Treść opublikowana przez Łukasz13
-
prosba o odczyt logow
032 nie musisz logować wystarczy odczyt tych dwóch wartości są ok, co do programu no zrobił ci jakiś lajtowy na 180 km tak jak piszesz, z autem jest wszystko ok, dziur pewnie żadnych nie ma w dolocie bo turbo dobrze wstaje, powinno to jakos jechac teraz, jak chcesz żeby lepiej jechało to powiedz żeby podkręcił boost na 1 bar w peaku, afr trzeba by było poprawić, ale tak jest teraz tez może zostać.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
aha bez wysyłania starego ok 1 t zł? a powiedz oryginalny tip pasuje na ta turbinkę czy nie? trzeba zacząc zbierać kase:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dev to znaczy 1000 kosztuje jak wysle ci swoja turbine czy jak? Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosba o odczyt logow
Jak najblizej zera. Wysłane za pomoca sputnika.
-
przerwy zapłonu
na pewno hana czerwone? bo ich sie nie regeneruje, a tej korekcie średnicy i długości i wymiany na specjalne rozwiercane to juz pojechał na maksa.
-
prosba o odczyt logow
Nie wiem co on Ci tam za program wgrał, trzeba by było znowu logi zrobić, co do samego zbierania z dołu to czy przed czy po programie żeby auto dobrze ciągło musi miec te 2500-2800 obr zeby turbo mogło napompowac. Jak słyszy dziure w intercolerze to szacun dla niego za mega dobry słuch:grin:. na postoju wąż od turbo nie bedzie się pompował bo nie ma obciązenia, jak chcesz sprawdzic szczelność to zrób próbe cisnieniowa dolotu i będzie jasne czy jest szczelny, prawda jest taka że chce chyba naciągnąc troche na koszta:grin:
-
logi do oceny-ogólna ocena
Przepływka umiera, reszta git.
-
prosba o odczyt logow
Zmierz ile ma mniej wiecej do setki, co jeszcze mozna sprawdzic to pisalem wczesniej, mozna pomiar kompresji zrobic, no i ten przeplywomierz mozna podmienic dla pewnosci jak masz od kogo, bo nowy prawie 400 stowki, a nie wiem czy pomoze. Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosba o odczyt logow
No wiec jak mówiłem jest ok seria wyszła na hamowni więc z autem ok.
-
prosba o odczyt logow
Chyba nie ma co grzebac, z loga sondy wynika że przepływka powinno byc dobrze, jak chcesz sprawdzic czy jest seryjna moc jedz na hamownie albo zmierz orientacyjnie moc k-powerem.
-
prosba o odczyt logow
Normalnie wchodzisz wchodzisz w 02 odczyt bledow i klikasz kasuj ew. Clear i potem robisz loga Wysłane za pomoca sputnika.
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
Nadaje sie :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosba o odczyt logow
No co zrobisz to zależy od Ciebie, przed wydatkiem sprawdz jeszcze dolot pod kątem nieszczelności najlepiej próba cisnieniowa, zawór dv, zrób loga z 002+033 po kasowaniu błędów.
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
Tak ja Ci pisałem z logów wynika że wszystko jest w najlepszym porzadku, wartosci w 020 na jednym cylindrze są bardzo niewielkie i nie maja wpływu na nic, jesli chcesz to filtr możesz wymienic.
-
prosba o odczyt logow
Troche przepływka zaniża.
-
16706 vag
AUDI A4 B5 1.6 1.8 1.8T CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU (3948441726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to chyba cos takiego najlepiej sprawdzic w etce.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale stragan sie zrobił proponuje zamknąć temat.
-
16706 vag
http://ww2.justanswer.com/uploads/TS/tsmodie/2012-10-24_154302_1.jpg trzeba zajrzec do tego czujnika. ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ---------- 16706/P0322/000802 - Ross-Tech Wiki
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
Logi sa bardzo dobre, przepływka wskazuje dobrze, turbo z poprzednich logów wynika że wstaje dobrze więc nie wiem czemu masz wrażenie że jest słaby dół, może dlatego że żeby lepiej ciągnąc turbo musi sie rozbujać to nie disel ze turbo wsataje przy 1500 obr.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak ktoś chce z bexa to tez mam.
-
Proszę o analizę i podpowiedź
Za problem z odpalaniem pewnie odpowiedzialny jest ostatni bład czyli czujnik obrotów.
-
Prośba o analize logów
No logi zrób jeszcze raz skasuj najpierw i potem zrób na benzynie 002+033 i potem to samo na lpg bedzie wiadomo jak instalacja sie zachowuje.
-
Prośba o analize logów
A kasowales bledy przed logami? Wtedy kasuja se adaptacje sterownika benzynowego. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Prośba o analize logów
A i log tez byl na lpg? Do prawodlowej oceny stanu silnika logi robimy na pb najlepiej po kasowaniu bledow, lpg troche za bogato zestrojone, problem z odpalaniem moze powodowac zle zestrojona instalacja ktora rozjezdza korekcje ecu, albo reduktor lub wtryski puszczaja gaz do kolektora. Wysłane za pomoca sputnika.
-
brak mocy,analiza Logów
No jest dużo lepiej jak widzisz, szczelnośc całego dolotu sprawdzałeś? brakuje dosłownie może 4-5 g na przepływce jak chcesz możesz tak zostawić.