Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Pewnie masz niezarejestrowanego vaga tak? i nie masz dostępu do kanałów wyższych niż 25? Log tez urwany po 10 sekundzie. Musisz mieć dobry program najlepiej 3.11 w pełnej wersji i wtedy zrób log 002+115 i 020+118, a nie 015 i 018. z tych logów cięzko bedzie coś wyczytać. Prawdopodobnie przepływka za mało pokazuje ale najpierw zrób dobre logi jak pisałem.
  2. Panowie! nie karmić troli:facepalm:
  3. Chłopie weź się ogarnij jaki masz silnik? 1.8T ANB na sterowniku od 1.6? bo takie wkleiłeś logi. ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- Aha dobra to zrób 002+115:decayed:
  4. Ze dwa dni temu pytałes jakie kanały robić w logowaniu i wklejasz log zupełnie inny niż pisliśmy:kox:, zrób 002+025.
  5. Ten bład nie musi byc wywołany przez jakies fizyczne uszkodzenie sondy, powodować go też jakiś problem z mieszanką dlatego też lpg może być winowajcą, u mnie jak troche zalewało go gazem na zimnym to tez ten bład czasem przy rozgrzewaniu silnika.
  6. Tylko zmiana w mapie ecu wchodzi w gre.
  7. Logi w miare ok troche wolno wstaje turbo, jakby gdzies delikatna nieszczelnośc była, no i przepływka tez mogłaby troche więcej pokazać, zrób jeszcze logi z 033+115 i 003+020 może cos więcej bedzie mozna powiedziec. ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Aha przejrzałem poprzednie logi, wygląda że nic sie nie zmieniło, także nie musisz robic tych logów co pisałem, przejrzyj dokładnie dolot pod katem nieszczelności, najleiej próba cisnieniowa kompresorem może cos wyjdzie.
  8. Zloguj 002+033 i odczytaj jakie wartosci sa w grupie 032.
  9. Do pełni szczęscia brakuje jakieś 4-5 gr na przepływce, ale raczej nie wpłynie to zauważalnie na moc.
  10. Nie masz czasem podpietej sondy do sterownika lpg? Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
  11. W miare zdrowa seria jak dla mnie. Nic za bardzo nie kombinuj bon jest ok. Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
  12. No w logach jest wszystko ok, nie wiem czemu nie idzie, jaki czas wykreca mniej wiecej do setki?, czujnik jest u gory w intercolerze ale raczej nic mu nie dolega.
  13. Te logi są ok, doładowania nie brakuje jest takie jakie życzy sobie ecu.
  14. Mozesz zrobic dwa kanaly na raz, przeplywka w 002 turbo 025 Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
  15. Logi jakies masz? Lpg jest w aucie? Ten blad moze powodowac kiepsko wystrojona instalka. Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
  16. w dynamicznym tez za duzo 80 przy 4 tys i 100 przy 5800 a do odcinki jeszcze 1 tys obr.
  17. Ok 2,5 na wolnych i w dynamicznym powinna dojsc do ok 100gr przy odcince.
  18. 1500 do konca, zrób te dwa kanał na raz, drugi log mozesz zrobic z kanalu 007 i 013
  19. Jaki silnik? w AEB, AJL 002 025, w nowszych 002, 115
  20. Logi nie są do końca dobre, bo drugim logu masz korekte w 032 na +18% a nie wiadomo od czego czy coś z autem czy instalacja lpg nie wystrojona. JAk robisz loga to najpierw skasuj błedy żeby adaptacje sie skasowały w 032 i wtedy log na pb. Doładowanie jest ok, przepływka raczej też.
  21. Brakuje paliwa, ecu broni się przed zubozeniem mieszanki zminiejszajac doładowanie dlatego taka huśtawka, czas 27 ms przy 5,5 tys obr, nie jest normalny, zmierzcie ciśnienie paliwa, jak ma to jeżdzic dobrze to wtryski do wymiany.
  22. Boscha najlepiej, zamiennik może się nie sprawdzic.
  23. Muszisz skasować błedy chodzby ich nie było, wtedy kasują się też adaptacje sterownika.
  24. Kasowałeś błedy po wymianie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.