Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Dlaczego nie warto zakładać gazu - zanim skusisz się opiniami tanio - przeczytaj !
Darek czas na turbo z lpg:decayed:
-
Downpipe rura zamiast kata?
Sam raczej mocy nie podniesie no chyba że masz zatkanego kata:decayed:
-
Spociki Radomszczańskie
Heh dobrze wyszlo :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
Spociki Radomszczańskie
Dobra a Grzes bedzie? latarke musi mi oddac:wink:
-
Spociki Radomszczańskie
Dobra bede chyba a której mi pasuje wczesnie ok 14?
-
Check uboga mieszanka,
jak jezdzisz na pb i blad nie wyskakuje i sa takie korekty w 032 jak teraz to jest cos nie tak z gazem Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- aha na lpg to bylo czyli powinno byc ok musisz zrobic logi Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- muszisz ogarnac vaga zeby laczył sie z silnikiem podczas jazdy i zrobic logi dynamiczne na pb po kasowaniu błędow bloki 002 +115 i 033+118 potem możesz zrobic tez na lpg te same bloki bo tak to nie dojdziemy przyczyny. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Check uboga mieszanka,
Szkoda że nie możesz zrobić normalnych logów tak jak pisałem,tamte błędy w pierwszym screenie to od drugiej sondy nie maja wpływu na moc, korekty w bloku 032 po jeżdzie wyglądaja dobrze na czym jechałes na pb? Te błedy w ostatnim mogą byc spowodowane cewką, zamień cewkę na inny cylinder i zobacz czy błedy się też przeniosą.
-
Vag-com 311.2 brak blokow pomiarowych
002+007 i 013+025+002 Wysłane za pomoca sputnika.
-
Vag-com 311.2 brak blokow pomiarowych
sonda w bloku 7 Wysłane za pomoca sputnika.
-
Vag-com 311.2 brak blokow pomiarowych
W aeb wszysto co chcesz wiedziec jest w blokach do 25 Wysłane za pomoca sputnika.
-
Sonda lambda w A4 B5 1.8 ADR
To był elktromechanik? wątpie, żadna sonda nie działa od razu po uruchomieniu silnika bo musi miec odpowiednia temp do poprawnego działania Wysłane za pomoca sputnika.
-
Brak mocy na zimnym
Jak nie chcesz kupywać kilka razy to tylko bosch dedykowany po numerach bodajże 06A906461L ale sprawdz dokładnie jaki jest u Ciebie koszt ok 400 zł
-
Brak mocy na zimnym
Wymień przepływke i ciesz sie jazdą
-
Spociki Radomszczańskie
Zobaczymy niewiem czy w niedziele bede jak bede to wezme, blizej weekendu sie okresle Wysłane za pomoca sputnika.
-
Brak ssania błedy
Ssanie masz bo gdybyś nie miał to silnik by nie odpalił, masz tylko niskie obr. po odpaleniu ale to nie problem, jest tak dlatego że system sai nie działa czyli to co w błedach i komp przez to nie podnosi obrotów.
-
Spociki Radomszczańskie
YY ide zobaczyć czy mi auta nie zayebali:grin:
-
Proszę o analizę logów B6 1,8 T AVJ
Szczelnośc dolotu sprawdzona?
-
Spociki Radomszczańskie
YYY to nie mój był
-
Moc naszego silnika - 150km
Zrob logi bez hamowni sie obejdzie. Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka
-
Turbina
Zmierzyć czas do setki, sprawdzić czy przy ok 2000-2500 auto zaczyna ochoczo przyspieszać, słychać lekki świst przy wchodzeniu turbo na obr. założyć wskaźnik doładowania..
- Turbina
-
Turbina
W benzynie?
-
Brak mocy na zimnym
Zrob jeszcze 033+115, to potwierdzi czy przepływka jest do wymianay. Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka
-
Turbo timer opinie
Jak dla mnie przerost formy nad treścią, studzenie na wolnych praktykuje tylko po pałowaniu, po normalnej jeżdzie raczej nie ma sensu ale to tylko moja opinia a widze że juz jesteś zdecydowany.
-
Check uboga mieszanka,
Zainstaluj 3.11 skasuj błedy przed logowaniem nawet jak nic nie ma, potem wchodzisz w engine, bloki pomiarowe wybierasz te grupy co pisałem i na dole wciskasz log i start i jedziesz, potem drugi przejazd i kolejne grupy.