Treść opublikowana przez Łukasz13
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Silver spokojnie wystarczy tej mocy. Wysłane za pomoca sputnika.
-
pompa sai
Gdyby robila zwarcie to bezpiecznik by paliła. Wysłane za pomoca sputnika.
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Wrzucisz jakies logi po programie? Ciekaw jestem :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
Świece dla APU
3 elektrodowe nie sa najlepsze do 1.8t a szczególnie do lpg jak nie chcesz platynowych to moga byc zwykle ngk bkr6e Wysłane za pomoca sputnika.
-
problem oprogramowanie i kabel
Twój kabel nie jest do diagnostyki, do diagnostyki potrzebujesz vag kkl np. INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY VAG KKL OBD2 AUDI SEAT VW (3809434627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Świece dla APU
Weź dedykowane pfr6q platynowe, drogie ok 30zł sztuka.
-
A4 1.8T Quattro - soft
Normalne na seryjnych gratach.
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Cos mi sie zdaje nie ma u was zadnego zaworka zwrotnego, pompa zalancza sie na chwile od razu po przekreceniu kluczyka na zapłon i dobija cisnienie, domestos zrób loga dynamicznego z grupy 002+033 bedzie widac czy pompa niedomaga. Wysłane za pomoca sputnika.
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Kolego zapsu sprawdz jaki masz reduktor zamontowany.
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
Tzn. ile pompuje tyle co w programie? 1 bar? Swoja drogą to troche hardcorowy ten program jak na tip. Chociaż nie wiem jak jest z awaryjnoscia tej skrzyni po programie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Głośny start
Jesli zgasimy rozgrzane auto to przez pare godzin rozgrzany rzadki olej ucieknie z napinacza i dlatego rano grzechocze zanim pompa nje napomuje go, jesli odpalimy na chwile zimne auto i napinacz napelni sie gestym zimnym olejem to nieważne ile bedzie stal nie zagrzechocze przy odpalaniu. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Według mnie takie nagrzewanie jest ok Wysłane za pomoca sputnika.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
No wlasnie o tym pisze, tak jest u mnie wyjazd z nieogrzewanego garazu po calonocnym postoju i jazda no stop bez zatrzymywan ok 90 z ogrzewaniem temp 90 lapie jak dojezdzam do pierwszego skrzyzowania czyli ok 6 km. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Chlopaki robcie wiarygodne testy, to ze jednemu nagrzea sie po trzech km a innemu po siedmiu, nie mozliwym jest zeby po 3 km po odpaleniu i ruszeniu i jezdzie np. 90 km/h caly czas nagrzał sie do 90 st, moze sie nagrzac ale jesli po drodze masz 5 razy swiatla i stoisz po drodze w korku. Przy normalnej jezdzie od razu po ruszeniu i jezdzie jednostajnej i wlaczonym ogrzewaniu nagrzeje sie do 90 po ok 6-7 km i nie wieze ze wczesniej. Wysłane za pomoca sputnika.
-
kopia forge 007
Mialem taki zaworek to zwykła dv z trzema spręzynami o roznej twardosci chinczyk w miare dobrze wykonany, plus taki ze mozna go zregenerowac czyli wymienic oringi jak sie zuzyja. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Brak mocy, delkatne szarpanie przy przyspieszaniu.
Powinien byc blad ale jak nie ma, no coz musisz zrobic to co pisalem, auto bedzie jechalo skokowo bo turbo przeladowuje i ecu zamyka i otwiera caly czas przepustnice broniac sie przed przeladowaniem, zrob to bo nie jest to zdrowe dla silnika i turbiny Wysłane za pomoca sputnika.
-
Brak mocy, delkatne szarpanie przy przyspieszaniu.
Nie ma sterowania turbina i przełądowuje musisz oblukać wężyki od n75, do gruszki czy nie jest dziurawy i n75 najlepiej wyjąc i sprawdzić czy któraś odnoga nie zatkała sie syfem.
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Ale co nie chce zaskoczyc czy co? Masz lpg? Wysłane za pomoca sputnika.
-
Zawór powietrza wtórnego
Teraz nie dam rady musialbym zajrzec w etke na kompie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Zawór powietrza wtórnego
A w twoim silniku sai powinien byc? Moze wywalony i zostawiony tylko elektrozawor pod kolektorem musisz zobaczyc jak otwiera i nie jest zaslepiony to bedzie ssal lewe powietrze i telepal Wysłane za pomoca sputnika.
-
Przelany olej silnikowy. Jakie konsekwencje?
Narazie obserwuj temat nie co wyciagac pochopnych wnioskow. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Prośba o analizę logów seat leon 1.8 T APP 180 KM
Dzieki za tlumaczenie:-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
Zawór powietrza wtórnego
Najlepiej widac od dolu z kanału ale w okolicach tego od klimy. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- Aha ale piszesz o pompie czy kombizaworze bo ja o pompie:decayed:
-
Prośba o analizę logów seat leon 1.8 T APP 180 KM
Pompka pado.,
-
Check uboga mieszanka,
Jak wywala tyko na gazie to znaczy że nie ustawiony, a to co dałes linka to do drugiej sondy za katem a ona z tym błedem nie ma nic wspólnego..