Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Oxygen sensor +25
Na pb żekłbym że jest bardzo dobrze, nie wiem co tam za problem jest sonda pracuje i pokazuje tak jak powinna, za to na gazie to już inna bajka bo za ubogo jest w całym zakresie.
-
prosze o ocene błedów
Nie ważne ze nie bylo błedow, ważne jest to kasowanie bo wtedy kasuja sie adaptacje ecu, to tak na przyszlosc :-) no dlatego warto byloby sprawdzic to ciśnienie paliwa pod obciazeniem tak ja robi sie logi, ale oczywiscie sprzetu do tego nie masz i malo ktory mechanik pewnie ma, pompki calem nie trzeba kupowac wystarczy sam wkład. Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
No jesli przepływka wskzuje dobrze a korekta jest na plus to znaczy że teraz brakuje paliwa, czasy wtryskow nie powinny przekraczac 16 ms na serii . Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- Te ostnie logi robiles po kasowaniu błedow? Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
Katy to tdi-ku. :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
No są za dlugie czasy wtrysków, i korekcja na plus sie zmniejszyla ale jeszcze jest ponad 10 %. Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Niech ktos inny sie wypowie bo potem bedzie ze Cie w bład wprowadzam :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
Jeszcze cisnienie na pompie paliwa trzeba sprawdzic. Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
Przepływka teraz dobrze wskazuje, lepiej troche idzie? Chyba jeszcze jeden temat bedzie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
Raczej nic możesz błedy skasowac i tyle. ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- A co nie wzrastaja? są takie jak przy normalnym przepływie, a nie takie jak wskazuje przepływka, wiadomo każdy może się mylić, ale jesli nie ma dziury w dolocie i turbo ładuje tyle ile ładuje to musi byc przepływ jesli nie ma a korekta sondy wskazuje że jest za dużo powietrza to coś oszukuje.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
O fajnie dzięki, log 5 wystarczy, na równej drodze na trójce zrób do odcinki a potem wrzuć na luz i potocz się z 15 sek. ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- No ja tez robiłem tylko wagi dokładnej nie znam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ok a jeszcze mam prośbe mogłby ktoś z was zrobic pomiar tym programem: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kpower-pomiar-mocy-19015/, bo widze że mieliście hamowane auta, nie wiem czy ten program można uznać za wiarygodny.
-
prosze o ocene błedów
Ale bosch mam nadzieje? o takich samych numerach bo jak inna to szkoda kasy.
-
Check Engine - 16795
Błąd od systemu SAI, pompa sai włancza się z rana? Logi 002+115 033+118 003+020
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A avant to będzie cięższy czy tak samo?, a i proponuje kable od spawarki założyć do ecu żeby mógł obsłużyć większą moc:kox:
-
prosze o ocene błedów
06a906461L
-
prosze o ocene błedów
No chyba nie chcesz robic programu na nie do końca sprawnym aucie, bo jaki to ma sens? Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
No i korekta sporo na plusie w 33 wyglada na przeplywke Wysłane za pomoca sputnika.
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Może być jak nie sprawny to i tak trzeba wymienić i powtórzyc logi może sie poprawi.
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Ale jaki masz kabel zwykly kkl? To vag 3.11 bedzie chodzil Wysłane za pomoca sputnika.
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
To znaczy kabel masz tylko to program niet, poszukaj w necie sa pełne wersje 3.11 i tym zrobisz logi, wiadomo ze nie ma pewnosci ze na 100% ukaze sie przuczyna ale zawsze to jakis krok do przodu niz wymienianie po koleji moze nie potrzebie częsci. Wysłane za pomoca sputnika.
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Ale co tych logow nie mozesz zdradzic tak? To jakiej pomocy oczekujesz, nikt nie ma szklanej kuli :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
Oxygen sensor +25
I co na lpg i na pb tak samo idzie cały czas na plus? ten bład to jakby ktos w ecu grzebał albo się cos dzieje innego z komputerem, ale jeśli tylko jednorazowo wyskoczył to chyba nie ma o czym mówić.
-
Prosze o logi do oceny 1.8TQ AVJ
Nic się nie zmieniło od plus od poprzednich logów, raczej na minus przepływka jeszcze mniej mierzy niż poprzednio i pojawiło się przełądowanie lekkie, standardowe rzeczy do sprawdzenia czyli szczelność dolotu i sterownie turbiną czyli n75 i wężyki.
-
Analiza logów A4B5 1.6 AHL
Może być tez jej winą bo na jałowym wskazuje ok, 1.5 g a jak się nie myle to troche mała wartość, zreszta raz wskazuje 1,5 potem 2,5 bardzo dziwne odczyty, nie wiem poskładaj to jeszcze raz może wtyczka gdzies nie łączyła i zrób jeszcze raz 001+004 chwile na jałowych i dynamicznie. ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- No i dolot i podciśnienia sprawdzone masz lewizny nie łąpie? bo to też może być przyczyną dziwnych odczytów.
-
prosze o ocene błedów
Podczas próby ciśnieniowej, wystarczy jakimś płynem popsikać.
-
Zawór upustowy blow off
W 1.8t raczej blow nie ma pozytywnego wpływu na auto jak założysz zwykły atmosferyczny to auto straci na wigorze i może łapać błędy, jedyna opcja to jakiś blow hybrydowy, który tylko część powietrza wypuszcza a reszta idzie do dolotu.