Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Łukasz13 odpowiedział(a) na kusy04 temat w 1.8T
    Przyczyny mogą być różne pompa paliwa, przepływka, bez logów ani rusz.
  2. http://a4-klub.pl/members/wampir-3255/ ten ziom ma przepływke podpytaj, z allegro niby ta polecają: Przepływomierz BOSCH 0280218063 VW 06A906461L (3596184089) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale cena:kox: w sklepie pytałeś?
  3. Jest w miare ok, choć gdyby program był prawidłowo zrobiony u góry byłoby mniejsze wysterowanie wtrysków i może troche dałoby sie jeszcze ugrać.
  4. Łukasz13 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Nie musisz zrobic loga podczas jazdy jakiego masz vaga? Najlepszy 3.11 Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
  5. Łukasz13 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    No juz jest dobrze jak masz vaga to zrób logi, ten bład od zużytego katalizatora, norma, zrób logi na benzynie po kasowaniu błedów na trójce do odcinki z gazem w podłodze, bloki 002+115 i 020+118+033 rób tym angielskim bo polski vag jest do niczego.
  6. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    No według mnie te logi są w porządku nie ma sie do czego za bardzo przyczepić, no może po za dziwnym wysterowaniem n75 w grupie 25 przy wyższych obr. może jakiś AEB-owiec się wypowie, teraz jeszcze pasowałoby sprawdzić manometrem jakie jest doładowanie podczas jazdy, żeby porównać z wartościami z przepływki.
  7. Dobra ja też bede to tak koło 14.30.
  8. To o ktorej? pod mdk tak?
  9. Tyn spot to aktualny dzisiej?
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na Tommy1991 temat w 1.8T
    Jak zdrowe turbo i wszytko szczelne to ok 2200-2400.
  11. To mój przepływ na seryjnych gratach oprócz wtrysków, chyba nie jest tak źle:kox: jak na zwykłe K03
  12. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Troche źle ci powiedziałe bo w drugim logu nie ma kanału z obrotami , jakbys mógł zrobic jeszcze raz 002+007, z tych logów co dałeś masz albo przepływkę zamiennik która zawyża wskazania albo turbo przeładowuje, w aeb nie ma czujnika doładowania bo było by widać, logi robisz na pb?
  13. Każdy pomysł jest dobry ale pewnie wyskoczy bład grzałki i brak komunikacji z sondą, zmierzyłem u siebie opór na grzałce w całkowicie wystudzonym silniku pokazało 3,4 ohm.
  14. Logi dynamiczne robi się żeby określić ogólny stan silnika i robi sie je na trójce do odcinki z gazem na maksa, ale ogólnie z tych co dałes można powiedzieć że mniej więcej jest w porządku, z logów statycznych widac że sonda pracuje ok i jak robiłeś tego loga to błedu grzałki pewnie nie było, nie wiem co Ci poradzić najlepiej by było podmienić sonde od kogoś na sprawną, co do kata wątpie żeby miał wpływ na bład grzałki, zreszta sam pisałes że bład od kata juz miałes wczesniej, ja też miałem kiedyś bład 16804 zanim usnąłem sonde w sofcie i nie powodował on pojawiania się błedu grzałki.
  15. Wrzuc to na vaglog.rtnet.pl bedzie bardziej czytelny.VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  16. Masz vag zrób logi o które prosilem statyczne 001 030 033, jakie wartości sa w grupie 032?, przydałbyby się też logi dynamiczne 002 115 i 033 118 może wyjdzie co go boli jak dalej będzie nie tak to zostaje tylko podmiana sondy.
  17. Po koleji, nie możesz zrobic testu sondy bo ecu wyłapuje że grzałka nie działa, jak grzałka nie działa to znaczy że sonda nie przejdzie pozytywnie testu sondy i tym samym test katalizatora. Jak był bład komunikacji to nie znaczy że nie złapie kolejnych błędów bo przecież sonde z powrotem podłaczyłeś tak, czyli błąd od komunikacji ecu zapisuje sobie jako tymczasowy a jak ma podłaczoną sonde to dalej z niej korzysta i oczywiście znów wyłapuje bład grzałki.
  18. Jak tyle pokazuje to może będzie lepiej choć na w pełni rozgrzanym silniku powinno być ok 2,5-3 g.
  19. No powiem tak niby w zasadzie jest ok bo napięcie na grzałce jest, opór chyba w granicach błedu tego nie jestem pewien, bład 16804 nie powinien miec nic do błedu grzałki najwyżej tylko tyle że przez ten bład grzałki ecu nie może przeprowadzić testu katalizatora i dlatego może wyrzucac ten bład a nie odwrotnie.
  20. Sprecyzuj o jakim wiatraku piszesz jesli o wiskozie to kręci sie cały czas na wolnych obrotach, zasprzęgla się dopiero gdy opływająca ją temp. powietrza wzrośnie dość znacznie czyli chłodnica musi być cała nagrzana do przynajmniej 90 st. i na dworze musi byc cieplej, także zostaw ten temat do wiosny.
  21. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Ten bład wskazuje na przepustnice a dokładnie czujnik położenia przepustnicy.
  22. Tylko po to napisałes tego posta żeby zareklamować tą firme? bo nic sensownego ani nowego do tematu nie wnosi.
  23. Dajcie spokój z tym polecaniem, a kto zwróci kase jesli nie wyjdzie to 12-15 KM? zreszta czy taki przyrost mocy będzie wogóle odczywalny? nie sądze to jest temat nie warty tej kasy którzy życzą sobie "profesjonalni tjunierzy".
  24. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Zeby zrobic logi musisz miec pełna wersje vaga bo w tej niepełnej zapisuje tylko pierwsze 10 s. wchodzisz w engine wybierasz 08 bloki pomiarowe http://www.ross-tech.com/vag-com/tour/704-screens/meas_blocks.png wybierasz dwie grupy 002 i niżej 025 wciskasz na dole log i start, jedziesz na trójce z gazem w podłodze do odcinki. Potem drugi przejazd tak samo tylko grupy 007 i 013.
  25. Masz racje gdyby ecu nie podlewało paliwa na zimnym silnik wogóle by nie odpalił i nie chodził normalnie po odpaleniu. Czyli ssanie działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.