Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Mulenie, brak mocy
W tym logu jest wszystko w porządku, tzn. ciśnienie osiagnięte jest dosyć szybko, delikatnie faluje ale nie ma jakiś większych nieprawidłowości, zrób reszte logów może coś wyjdzie, czyli najlepiej jeszcze bloki 002+033 i 020+118, szczelność dolotu trzeba sprawdzic i zawor dv.
-
Jak wyciagnac pin z licznika un4 d07 8d0919861h
A jakie jest immo u Ciebie? w 2001 powinno byc immo 3 czyli pin jest jeszcze w sterowniku silnika.
-
VAG, blok pomiarowy 131 - problem/pytanie
W bloku 2 jest temp. z czujnika g62 czteropinowego znajdującego się w króccu wodnym przy grodzi, daje odczyt do ecu i na wskaźnik w zegarach.
-
Spociki Radomszczańskie
Ja sie może zjawie:kox:
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
masz immo 2 wystarczy zaadaptować nowy ster.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Wrzuć ori kompa od ajl i bedzie jeżdził.
-
Temperatury pracy 1.8T AVJ
Doprowadza ten górny czyli ten z dziurką do odpowietrzania, odpowietrzałęś jak na filmiku i nie tryskał płyn?
-
Spociki Radomszczańskie
Narazie coś zdechło, zimno i pewnie dlatego:grin:
-
VAG, blok pomiarowy 131 - problem/pytanie
W bloku 2 jest temp. płynu z czujnika przy grodzi, czyli temp. silnika, na temp. kata nie patrz to nie jest prawdziwa temp.
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Przepływka dobra na allegro to ok 370 zł.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Dev tam jest program, wycofaj się
-
Ocena stanu sprzęgła A4 B6 1.8 T
No ciężko ocenic na oko:wink: zapytaj z to za ośki czy quattro w quattro bardziej obciązone jest, ja wymieniałem sprzęgło po 250 tyś i koło zostawiłem i lata do tej pory a auto pomodzone, wszystko zależy od użytkownika.
-
Ocena stanu sprzęgła A4 B6 1.8 T
Może źle troche napisałem tarcza mogłaby polatac jeszcze, a niebieskie ślady na docisku i kole dwumasowym nie wyglądaja zbyt dobrze i świadcza że mogły być przegrzane dla docisku to niezbyt szkodliwe gorzej dla koła dwumasowego zbyt wysoka temp. prowadzi to wytopienia smaru w łożysku i spręzyn w dwumasie, ale żeby to dokładnie ocenić trzeba sprawdzić luzy na kole poprzeczny i lub obwodowy , a co to za sprzęgło twoje czy masz zamiar kupić, ogólnie w 1.8t sprzęgo i koło dwumasowe nie zużywa się tak szybko jak dieslu, zależy od kierowcy i od tego czy było quattro czy fwd.
-
Ocena stanu sprzęgła A4 B6 1.8 T
Tarcza jeszcze mogłaby polatać, tak jak poprzednik pisze niebieskie ślady wygląda na mocno przegrzaną, więcej ocenić się nie da po zdjęciach, koło trzeba sprawdzić w łapach jakie ma luzy.
-
Blow off?
Musisz szukac blow off hybrydowego żeby jak tako to działało i nie sprawiało kłopotów. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- Ale lepiej daj sobie spokój, zawsze mogą wynikać problemy z tego typu zworami, np. może ciągnąc lewe powietrza na jałowych.
- Blow off?
-
[B5 AMB 1.8T] Niska temperatura wody
Aha no to dopóki nie dojdziesz czemu nie puszcza na duży obieg nie ma sensu kupywania czujnika, próbuj odpowietrzyć przy wężach co ida do nagrzewnicy w jednym z nich powinna byc dziurka do odpowietrzania jak go lekko sciągniesz tylko nie pamiętam w którym.
-
[B5 AMB 1.8T] Niska temperatura wody
Aha jesli tak piszesz to ok, tzn. teraz przy odczycie na vagu temp. też się wahała? to juz nic nie wiem, po takim czasie termostat powinien sie otworzyć, a na starym było tak samo? A i jeszcze sie zastanawiam bo b5 chyba nie było silnika AMB tylko w b6 chyba że to jakaś wersja amerykańska, a termostat masz zwykły czy ten elektroniczny?
-
[B5 AMB 1.8T] Niska temperatura wody
ten czujnik co kupiłeś to nie jest g62 to termowłącznik wentylatora, nie jest zamienny z g62 ale to już pisałem nie. Nie wiem gdzie teraz masz jaki włożony, przy niskich temp. musi troche potrwac żeby termostsat się całokwicie otworzył i chłodnica zrobiła się gorąca ile czekałeś?
-
[B5 AMB 1.8T] Niska temperatura wody
JaK pisałem wymień czujnik przy grodzi.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ta juz widze ja wkladacie wtryski z bexa d aeb-a :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Nomt najlatwiej bedzie ja zaczniesz od zlogowania tych podanych blokow. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Przeciez 3 osoby Ci napisaly co logowac i co gdzie jest wiec? przeciez rownie dobrze mozesz jezdzic pol dnia i logowac wszystkie bloki po koleji Wysłane za pomoca sputnika.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
002+007 i 013+025 na pocztek wystraczy po koleji czasy wtryskow maf, sonda zaplony i n75 Wysłane za pomoca sputnika.
-
smierdzi przy przełączeniu na gaz i szarpie
Jaki masz reduktor i wtryski? możliwe że zalewa go gazem po przełączeniu albo wtryski się kleją.