Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. A były takie? Od b6 normalnie tylko jestem ciekaw czy na przejściówce montowali(b5/b6)
  2. Troche to chore,auta sprzedają z podgrzewaną przednią szybą a samej szyby nie da rady kupić.Coś mi tu nie pasuje:a4fan: ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 14:30 ---------- Może się ktoś pochwali że ma podgrzewaną przednią szybe w b5??
  3. No właśnie ja mam osłonę pod silnikiem na opaskach,sklecanie tego z powrotem zajmuje trochę czasu a dostęp(po uchyleniu) jest wystarczający(według mnie) bez odpinania chłodnicy i innych elementów.
  4. Ale po co ktos mialby wrabywac kase w nastoletnie auto zeby miec 250 koni z zaslona dymna przy przyspieszaniu? Mam 3l beemka 235ps...zwyklym chipem bez ruszania nawe dpfu dociagaja ludzie do 280ps..auto chodzi cicho pali mniej jest mlodsze.... A teraz 2,5...jego wtryski sa glosne na zimno jak karabin maszynowy...z czym tu walczyc?ot stare auto ...czipa na okolo 190ps zrobic (bo tanio) i jezdzic az sie nie rozpadnie...i nie sluchac glupot posiadwczy "legendarnych" afnow 110konnych Wszystko fajnie Przemku,tylko nie każdy musi gonić za nowościami w serii.Może to i "dziadek" ale za parę lat pradziadek,więc ceny z czasem urosną.To forum myślę zostało stworzone dla miłośników oooo (obejrzy sobie reklamę dlaczego:polew:),wiele osób chce coś zrobić z autem po swojemu żeby było bardziej jego(ale to trzeba zrozumieć).Myślę również że mnie będzie łatwiej coś zaradzić w AFB niż Ty w swojej becie na trasie mając zestaw narzędzi:a4fan:.
  5. Kowi ja chce dać mu troche pazura a nie pudrować serie,może z afb nie da się zrobić odrzutowca ale jednak ma kopa(dla wtajemniczonych)w porównaniu do innych jednostek.Chce mu zrobić prezent (czyt.mojemu ego heh)
  6. Moje doświadczenie z zaparowanym przodem mówi,nagrzej auto w środku(pojeździj trochę autem)przewietrz,nagrzej,przewietrz.Poszukaj nieszczelności(wilgoć nie ma sumienia)w razie czego gazeta pod wycieraczki(żeby sprawdzić jaka wilgotność lub czy mamy dziurkę do zapchania).Oczywiście wszystko co wyżej napisałem przy sprawnej nagrzewnicy(no i termostacie heh).Co do klimatyzacji parownik odgrywa ważną rolę,po używaniu klimatyzacji powinno się użyć zwykłego nawiewu po to aby wilgoć z parownika mogła przelecieć przez układ ja to robię przy lekko uchylonej szybie i nawiew na szybe przednią temp.18C
  7. Wole zderzak od rs4 lub s4 z ori spryskami lepiej to wygląda,jak ktoś ma w dobrej cenie fajny zderzak to wezmę.Mój ma dziurę po nie fartownym cofaniu Pani na parkingu
  8. Jeszcze decyzja nie zapadła heh ale raczej ori valeo wygra tylko jak zrobić drl w przedlifcie(przełączniki ??)żeby to ładnie wyglądało. ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ---------- Do bixów trzeba sprysków więc zderzak w kolorze lz5k by się przydał ze spryskami i zbiorniczek koszta rosną i weż tu bądź mądry .....
  9. Termostat w tej jednostce niestety ale trzeba wybrać b.dobry.Najlepiej go wymienić razem z rozrządem ale(jak zwykle w szczegółach diabeł miesza)jak nam padnie termostat wcześniej można pas przedni w tryb serwisowy(uchylić) i wymienić termostat tyle że odginając pasek rozrządu(ryzykowna sprawa,paski są konstrukcji do wytrzymałości naprężenia rozciągliwości a nie odginania na boki)trzeba uważać.Są osoby co to "zrobiły" bez zdejmowania ani uchylania pasa przedniego(nie polecam).Najlepsza myśl co mi przychodzi uchylić rąbek tajemnicy(dla mechaników)i z wyczuciem odkręcić śruby,wymienić,złożyć do stanu pierwotnego .
  10. Jakiej grubości użyłeś??właśnie widziałem że są grubsze
  11. Mają atest,dla mnie chodzi o wytrzymałość ,jaki zamiennik najlepszy lub czy faktycznie ori rezać bo mają najlepsze wsio...... Te co podałeś maja atest jak najbardziej, chodziło mi o bixy homemade. Jakościowo wiadomo, że ori najlepsze, w dodatku są możliwości aby zmieścić do nich dzienne, w sensie bix + dzienne w długich. Co do tych day light to tu na forum są opinie takie, że mało co słabo świecą to jeszcze słabo wyglądają Ja jeszcze na żywo nie widziałem a4 z takimi lampami to się nie wypowiadam. Ostatnio widziałem 80'tkę z takim zestawem to wyglądało oszkliwie... ale a4 jest bardziej zaokrąglona to może miejscami pasować, co kto lubi No różnica 80 a a4 jest wielka,zastanawiam się nad regeneracją ori ale ledy też dobra sprawa.Oszczędność energii + lepsze światło +30% według producenta.
