Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Czyli bład typowy bład montażowy przy małej ilości gazu w butli ciekły gaz przelewa się na druga strone butli przy ostrym przyspieszaniu i pada cisnienie na reduktorze.
  2. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    A swiece sprawdzałeś na tym cylindrze? jeszcze wężyk od lpg na tym cylindrze sprawdz czy nie łapie lewego powietrza, no i zostaje jeszcze pomiar kompresji..
  3. Silver powinien dawac rade z cisnieniem, zobacz jak butla zamontowana tzn. od której strony jest wielozawór od zderzaka czy z drugiej strony, ile przejechane na tej instalacji?
  4. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Marku, spróbuj odpiąc na chwile akumulator lub skasowac błedy vagiem skasują sie adaptacje, wtedy spróbuj odpalić rano i zobacz czy jest tak samo, kabli tam nie ma sa cewki i swiece tylko.
  5. Wyglada na kiepsko wyregulowana instalacje lpg, jak skasujesz bledy i nie wlaczajac gazu jedziesz na benzynie to tez szarpie? Wysłane za pomoca sputnika.
  6. dv-Diverter Valve inaczej zawór upustowy.
  7. On tak puszcza, dopiero jak turbo zaczyna mocniej ciągnąc powietrze to on powinien sie zamknąc i ograniczać zasysanie powietrza z odmy.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Z tamtych logów nie wynika żeby był jakis większy problem w aucie, na benzynie tez wywala te błedy? , jesli to problem z lpg to w aso nic nie zrobią. Skasuj błedy i pojeżdzij kilka dni na benzynie i sprawdz czy błędy powracają.
  9. Zaworki powinny być takie same, choc były dwie wersje tych zaworków z króccami 20 i 25mm, co do zworku dv to kup se oryginał ten z allergo to zwykła chińska dv aluminiowa miałem takie coś działąć działąło i tyle, a w opisie tej aukcji sa bzdury bo to nie jest blow off.
  10. z tym sie nie zgodze... w immo 2 tez jest vin w tym polu Nie ma vinu jest tylko immo-id.
  11. No to nic dziwnego że było 0, teraz jest dużo lepiej, choc nie idealnie bo jak sam widzisz korekta w 032 rośnie do 5,5 %, ale w sumie jak chcesz to możesz tak zostawić, ewentualnie zrób jeszcze 002+033.
  12. Jak wejdziesz do engine to jest vin w polu extra tzn. że jest immo 3
  13. Łukasz13 odpowiedział(a) na Daniel131 temat w 1.8T
    Dokłądnie możesz kupić jakis tani wskaźnik najlepiej z podziałką do 1 bar, jakis trójnik wężyk i zmierzysz.
  14. Check będzie się zapalał od kata niestety albo sprawna używka albo usunięcie w ecu, lub kombinacje tulejkami na drugą sonde.
  15. Co pierwszego błedu to problem z elektrycznym termostatem, trza sprawdzić okablowanie jak wszystko dobrze to pewnie termostat do wymiany, a tani nie jest, drugi bład to od pompki wspomagającej hamulec trzeba sprawdzic wężyki i sama pompke, załancza się rano po odpaleniu?, w grupie 8 jest test pompki. Co do reszty kata jakiego włożyłeś oryginlanego czy jakis zamiennik? pewnie kat nie jest oryginalny i bład 16804 bedzie wywalał, co do logów sa w miare ok, jedynie co to przepływka zaniża delikatnie wskazania.
  16. Tak czy inaczej przepływkę najlepiej jakbys podmienił na sprawną, czyszczenie i tak pewnie jej nie pomogło, dziwne tylko że sonda nie wprowadza korekcji.
  17. nie mozesz podpiąc i odczytac tylko, nie trzeba nawet auta odpalac.
  18. Nie chodzi o to czy były czy nie było, tylko czy kasowałeś bo wtedy kasują sie też adaptacje, podłącz vaga i odczytaj jakie wartości sa na kanale 032.
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na marys temat w 1.8T
    Jak juz ktoś napisał seria + chip spokojnie chodzi na serii.
  20. Przed robieniem logów kasowałeś błedy? pewnie nie, zobacz jakie wskazania sa w 032, przepływka za mało wskazuje i wcześniej tez za mało wskazywała, tylko że wczesniej turbina przełądowywała dlatego wskazania były dużo większe, czyszczenie nie pomoże.
  21. Takie cofanie jest bez znaczenia także nic nie kombinuj z cewkami.
  22. Sprawdz dokładnie szczelność dolotu, zawór dv, jak przepływ się nie poprawi to już napisane co do wymiany.
  23. sprawdz sobie pierwszy post autora i logi mogę już zacząć się śmiać ? :grin: No sprawdziłem i dlatego napisałem żeby powtórzył logi nie wywalał kasy w błoto.
  24. No jak szczelnośc sprawdzona to ok najlepiej sprawdząc cały dolot czyli od tip-a do końca plus sprawdzenie odmy, pompa może być przyczyną ale jak mówisz że było sprawdzone ciśnienie, nie ma sensu grzebać moim zdaniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.