Treść opublikowana przez Łukasz13
-
padniety 8 termostat
Jest dobrze wymień se wisco jak zasprzęglone i tyle.
-
prosze o ocene błedów
No mam nadziej że pomoże u mnie uszczelki były dobre, a nieszczelność była na plastikowych gniazdach tu już jest grubszy temat bo wykręcenie ich bez zniszczenia to już wyzwanie.
-
Analiza logów A4B5 1.6 AHL
Sonda na jałowych pracuje dobrze, przepływka przy dynamicznym daje dziwne odczyty w jednym momencie 50 a za chwile 80, lpg jest? logi na benzynie były?
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Nie lepiej zrobic te logi co pisalem moze cos wyjdzie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Wtryski beda pewnie czyste, wymiana jest prosta odkrecasz dwie srubki i wyciagasz listwe i tu moze byc najwiekszy problem bo pewnie mocno bedzie siedziec. Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
Spoko tyle wystarczy, nie wiem zrobisz jak zechcesz z tym programem, jak zrobisz loga 002+033 i wyjdzie ok to spoko. Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
No moze byc jakas nieszczelnsc lekka, zobacz jeszcze jak wychodzi korekta w 032 po dluzszej jezdzie bo w tych logach co dales dochodzila prawie do 2% w pierwszym okienku to mogloby wskazywac jakąs nieszzelnosc. Wysłane za pomoca sputnika.
-
prosze o ocene błedów
Nie wiem jak chcesz, bardziej chodzi o 033.
-
prosze o ocene błedów
Na początek zrób jeszcze 002+033 dynamicznie.
-
wysokie obroty na jałowym
Niby przepływka powinna pasować, czyli ta Twoja oryginalna się adaptuje i są podwyższone obroty, a ta kupiona obroty sa dobre tylko nie przechodzi adpatacji tak i nie działa? a czemu głowica była robiona? trzeba podejrzec na vagu parametry temp. czasy wtrysków, kąt otwarcia przepustnicy.
-
prosze o ocene błedów
Program dobry tylko przepływka zaniża.
-
prosze o ocene błedów
Szkoda że nie zrobiłeś 033 dynamicznie.
-
prosze o ocene błedów
Jest ok poza brakiem ok 10 g. na przepływce czyli tak jak Ci pisałem już wczesniej dlatego po tamtym programie tak mało wyszło, po za tym ok.
-
wysokie obroty na jałowym
No jeśli numery się zgadzaja to niby powinna działąć ale ja bym obstawiał inny problem, a na tej twojej starej adaptacje przechodzi? czujnik w zderzaku zawyża to znaczy ten co daje info na licznik? A na vagu temp. się zgadzaja? temp. płynu i w dolocie?
-
wysokie obroty na jałowym
Stało się tak po remoncie? wczesniej działała dobrze? wszystko dobrze podłączone? żadnych błedów w ecu nie ma?
-
prosze o ocene błedów
Plumkanie to olej w misce, normalne zjawisko przy dmuchaniu w dolot.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ta i doliczy sobie ze dwie stowki :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Te fabryczne w oplocie materiałowym często truchleją, wewnętrzaną mają chyba 3mm , przy n75 mają 5 mm w środku.
-
cos nie tak z EGR 1.8T ?
Co ty ziomuś na postoju chcesz sprawdzać? zrób loga z drogi to będzie coś widać, u tej innej osoby też szału nima pewnie przepływkę ma zdechniętą
-
padniety 8 termostat
no przeważnie 93-95 w czasie jazdy sie utrzymuje. ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- czujnik jest na wyjściu z głowicy termostat na dole w bloku, więc wiadomo skąd ta róznica jeden termostat może otwierać się dwa stopnie wcześniej drugi później czyjniki też pewnie nie są idealnie skalibrowane..
-
padniety 8 termostat
No wiem o tym od 80 do chyba 110 pokazuje 90, a to jest po to żebys się nie zastanawiał ciągle czemu tak wskazówka ciągle lata od 80 do 100 w zależności od tego czy jedziesz zima czy latem czy stoisz w korku czy jedziesz autostradą.
-
padniety 8 termostat
Coś mi się zdaje że szukasz sobie problemów, sprawdzałeś czy na postoju termostat się otwiera? wskazówka wychyla się po za 90 st?
-
buczenie i szum turbiny przy odpalaniu
- padniety 8 termostat
Jak jedziesz to będziesz miał cały czas zimny, bo powietrze skutecznie chłodzi chłodnice, postaw odpalone auto na poł godziny to się nagrzeje, jak się nie nagrzeje a temp. skoczy do góry to znaczy że termostat nie otwiera.- padniety 8 termostat
Co w z tymi temperaturami temp. 99 st. nie jest groźna dla silnika, to normalna temp. pracy i nie ma się czym przejmować. - padniety 8 termostat