  12. Wszystko fajnie ale ledy gwerty nie zakłada,ledy do b5 nie pasują czy co??moim skromnym zdaniem lepiej to wygląda niż bixenon.Zawsze można ledową żarówkę włożyć i będzie biel +30% od ori. ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Mają atest,dla mnie chodzi o wytrzymałość ,jaki zamiennik najlepszy lub czy faktycznie ori rezać bo mają najlepsze wsio......
  13. Wie ktoś ile metrów bieżących potrzeba do podciśnienia??w 2.5 tdi,chcę wymienić na silikony i nie wiem ile metrów zakupić wiem że rozmiar to 3mm tylko ile metrów
  14. Kup kabelek,program z neta sciągniesz(szukajcie a znajdziecie).Dalej to tylko poczytaj na forum co gdzie i jak szukać w swoim silniku.Z czasem będziesz wiedział od środka co się dzieje z Twoją audiczką
  15. Myślę że i dla silnika będzie lepiej jak z ciepłym chłodziwem będzie odpalany(tylko co z dawka na ciepłym heh) no i skrobaczka stanie się nie potrzebna i ciepełko w środku od kopa ---------- Post dopisany 20-10-2013 at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 22:55 ---------- Ciężko przez progi przejeżdzać :/ Dowiedziałem się od kolegi kudalty66 że mam takie cudo w przed lifcie ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 12:33 ---------- Jadę do Norwegii ---------- Post dopisany 23-11-2013 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 19:33 ---------- Myślę nad lampami tylko nie wiem które wybrać może ktoś doradzi które wybrać??nie wiem jakiej firmy z zamienników się opłaca kupić i jaka do końca jest różnica w h1 a klasycznym h7 o to moje propozycję:ten komplet smoke wydaje mi się dobry Verlichting aanbiedingen! | Extreme Carstyling te z alledrogo REFLEKTORY AUDI A4 B5 DAY LIGHT LED LAMPY BLACK (3679051976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i na tył LAMPY TYLNE AUDI A4 B5 S4 LED -01 SEDAN DIODOWE B (3686216923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. Jak już temat się rozhulał to co myślicie o termostacie gates??
  17. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    Zrób logi i wrzuć na forum ale wężyki ehhh podciśnienia i kochany n75 do sprawdzenia
  18. Według mnie to tak jak kolega pisał termostat.Nie chce Ci mącić w głowie
  19. Obstawiałbym termostat ale czujnik też warto sprawdzić przy okazji
  20. Z tego co wiem to Kanał 49 pokazuję temp.cieczy chłodzącej i nie pokazuje innej wartość poniżej 30`Celsjusza(jedynie równe lub większe) Kanał 51 pokazuję temp. silnika. Pomiędzy tymi dwoma nie powinno być różnicy powyżej 7`Celsjusza. Pytanie do Ciebie jakie masz wskazania na desce rozdzielczej??czujnik można sprawdzić przez omomierz,nie pamiętam dokładnie ile powinien mieć,trzeba szukajke uruchomić pisane było już o tym temacie
  21. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na edittttt temat w 1.9TDI
    Samostart stanowcze nie!!!W pierwszej kolejności co kolega Kudalty66 napisał,układ się zapowietrza i czekaj tylko na ile VP44 ma do Ciebie cierpliwość.Filtr paliwa był zalany ropą przy montażu ?? 1)Sprawdź wężyki przelewowe(najlepiej wymień na nowe,spokojnie sam możesz to zrobić)pewnie są już stare i sparciałe. 2)(sugeruję się swoim przypadkiem)Pompka spiętrzająca w baku może już nie domagać i występuję zapowietrzenie się układu. Posprawdzaj wszystko od początku do końca najlepiej wymień na początek wężyki przelewowe daję 80% że tu jest pies pogrzebany. Co do Twoich pytań pompa się odpowietrzy bo przepchnie paliwem powietrze do wtrysków,jeśli jest gdzieś nieszczelność to będzie łapać powietrze a jak wiadomo pompa się chłodzi i smaruje poprzez paliwko.Więc życzę Ci jak najmniej bąbelków bo koszta będą wielkie
  22. Witaj,auto fajne.Spojler ma ledy??daj więcej fot tzn środka może masz navi??itp.Tak jak koledzy wcześniej pisali jak piszesz o dopieszczeniu,to zrób to jak na razie w formie(pisemnej)jak widzisz auto w przyszłości.Bezawaryjności
  23. Od B6 pasuje ??
  24. Witam,mam pytanie.Ciekawy jestem czy od Passata b5 fl pasuje przednia szyba,temat interesujący bo w dobrej cenie można kupić podgrzewaną.Do A4 b5 to raczej ciężko spotykane bardziej w B6.
  25. Dodałbym filtr stożkowy i hybryde tak jak Tobie Kowi pokazywał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.