Treść opublikowana przez Łukasz13
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
Turbo dmucha dobrze, na przepływce delikatnie za mało, będzie więcje wiadomo jak zrobisz jeszcze drugiego loga do odcinki.
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
Wyglądaja w miare dobrze, zrób jeszcze 002+033+020
-
Termostat? bład 17701
To błąd elektrycznego termostatu, cos mi sie obiło o uszy że to może byc problem z wtyczką lub samym termostatem.
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Pewnie nieszczelnosc jest trzeba sprawdzic.
-
[b6 bfb] traci moc na lpg
na teraz to już jest na granicy wydajności ale po programie będzie za słaba, co do nowych wtrysków i redka to zależy ile chcesz podkręcić Akurat ta listwa jest wydajna, nie wiem czy ją testowałes ze wydajesz takie opinie.
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
Do avj beda pasowac. Wysłane za pomoca sputnika.
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Tak ma byc, grzalke mozna sprawdzic mierzac opor we wtyczce sondy ok 8 ohm ma byc, ten blad wywala na lpg czy na pb? Wysłane za pomoca sputnika.
-
Problem z LPG - chceck engine po dłuższym staniu w korkach - szarpanie brak mocy
Pewnie trzeba zajrzec do kompa od gazu i podejrzec parametry.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Krociec z tylu silnika? Zobacz czy nie ma palmy na skrzyni. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Prosze o sprawdzenie logów po wymianie turba
Troche po koniec obr. podbija cisnienie ale bardzo nie wiele może tak zostac.
-
[A4 B7] zatajenie przekładki, anglik - jest tu jakiś prawnik?
Bez kitu ale średnio rozgarnięty człowiek który chce kupic auto powinien to zauważyc, nie wspomne o fachowcach.
-
Prosze o sprawdzenie logów po wymianie turba
CHyba w porządku, tylko sztanga troche może być źle ustawiona patrząc na kanał 118.
-
Dość wysokie obroty,brak checyka...
17544 to blad system to lean czyli za ubogo na obrotach jalowych, to z duzym prawdopodobenstwem lewe powietrze w dolocie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Szczerze mowic nigdy sie nad tym nie zastanawialem u mnie byla fabrycznie, chyba gra nie warta swieczki, musisz miec panel sterujacy kolo zapalniczki, w bagazniku to urzadzenie do odczytu plyt z mapami, i to jeszcze ta nowsza wersjie bo na stare nie map na polske, do tego na dachu antena z gps i kable, lepiej kupic zwykla navi :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Program jak program jeśli wczesniej ta turbina spełniała jego wymagania a teraz nie chce to ewidentnie cos się wysrało, albo jest dziura albo wg nie zamyka, albo turbina ma juz dość.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wtryskow na pewno nie masz zapetlonych, za to konczy sie juz powoli przeplywomierz pewnie, mialem ci pisac zebys zrobil przy okazji 020+115 i 003+118 do kmpletu. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Dość wysokie obroty,brak checyka...
Nieszczelnosc idzie sprawdzic vagiem trzeba obserwowac jak pracuje sonda na kan. 033 i jakie sa korekty na kanale 032 duza plusowa korekta w pierwszym okienku moze oznaczac nieszczelnosc Wysłane za pomoca sputnika.
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Tez wlasnie tak myslalem, bo nie do konca te twoje obliczenia z pierwzego posta mi sie zgadzaly, jak chcesz zeby troche wiece wchodzilo mozesz powiedziec zeby troche podgiol plywak w butli zeby wiecej gazu wchodzilo. Wysłane za pomoca sputnika.
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
To szukaj większych.
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
Do k03 wystarczą.
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Ile udało ci się najwięcej zatankować? np. za pierwszym razem?
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Palnij w łeb tego Domagalskiego:grin: jak będziesz miał mało gazu w butli to podjedz do niego i niech sprawdzi co sie dzieje.
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
Tea ty masz inne wtryski szukaj 0280156061. 1.4 bar hmm ciekawe jak to długo polata, nie to że źle może sam bym tyle spróbował.
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
A mówiłeś mu o tym ? trzeba podejrzec parametry możliwe że przy małej ilości gazu w butli zmienia się ciśnienie na reduktorze i dlatego rozłancza gaz.
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Jak jedziesz powoli to nie ma bata musisz wyjeżdzic do konca, przy zle załozonej butli wyłanczał by ci się przy butowowaniu.