Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Szarpie na benzynie przy wysokich obrotach i pare innych spraw;) Jestem świeży
Logi by sie przydały, mozliwe ze pompa paliwa pada. ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Syk moze byc z klimatyzacji.
-
1.8T passat - logi do sprawdzenia
Przepływka pokazuje głupoty wymień ją.
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Buczy pompa SAI.
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
Stawiasz browara
-
Prośba o ocenę logów
Wygląda raczej dobrze, bład wyskakuje od lpg prawdopodobnie.
-
Jak wgrać nowego wirusa ?
Zablokowany przed odczytem wgrac powinno sie dac. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Jak wgrać nowego wirusa ?
Ale jak zablokowny to powinno sie dac wgrac bez problemu. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
No tak moze byc wymien zaworek i bedzie git. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
Musisz poszukac pod kolektorem na tych zdjeciach nie zaznacze, zobacz gdzie wychodzi odma z bloku silnika i idzie do takiego trójnika.
-
A6 c5 2.7t
Wyglada na ta mocniejsza wersje w takim razie brakuje jeszcze więcej:wink:
-
A6 c5 2.7t
Brakuje jakies 50g na przepływce.
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
To jest typowy zaworek jednokierunkowy, w środku jest okragła klapka ze sprężynką, ma puszczac w powietrze tylko w strone dolotu czyli kolektora dolotowego a w drugą ma zatrzymywać. Logi moga oczywiście pomóc w ocenie ogólnej silnika, jesli problem jest na wolnych obrotach to logi dynamiczne za wiele nie wyjaśnią, mozna zrobic loga statycznego na wolnych obrotach. Tylko dal silnika 1.8t robimy inne kanały np .002+033 020+115
-
kierownica Powietrza
Zrób logi jak masz vaga 002+033 020+115 003+118, po kasowniu błedów.
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
Kolego zaworek dv jest po prawej stronie w dolnej czesci, najlepiej dostac się z kanału http://i232.photobucket.com/albums/ee273/noti88/DV%20710N%20Install/12ec3aad.jpg dv możesz sprawdzić, ja jednak obstawaiłbym inny zaworek zwany śruba odpowietrzająca w trójniku odmy nr 6 na rysunku http://forum.autokacik.pl/files/285682650-odma.JPG Ten zawór regulacji ciśnienia pewnie nie potrzebnie wymienili no ale coż to tylko ASO.
-
kierownica Powietrza
Tzn. Byles na vagu i jak stwierdzili ze sonda i przeplywka jest ok? Robili logi dynamiczne? Kierownicy powietrza nie ma i nie szukaj. Wysłane za pomoca sputnika.
-
lista błędów audi rs4 2.7 biturbo
Ma temp. raczej jest caly czas ta sama chyba ze cos z autem sie dzieje niedobrego albo jest po programie:-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
lista błędów audi rs4 2.7 biturbo
Ja bym postawił na sondy egt bo od nich błedy, czesto uszkadza się elektronika od nich, logi możesz zrobić 002+033 , 112+115, 020+118 dynamicznie na początek.
-
kierownica Powietrza
Jakiej kierownicy powietrza Ty szukasz? bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuje że nie ma nic takiego u ciebie chyba ze o czyms nie wiem.
-
Prośba o pomoc Błąd 17513 p1105 o co chodzi??
Błąd grzałki drugiej sondy trzeba sprawdzic opór na grzałce.
-
Prośba o pomoc Błąd 17513 p1105 o co chodzi??
Błąd od drugiej sondy za katem, na moc raczej wpływu nie ma.
-
Test sond i katalizatora - proszę o pomoc
Testy przeprowadzają się same podczas jazdy, jesli którys nie przejdzie, usmiechnie się do Ciebie check albo bład na vagu.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Jak dla mnie to bitwa z wiatrakami ale to już pisałem.
-
Proszę o analizę logów
Włóż normalna przepływkę i o zapętlenie sie nie martw.
-
Problem po wymianie filtra powietrza.
Zról log dynamiczny na trójce z kanałów 002+033 020+115 003+118.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Chłodniejsze i bardziej wilgotne powietrze jest bogatsze w tlen dlatego proces spalania jest bardziej efektywny i mniej podatny na spalanie stukowe.