Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Wrzucam filmik nagrany jakiś czas temu, troche słaby start był
  2. Co ma dv do przeładowania?, niech przedmuchają go kompresorem sprawdzą pod aku jak działa, jesli oczywiście masz to możesz podmienić.
  3. A co Twoj niedobry? Tam sie nie ma co popsuc, sprawdzałesz jak działą? Wysłane za pomoca sputnika.
  4. Łukasz13 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    N75 nie ma nic do falowania obrotow bo on nie dziala na wolnych obtotach, n75 jest do regulacji cisnienia doladowania a na jalowych doladowania nie ma, no chyba ze sie rozlecial i ciagnie przez niego lewe powietrze. Wysłane za pomoca sputnika.
  5. Łukasz13 odpowiedział(a) na medmaxx temat w 1.8T
    Trzeba zrobic logi ale pewnie nie masz fejsa w takim wypadku odkrec dolot od turbo i zobacz jak wyglada wirnik i czy nie lata na boki. Wysłane za pomoca sputnika.
  6. Łukasz13 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    To wytlumacz gdzie jest bo wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja ze n75 siedzi jedna odnoga w dolocie. Wysłane za pomoca sputnika.
  7. Łukasz13 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Power nie siej zamieszania :-) Wysłane za pomoca sputnika.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Ze jak nie w dolocie, a ten waz czarny to co jest nie dolot? Wysłane za pomoca sputnika.
  9. Łukasz13 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    http://www.vsemotory.ru/medium/m/ae69f2880b40777c37181e370ba5715d/dvigatel_audi_a4_b6_b7_8e0_18_18t_avj_amb_bfb_bex_0.jpg tu jest fotka tylko słabo widać
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    n75 jest w rurze dolotowej do turbo zobacz czy wtyczka podłaczona, ale to nie on jest sprawcą falowania obrotów, dolot sprawdzony czy nie ma dziur?
  11. No fajnie czemu nie tylko kasy brak:decayed: jak bym miał wolne 2 tyś to od razu.
  12. No do dobrych zaliczyć chyba już nie można raczej robione nie było jak na taki przebieg to i tak jeszcze w miare, wiem że do 1.3 pociągnie tylko że w piku i nie wiadomo jak długo:grin: a na wysokich obrotach i tak braknie wydajności plus seryjny coler = upał w dolocie.
  13. no 1 bar przy odcince to mogło tyle być u mnie w piku 1.1 do odcinki ledwo 0,7 utrzyma.
  14. No to dużo nigdy nie widziałem takiego przepływu na seryjnej turbine chyba że zaspawałeś klapkę
  15. W pierwszym poście masz wykres maf-a.
  16. Dp nie ma bo szkoda mi troche 3 stówek na kawałek rurki:grin: a nie wiem czy dużo zmieni w osiągach, co do spotów to wejdz w wątek łodzki i są spociki radomszczańskie, troche ruszyliśmy z tematem, a Ty jak byłeś już na programie? ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 14:09 ----------
  17. Łukasz13 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    Stary nie wiem kto to skłądał ale powiesił bym go za jaja, ten przewód jest nie potrzebny tak samo jak ten zawór co jest od niego, ten zawór co tam masz to zawór dv który pownien być w innym miejscu, tak mniej więcej powinno to wyglądać http://odma.pl/photos/passat-b5-1-8t-1-8-t-odma-waz-przewod-powietrza-2746053988.jpg
  18. Sprawdz wężyki ten co wychodzi z turbiny i co idzie do gruszki do turbiny jak dobre to wyjmij n75 bez napięcia ma byc przejście powietrza przez dwa mniejsze krócce po podaniu napięcia np. z aku powinno byc przejscie na wszystkie trzy odnogi, tylko jak cos to za długo nie trzymaj pod aku.
  19. No może mieć racje skacze strasznie doładowanie sprawdz stan wężyków od n75 czy nie są dziurawe, n75 wyjmij i zobacz czy któraś odnoga nie jest zatkana syfem, sprawdz pod aku czy n75 się otwiera. ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- A logi wrzucaj na VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  20. Łukasz13 odpowiedział(a) na dabek2420 temat w 1.8T
    No zgadza sie wiec dlaczego piszesz ze powinno sie montowac blow off jesli fabryczne rozwiazanie jest dobre i nie powoduje problemow jak drogie i nie zawsze dobrze dzialajace blow offy Wysłane za pomoca sputnika.
  21. No mozna sprawdzic czy dobrze zlozony, bo to moze byc to. Wysłane za pomoca sputnika.
  22. Może Grzesiu też zajrzy ale nie wiadomo, dobra ja będe:decayed:
  23. Dobra pisac kto bedzie i o której 14.00?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.