Treść opublikowana przez Łukasz13
-
1,8t BEX wykres z hamowni
Nie jest tak źle troche cofa ale auto moc swoja osiąga,jak masz gaz to ja bym to olał, na gazie pewnie zero cofania.
-
Problem z zaworkiem N75
Pod kostka nie bedzie cykał tylko pod aku na krótko, bedzie pasował kazdy od 1.8t
-
Dlaczego nie warto zakładać gazu - zanim skusisz się opiniami tanio - przeczytaj !
Dzieci onetu atakują zamieszczone przez naszego forumowego hejtera lpg.
-
Problem z zaworkiem N75
Wez go spróbuj przepłukac jakims wd40 i przedmuchac komresorem tak zeby przez te dwa mniejsze krócce było mozna normalnie dmuchnąć i sprawdz czy podaniu napiecia zaworek cyka.
-
Problem z zaworkiem N75
Bez napiecia jest przejscie przez te dwie odnogi z węzykami a po podaniu napięcia np. z akumulatora powinno byc przejscie na wszystkie trzy odnogi, powinno sie dać normalnie dmuchnąc, jaki dokładnie błąd na vagu?
-
Spociki Radomszczańskie
Dobra ja też sie pisze na jakiegos spota moze w weekend?
-
Niby AEB ajednak nie ciągnie jak 150 hp
Logi dynamiczne czyli na trójce od ok 1500 obr. do odcinki, logujesz podane grupy, po za tym szczelność dolotu jak pisałes to podstawa.
-
Niby AEB ajednak nie ciągnie jak 150 hp
Dzwoni pewnie klapka od WG jesli jest lużna to doładowania też nie bedzie trzymać można odkrecic kata i sprawdzic, a pozatym logi dynamiczne by sie przydały 002 007 025
-
vag 17536
Troche źle patrzyłeś ja widze że przy 2500 juz jest osiagniete cisnienie takze nie tak źle:wink: Ogólnie jest ok przepływka mogłaby troche więcej pokazać, powinieneś troche pojeździć na samym pb i potem sprawdzić korekcje w 032 jesli nie będą sporo na plusie to bład powoduje nie wystrojona instalacja lpg.
-
Ciężko wchodzą biegi
To na pewno nie synchronizator tylko raczej słabo rozłanczające sprzęgło, najprawdoodobniej do wymiany.
-
Problem z 1,8T problem z czujnikiem polozenia wałka rozrządu
Po wymianie tego slizgu chodził normalnie? jaki to dokladnie błąd sie wyswietla?
-
Spociki Radomszczańskie
Ja zaglądam:decayed:
-
Sprawdzenie logów kanał 033
Szkoda że nie dodałes kanału z obrotami ale patrzac na korekcje to brakuje paliwa od obciązeniem albo przeływka zaniża, napiecie jest ok, trzeba sprawdzic cisnienie paliwa na listwie podczas jazdy, dlatego też masz problem z cofaniem zapłonów.
-
vag 17536
Logi zrób na pb tylko wczesniej skasuj błedy nawet jak ich nie ma, na pewno lpg do regulacji, najpierw jest zalane gazem a pod koniec brakuje. Zrób jeszcze raz 002 po kasowaniu błedów i reszte logów.
-
Ilość zabków na pasku rozrządu od znaku do znaku na wale
A ta przepływka włozona tak jak powinna być? mogłaby pokazywać pare gr. więcej ale mieści się w granicach błędu.
-
Nowa instalacja i problem z Pb
Jesli po kasowaniu błedów, odpala i jedzie dobrze na pb to ewidentnie wina zle wyregulowanej instalki, sprawdz jakie masz korekty w gr. 032 po jeżdzie na lpg, druga sonda nie ma nic do tego, a nawet pierwsza nie bierze udziału w korekcji mieszanki zaraz po odpaleniu.
-
Ilość zabków na pasku rozrządu od znaku do znaku na wale
Kolego jest wszystko ok, takie cofanie na jednym cylindrze może byc spowodowane słabsza cewka lub swieca, ale nie powinno wpływac odczuwalnie na moc, zrób jeszcze logi z 002+115 i 033+118.
-
Ilość zabków na pasku rozrządu od znaku do znaku na wale
Wszystko ok poza masakrycznym cofaniem zapłonów i tu jest problem ze zmniejszeniem mocy, stało się to po wymianie rozrządu? czy jak
-
prosze o analize logow 1.8tq bfb
Mozna wsadzić łapke i sprawdzić czy klapka nie lata przy zamkniętej gruszce, albo jeszcze bez rozbierania niczego poluzowac jak się uda regulacje sztangi i podciągnąć ja żeby później otwierała klapkę, nasadka 10 i można próbować.
-
prosze o analize logow 1.8tq bfb
Odkręc kata i bedzie dostęp do klapki.
-
prosze o analize logow 1.8tq bfb
No na to wychodzi trzeba sprawdzić czy klapka wg nie jest luźna, i jakie luzy na wirniku.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Sam nie wiem:grin:, ale mozna to by sprawdzić, np. gdyby zrobić podkładkę pod czujnik tak żeby był niżej w misce olejowej a tym samym odczytywał wyższy poziom oleju , i wtedy sprawdzić jak zachowuje się czujnik czy faktycznie oil min pojawia się z powodu zbyt niskiego poziomu oleju czy na przykład wpływa na to jego temp. czy inne rzeczy. Tzn wystarczy zmienić kodowanie licznika, wiadomo że to nie jest prawidłowe rozwiązanie.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Dorzucam troche info o czujniku :http://www.vaglinks.com/Docs/VW/Misc/VW_Service_Interval_Extension_SelfStudyGuide_224.pdf Podobno można przekodować licznik na wersje amerykańska bo tam nie mieli montowanych czujników poziomu i kontrolki nie będzie. A to z temp. oleju wg. mnie ma sens gdy temp. oleju jest wysoka jest prawdopodobieńswto że jest go mało w silniku dlatego chłopcy z audi podpieli ten temat też pod kontrolke oil min.
-
prosze o analize logow 1.8tq bfb
W obu logach turbina wstaje bardzo wolno, sprawdz dv bo wydaje się ze jest uszkodzona, w tym drugim logu gaz był w podłodze do końca? bo pod koniec spada ciśnienie zadane, zrób reszte logów 020 033 118
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
To jest to turbo co wyciągłeś z auta? Luz poprzeczny masakra, to i tak że jeszcze 1 bar potrafiła napompować