Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Spociki Radomszczańskie
wtf.?
-
Dość wysokie obroty,brak checyka...
Sprawdz czy dolot szczelny jest i nie łapie nigdzie lewego powietrza bo to najczęściej jest przyczyna podwyższonych i falujących obrotów.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wrzuc loga 002+033 bo chyba ktoś Ci bajki wciska.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na k03 ? nie możliwe żeby seryjne wtryski tak szybko się zapętlały chyba że cos nie do końca tak w aucie, do k03 wystarczą wtryski z bex-a do wykorzystania maks turbiny.
-
Dość wysokie obroty,brak checyka...
Odepnij na chwile aku, a potem podłacz i przekręc na zapłon na ok 20 sek. zanim odpalisz, wyjdzie na to samo.
-
Logi do oceny 1.8T
Raczej nie, masz przepływkę do wymiany.
-
dolot powietrza a odma?
Kolega sawul pisze pewnie o innym zaworku a Ty piszesz o tym: Prośba o analizę logów 1,8T AUM - Strona 2 nowy chyba koło 150 zł
-
dolot powietrza a odma?
Ten zaworem tak działa jest cały czas otwarty, tylko powinien sie przymykac i ograniczac przepływ w momencie jak mocniej zasysa turbina, nie wiem co tam chcesz zaślepiac ale lepiej zostaw jak jest w oryginale.
-
audi a4 b6 1.8 t quattro pali się kontrolka epc
I tak podłaczenie do vaga ci nie ominie, jak swieci się epc to przeważnie awaria przepływomierza.
-
Jak prawidłowo ustawić instalacje.
Nie mówie ze są do kitu ale lubią się rozklekotać zreszta jak kązde tanie wtryski a i z droższymi tez rożnie bywa,
-
prosba o analize logi dynamiczne
Sprawdz doładowanie podczas jazdy zanim zaczniesz kręcic.
-
Jak prawidłowo ustawić instalacje.
Ciekawe co im pomoże strojenie na afr jak się rozkalibrują po kilku tysiącach, regi tez szału nie robią.
-
prosba o analize logi dynamiczne
Wygląda na przepływkę, a cisnienie mierz podczas jazdy.
-
Błąd czujnika n75
Może zrób jakies logi jak było pisane albo zdaj sie na mechanika i wymieniaj co mu się tam umysli.
-
Audi a4 bex pytanie o cewki
Akcja jest cały czas, choć nie wiem czy w twoim roczniku były te z wadliwe cewki ,najprosciej chyba zadzwonic do aso i po vinie sprawdza.
-
Prośba o analizę logów 1.8T 150KM
Albo jest gdziesz nieszczelność, zawór dv przepuszcza albo turbo pada, jak naprawi doładowanie niech jeszcze raz zrobi logi bedzie wiadomo co czasami wtrysku.
-
Oxygen sensor +25
W opisach na aukcja głupoty piszą, do aut z wąskopasmowa sondą były z literką D potem na szerokopasmówce były z L, do tt 225 to juz zupełnie co innego, tu masz oryginał :Przepływomierz BOSCH AUDI A6 A4 TT 1.8 06A906461DX (3949064791) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Prosze o Analize logow 1.8 T
Tylko taka sama jak jest bo będziesz kupował dwa razy.
-
Prośba o ocenę logów
Po logu widac że nie osiąga zadanego cisnienia więc albo cos nie tak ze sterowniem turbiny albo z nia samą.
-
Prosze o Analize logow 1.8 T
Przepływka do wymiany.
-
Prośba o ocenę logów
Ogólnie jest dobrze poza doładowaniem, jesli wszystko szczelne to trzeba zajrzeć do turbiny bo juz nie ładuje jak trzeba, luz na wirniku i klapka wg czy się szczelnie zamyka.
-
Mulenie, brak mocy
Sprawdz najpierw rzeczy najprostrze czyli konkretnie dolot i wężyki n75, cofanie może byc tez od słabego czy starego paliwa jak jeżdzisz na lpg, zatkany kat też może dawać takie objawy.
-
Mulenie, brak mocy
Sprawdzałeś te węzyki przy n75 bo troche nadal lata doładownie, po za tym że troche mało na przepływce to jeszcze dosyć mocno cofa zapłony, musisz sprawdzic cisnieniowo dolot, zlogować jeszcze raz 002+033, świece wymieniane były?
-
Podwyższone spalanie, ocena logów.
Chyba se przygazówke na postoju zrobił.
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
Ogólnie przy butowaniu jest dobrze tylko przy małym obciązeniu korekty ida na plus jakby jakas nieszczelność w podciśniniach była.