Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
Jak na benzynie długoterminowa dochodzi do 4% to jeszcze ujdzie chociaż lepiej żeby była w okolicy zera sprawdz dokładnie, a jak na gazie idzie na +18 to na pewno gaz do regulacji.
-
Dymi na postoju
jak nie czyć oleju to ok nie ma się czym przejmować.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
To znaczy na pb w pierwszym okienku jest 6% tak? to oznaczałoby jakąs nieszczelność, w drugim okienku czyli długoterminowa nie wiesz jaka jest na pb? wystarczy że przejedziesz te 10 km na rozgrzanym silniku na benzynie i korekta się ustawi, tak to cięzko coś powiedziec jak tak na prawde nie wiadomo gdzie leży przyczyna musisz dojść ładu na benzynie sprawdzic jakie korekty się ustawiają.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
Dv widac na końcu logu, nie powinno byc skoku cisnienia, pytanie podstawowe jaka jest korekta 032 po jeżdzie na pb a jaka na lpg?
-
Bład 16989
Raczej nie no chyba że miałes wyłanczane immo w ecu, a wcześniej nie miałes tego błedu i teraz sie pojawił?
-
Bład 16989
To znaczy że mogłobyc cos grzebane w ecu jakiegos programu nie masz wgranego?
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
Otwiera się.
-
Dymi na postoju
Ale to jest dym ze spalanego oleju czy para wodna?
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Swiatła przygasaja bo załancza sie pompa abs-u i daje dość spore obciązenie dla alternatora, swoją drogą tez tak mam, chyba trzeba wyregulować czujniki przy kołach.
-
Nowy zakup ale nie jedzie problem z DV zamontowany BOV
Dalej bez logów bedzie ciężko coś wymyslić, jak z napięciem puszcza na wszystkie trzy to ok, co do grzania to jest ok, przy lekkim pałowaniu robi się czerwone, a przy ostrym nawet pomaranczowe ale raczej to normalne.
-
Check uboga mieszanka,
Wystarczy ci zwykły interfejs z allegro za 30 zł i program z neta.
-
Nowy zakup ale nie jedzie problem z DV zamontowany BOV
Aha to załóż ten n75 jak przyjdzie i sprawdz, zaworek można sprawdzic pod aku, ale szybko nie trzymac go za długo pod napięciem bo cewka może sie spalić, jak przeładowuje to znaczy że klapka szczelna.
-
Check uboga mieszanka,
Zacznij od zakupu vaga i zrobieniu logów, albo poszukaj kogoś kto ci zrobi, ale jak na lpg i na pb rośnie do 18% to prawdopodobnie przepływka pada trzeba potwierdzic logami.
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Mówisz o tym kombizaworze tak? ja u siebie mam to tez wywalone i cały osprzęt od sai tzn. pompa i reszta, a zawór odkręcony cały od bloku i na jego miejsce dorobiłem se blaszkę z i przykręciłem do bloku. Co do kolanka to czasem się nie sprawdza i wywala błędy zamiast tego o niskiej wydajności kata wywala inne jak u Ciebie.
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Zobacz czy nie rozwalona jest sruba odpowietrzająca w tym trójniku w odmie: 035103245G i do tego ten grzybek odmy.
-
Nowy zakup ale nie jedzie problem z DV zamontowany BOV
Rozbierz ten n75 tam w zasadzie nie ma się co popsuć no chyba że spali sie cewka, złap za ten króciec cały i delikatnie obruszaj jest przyklejony na klej, tu masz za***isty opis: N75 Valve da sie go naprawic tymczasowo.
-
Nowy zakup ale nie jedzie problem z DV zamontowany BOV
Bez napięcia powinno byc przejscie przez dwa mniejsze krócce, z napięciem przejscie na wszystkie trzy.
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
blok nr.5 wystarczy.
-
Nowy zakup ale nie jedzie problem z DV zamontowany BOV
Musisz kolego kupić se interfejs za 30 zł i porobić logi bedzie mniej więcej wiadomo gdzie szukać, na postoju rura nie bedzie robić się twarda bo nie ma takiego obciązenia jak w czasie jazdy i to jest normalne, z tą kontrolką oleju to lepiej sprawdz u mechanika ciśnienie oleju jakie daje pompa bo potem bedziesz szukał silnika.
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Przydałyby sie jakies logi pierwszy bład to że turbina nie osiąga zadanego doładowania, czyli albo nieszczelność, dv czy inne rzeczy logi trza, następne błedy od drugiej sondy, rozumiem że nie podłaczona tak? no i ostatni to wypadanie zapłonów na 2 cylindrze.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
Zrobiłeś chyba za krótki log, chociaż do 6tyś było pociągnąc, i potem chyba też za krótko na luzie leciał. Z ciekawości sam tez dzisiaj zrobie:decayed:
-
Spociki Łódzkie
Patrząc na zużycie kierownicy wygląda na przebieg 400 tyś +.
-
Problemy z B6 1.8T.
Na obrazku widać gdzie jest tak to śruba odpowietrzająca, sprawdz czy nie przepuszcza ciśnienia do odmy, w strone kolektora ma przepuszczać, zreszta jak wyjmiesz to bedziesz widział że pewnie się rozleciał w środku.
-
Problemy z B6 1.8T.
To nie ten zawór, nr 6 na obrazku tam jest zaworek jednokierunkowy, sprawdz go ma nie przepuszczać w strone odmy. ten co dales na obrazku to zawór zawór regulujący ciśnienie tam jest dziurka ale to jest odpowietrzenie membrany.
-
Problemy z B6 1.8T.
Sprawdz zaworek nr. 6 w trojniku odmy: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting