jest bardzo mało ale da się.
-
Po wymianie turbiny doładowanie szaleje, na kompie zero błędów
Kolega wyżej dobrze doradził wystarczy samą wtyczkę z n75 zdjać, powinno ładowac nie więcej jak 0,3 bar jak łąduje więcej do sztanga źle ustawiona.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Wrzuc te logi z serii jak zrobisz, a reszte się zobaczy.
-
Po wymianie turbiny doładowanie szaleje, na kompie zero błędów
Na pewno wszystko dobrze podłaczone? wężyk od gruszki też? zrob loga z 002+025 ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ---------- Aha turbo też wymieniane było? moze sztanga zle ustawiona.
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Jak na tym sofcie tyle lat jeżdził i było dobrze to raczej nic się w nim nie wysypało tylko jest jakis problem w aucie.
-
Problemy zwiazne z LPG
Chłopie przy aku będzie się pózniej przełanczał, zamontuja jak radzą koledzy po za tym jak założysz tak jak chcesz reduktor będzie najwyższym miejscem układu chłodzenia, domyslasz się jakie to moze wywołąć problemy?