Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Łukasz13 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Jest dobrze wymień se wisco jak zasprzęglone i tyle.
  2. No mam nadziej że pomoże u mnie uszczelki były dobre, a nieszczelność była na plastikowych gniazdach tu już jest grubszy temat bo wykręcenie ich bez zniszczenia to już wyzwanie.
  3. Sonda na jałowych pracuje dobrze, przepływka przy dynamicznym daje dziwne odczyty w jednym momencie 50 a za chwile 80, lpg jest? logi na benzynie były?
  4. Łukasz13 odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Nie lepiej zrobic te logi co pisalem moze cos wyjdzie. Wysłane za pomoca sputnika.
  5. Wtryski beda pewnie czyste, wymiana jest prosta odkrecasz dwie srubki i wyciagasz listwe i tu moze byc najwiekszy problem bo pewnie mocno bedzie siedziec. Wysłane za pomoca sputnika.
  6. Spoko tyle wystarczy, nie wiem zrobisz jak zechcesz z tym programem, jak zrobisz loga 002+033 i wyjdzie ok to spoko. Wysłane za pomoca sputnika.
  7. No moze byc jakas nieszczelnsc lekka, zobacz jeszcze jak wychodzi korekta w 032 po dluzszej jezdzie bo w tych logach co dales dochodzila prawie do 2% w pierwszym okienku to mogloby wskazywac jakąs nieszzelnosc. Wysłane za pomoca sputnika.
  8. Nie wiem jak chcesz, bardziej chodzi o 033.
  9. Na początek zrób jeszcze 002+033 dynamicznie.
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomatom temat w 1.8T
    Niby przepływka powinna pasować, czyli ta Twoja oryginalna się adaptuje i są podwyższone obroty, a ta kupiona obroty sa dobre tylko nie przechodzi adpatacji tak i nie działa? a czemu głowica była robiona? trzeba podejrzec na vagu parametry temp. czasy wtrysków, kąt otwarcia przepustnicy.
  11. Program dobry tylko przepływka zaniża.
  12. Szkoda że nie zrobiłeś 033 dynamicznie.
  13. Jest ok poza brakiem ok 10 g. na przepływce czyli tak jak Ci pisałem już wczesniej dlatego po tamtym programie tak mało wyszło, po za tym ok.
  14. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomatom temat w 1.8T
    No jeśli numery się zgadzaja to niby powinna działąć ale ja bym obstawiał inny problem, a na tej twojej starej adaptacje przechodzi? czujnik w zderzaku zawyża to znaczy ten co daje info na licznik? A na vagu temp. się zgadzaja? temp. płynu i w dolocie?
  15. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomatom temat w 1.8T
    Stało się tak po remoncie? wczesniej działała dobrze? wszystko dobrze podłączone? żadnych błedów w ecu nie ma?
  16. Plumkanie to olej w misce, normalne zjawisko przy dmuchaniu w dolot.
  17. Ta i doliczy sobie ze dwie stowki :-) Wysłane za pomoca sputnika.
  18. Te fabryczne w oplocie materiałowym często truchleją, wewnętrzaną mają chyba 3mm , przy n75 mają 5 mm w środku.
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na rav85 temat w 1.8T
    Co ty ziomuś na postoju chcesz sprawdzać? zrób loga z drogi to będzie coś widać, u tej innej osoby też szału nima pewnie przepływkę ma zdechniętą
  20. Łukasz13 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    no przeważnie 93-95 w czasie jazdy sie utrzymuje. ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- czujnik jest na wyjściu z głowicy termostat na dole w bloku, więc wiadomo skąd ta róznica jeden termostat może otwierać się dwa stopnie wcześniej drugi później czyjniki też pewnie nie są idealnie skalibrowane..
  21. Łukasz13 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    No wiem o tym od 80 do chyba 110 pokazuje 90, a to jest po to żebys się nie zastanawiał ciągle czemu tak wskazówka ciągle lata od 80 do 100 w zależności od tego czy jedziesz zima czy latem czy stoisz w korku czy jedziesz autostradą.
  22. Łukasz13 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Coś mi się zdaje że szukasz sobie problemów, sprawdzałeś czy na postoju termostat się otwiera? wskazówka wychyla się po za 90 st?
  23. Łukasz13 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Jak jedziesz to będziesz miał cały czas zimny, bo powietrze skutecznie chłodzi chłodnice, postaw odpalone auto na poł godziny to się nagrzeje, jak się nie nagrzeje a temp. skoczy do góry to znaczy że termostat nie otwiera.
  24. Łukasz13 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Co w z tymi temperaturami temp. 99 st. nie jest groźna dla silnika, to normalna temp. pracy i nie ma się czym przejmować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.