Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Jak na benzynie długoterminowa dochodzi do 4% to jeszcze ujdzie chociaż lepiej żeby była w okolicy zera sprawdz dokładnie, a jak na gazie idzie na +18 to na pewno gaz do regulacji.
  2. Łukasz13 odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w 1.8T
    jak nie czyć oleju to ok nie ma się czym przejmować.
  3. To znaczy na pb w pierwszym okienku jest 6% tak? to oznaczałoby jakąs nieszczelność, w drugim okienku czyli długoterminowa nie wiesz jaka jest na pb? wystarczy że przejedziesz te 10 km na rozgrzanym silniku na benzynie i korekta się ustawi, tak to cięzko coś powiedziec jak tak na prawde nie wiadomo gdzie leży przyczyna musisz dojść ładu na benzynie sprawdzic jakie korekty się ustawiają.
  4. Dv widac na końcu logu, nie powinno byc skoku cisnienia, pytanie podstawowe jaka jest korekta 032 po jeżdzie na pb a jaka na lpg?
  5. Raczej nie no chyba że miałes wyłanczane immo w ecu, a wcześniej nie miałes tego błedu i teraz sie pojawił?
  6. To znaczy że mogłobyc cos grzebane w ecu jakiegos programu nie masz wgranego?
  7. Łukasz13 odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w 1.8T
    Ale to jest dym ze spalanego oleju czy para wodna?
  8. Swiatła przygasaja bo załancza sie pompa abs-u i daje dość spore obciązenie dla alternatora, swoją drogą tez tak mam, chyba trzeba wyregulować czujniki przy kołach.
  9. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Dalej bez logów bedzie ciężko coś wymyslić, jak z napięciem puszcza na wszystkie trzy to ok, co do grzania to jest ok, przy lekkim pałowaniu robi się czerwone, a przy ostrym nawet pomaranczowe ale raczej to normalne.
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Wystarczy ci zwykły interfejs z allegro za 30 zł i program z neta.
  11. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Aha to załóż ten n75 jak przyjdzie i sprawdz, zaworek można sprawdzic pod aku, ale szybko nie trzymac go za długo pod napięciem bo cewka może sie spalić, jak przeładowuje to znaczy że klapka szczelna.
  12. Łukasz13 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Zacznij od zakupu vaga i zrobieniu logów, albo poszukaj kogoś kto ci zrobi, ale jak na lpg i na pb rośnie do 18% to prawdopodobnie przepływka pada trzeba potwierdzic logami.
  13. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Mówisz o tym kombizaworze tak? ja u siebie mam to tez wywalone i cały osprzęt od sai tzn. pompa i reszta, a zawór odkręcony cały od bloku i na jego miejsce dorobiłem se blaszkę z i przykręciłem do bloku. Co do kolanka to czasem się nie sprawdza i wywala błędy zamiast tego o niskiej wydajności kata wywala inne jak u Ciebie.
  14. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Zobacz czy nie rozwalona jest sruba odpowietrzająca w tym trójniku w odmie: 035103245G i do tego ten grzybek odmy.
  15. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Rozbierz ten n75 tam w zasadzie nie ma się co popsuć no chyba że spali sie cewka, złap za ten króciec cały i delikatnie obruszaj jest przyklejony na klej, tu masz za***isty opis: N75 Valve da sie go naprawic tymczasowo.
  16. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Bez napięcia powinno byc przejscie przez dwa mniejsze krócce, z napięciem przejscie na wszystkie trzy.
  17. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Musisz kolego kupić se interfejs za 30 zł i porobić logi bedzie mniej więcej wiadomo gdzie szukać, na postoju rura nie bedzie robić się twarda bo nie ma takiego obciązenia jak w czasie jazdy i to jest normalne, z tą kontrolką oleju to lepiej sprawdz u mechanika ciśnienie oleju jakie daje pompa bo potem bedziesz szukał silnika.
  18. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Przydałyby sie jakies logi pierwszy bład to że turbina nie osiąga zadanego doładowania, czyli albo nieszczelność, dv czy inne rzeczy logi trza, następne błedy od drugiej sondy, rozumiem że nie podłaczona tak? no i ostatni to wypadanie zapłonów na 2 cylindrze.
  19. Zrobiłeś chyba za krótki log, chociaż do 6tyś było pociągnąc, i potem chyba też za krótko na luzie leciał. Z ciekawości sam tez dzisiaj zrobie:decayed:
  20. Łukasz13 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Patrząc na zużycie kierownicy wygląda na przebieg 400 tyś +.
  21. Na obrazku widać gdzie jest tak to śruba odpowietrzająca, sprawdz czy nie przepuszcza ciśnienia do odmy, w strone kolektora ma przepuszczać, zreszta jak wyjmiesz to bedziesz widział że pewnie się rozleciał w środku.
  22. To nie ten zawór, nr 6 na obrazku tam jest zaworek jednokierunkowy, sprawdz go ma nie przepuszczać w strone odmy. ten co dales na obrazku to zawór zawór regulujący ciśnienie tam jest dziurka ale to jest odpowietrzenie membrany.
  23. Sprawdz zaworek nr. 6 w trojniku odmy: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.