Treść opublikowana przez mydlo
-
[B7] RNS-E Montaż
A ja powiem tak: montowałem sobie sam, wystarczy przeczytać wątek kolegi Alvara http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0 . Tam jest wszystko jasno opisane co gdzie i jak. Część klamotów można u autora nabyć. I tym oto sposobem można zaoszczędzić dużo PLN. A czas też nie jest aż taki długi (mi to zajeło około 4h). Także na waszym miejscu bym się zastanowił nad własnoręcznym założeniem. Dochodzi do tego satysfakcja "sam to zrobiłem"
-
audi b7 s line moja nowa furka
Ja mam też seryjne 10 głośników + RNS-E i jestem naprawde pod wrażeniem. Jak na seryjne audio to gra naprawde dobrze.
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
Jako nie bity ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja wezme widelec
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
U mnie z kolei jak ktoś dzwoni to wyślwietla numer telefonu a nazwy nie. To się jakoś ustawia?
-
[B7 BRE] Światła do jazdy dziennej
Ja rówież dziękuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko Daras, ważne żeby się dobrze sprawowało to samo pytanie do Ciebie Alv można skierować No spot że tak powiem mini mini, no ale cóż...całe 3-M
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wstępnie na skwerku. W razie czego wymyśli się miejsce zastępcze.
-
[B7 BRE] Światła do jazdy dziennej
Moje pytanie dotyczy świateł do jazdy dziennej. A mianowicie jak mam włączone na AUTO to gdy jest jasno palą się tylko te do jazdy dziennej z przodu, a tył nie świeci. Widziałem już B7, którym paliły się też z tyłu. Wie ktoś może jak to się programuje???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ehhh Ci zaoczni... I dlatego po raz drugi wybrałem dzienne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla chcącego nic trudnego. Mateusz bedzie raczej na spocie. A na skwerek (Skwer Kościuszki) powinieneś trafić bez problemu, z resztą na początku tematu jest mapa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale tu nikt nie żartuje, podjedz na spota pewnie Mateusz bedzie miał VAG-a
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wtajemniczony wie o co c'mon A jakie masz radio? Concerta II
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Daras mam brać radio i pilniki (no chyba że ktoś weżmie wyjmaki)???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to ja zaproponuje Może wstępnie 17 squer, pogoda się coraz lepsza robi. Już nie trzeba się bunkrować na parkingach podziemnych. Zdeniu mówił że mu godziny podwieczorne nie pasują, a na 17 pewnie by reflektował Czy ja dobrze widze??? Jakaś koleżnana nowa???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spocik wstępnie ustalaliśmy na 23.02, ale widze cościsza nastała??? Dziewczyny żyjecie???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapewne na spocie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale z 99 roku to jeszcze B5 Bartti miał inne auto niż w opisie, ze Zdeniem podziwialiśmy jego B6 na jednym ze spotów. Widocznie popyt na częśći do B6 chyba AC od kradzieży wykupię No tym to bym się tutaj specjalnie nie chwalił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widocznie popyt na częśći do B6
-
[B7] Spoiler na klape do A4 B7 sedan gdzie kupic?
Skoro masz S-line'a to ja bym sobie odpu?ci? spoiler. Basior napisa? ?e ten od DTM'a podobno pasuje to S-line'a. Jak Ci si? taki widzi to zak?adaj
-
Wycieczka nad morze - chce ktos jechać? (Łódź)
No kolego DeeJay jak już konkretnie coś ustalisz to napisz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=584.0 można jakieś spotwanko ustawić
-
audi b7 s line moja nowa furka
DVD
-
Jaki Concert CD kupić aby pasował bez przerabiania do B5 z 2000 roku ??
Musisz szukać Concerta II z zaokrąglonymi rogami i bez metalowego paska u góry. Takie Concert były montowane w A6
-
[B7] Spoiler na klape do A4 B7 sedan gdzie kupic?
Moim zdaniem najbardziej pasuje ten pierwszy (nie dlatego że taki mam) tylko poprostu najlepiej się komponuje
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Auto Malina :kox: Gratki Kamyk. Tak porównuje i zastanawiam się czy te przednie reflektory by do B7 nie podeszły