Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. mydlo odpowiedział(a) na slaw86 temat w Audi A4 B5
    Od I liftu czyli od 1997
  2. Krótko, zwięźle i na temat
  3. to załóż te po 1 lifcie
  4. Chyba z tym drugim zdjęciem coś nie halo. Pierwszy raz widze takie. A może ktoś zaślepki od A6 założył??? Najlepiej w Etce sprawdzić.
  5. Po II lifcie były na równo, przed liftem wystawały.
  6. No dokładnie, też to zauważyłem w górnej częśći reflektora (chyba coś jak by 5 diód tam świeci na pomarańczowo)
  7. Tutaj masz opis montażu RNS-E, ale znajdziesz w tym wszystko co potrzebne do demontażu tunelu http://www.harddrive.plus.com/Documents/A4/Installing%20Sat%20Nav%20in%20A4.pdf Tylko czasami od razu nie bierz się za docinanie miro_x już link hula
  8. Wie ktoś może jak się demontuje listwe progowa (tą która wychodzi na zewnątrz auta)? Pękła mi w związku z tym chce ją wymienić ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać, wygląda jak by była przyklejona do progu
  9. Kierunek jest chyba na swoim miejscu a u góry pewnie postojówka. Zdjęcie ostatnie mówi wszystko na temat jakości tego produktu plątanina kabli i niec więcej. Ja bym odpuścił sobie. Lepiej troche dołóż i kup soczewki Valeo
  10. Ja mam co prawda IN PRO z xenonem, ale wyglądają tak samo. Tylko chyba troche cena wysoka gdyż musisz dokupić jeszcze kierunki clare koszt około 70PLN/szt. zaletą ich jest iż nie musisz docinać błotnika jak jest w przypadku reflektorów zespolonych, nie musisz przerabiać wtyczek. Te reflektory + kierunki to zestaw plug & play. A firma DEPO nie robi takiego szajsu jak te sonar czy inne podróby. Ja bym je kupił na Twoim miejscu, tylko troche lepszą cene znajdz.
  11. Hyhy chcesz to moge B5 przyjechać...stoi w garażu
  12. No no piękne kawalery, widze tutaj jakiś mały dym się kroiii.
  13. No właśnie to mnie cały czas zastanawiało. Ja tam jeżdze cały czas na AUTO i jeszcze mnie nikt nie zhaltował. Ale podejrzewam, że to wszystko idzie zakodować VAG-iem że palą się do jazdy dziennej z przodu i z tyłu.
  14. Autko gitara, dobrze wyposażone :oklaski:. Mi od zawsze się podobały te reflektory soczewkowe ze stanów z tymi obrysówkami A te felgi wyglądają o wiele wiele lepiej jak są srebrne.
  15. Mi tam pasuje
  16. A Daras Wam ogrzewania w aucie nie włączył?
  17. Darkoz, pisałeś że kupiłeś auto nowe. A więć co z gwarancją??? Jak coś rąbnie nie (nie przez chipsa) to wtedy jako kolesie z ASO to wyczają to podejrzewam że gwarancje szlak trafi . No ale nie wiem może się myle. A tak pozatym to ja się również zastanawiam nad chipsem tylko blokują mnie te złe opinie na temat tego silnika
  18. Porównywalnie Z małą różnicą że można coś zjeść, ale zimno tak jak na skwerku, a może nawet bardziej.
  19. ale potrzebny będzie sterownik inny A to napewno, ale zamiast wymieniać cały tunel to za podobne pieniądzory bedzie miał dodatkowy gadzet w aucie
  20. Albo załóż ten zestaw oryginalny bluetootha mocowanie jest chyba to samo także dziur się pozbędziesz.
  21. No widać (bynajmniej po wypowiedziach), że troche autek bedzie w sobote. Ale zobaczymy jak bedzie w realiach
  22. W końcu też ze stajni VW
  23. O 17 moge być, wcześniej się nie wyrobie.
  24. To już ostre rezanie. A póżniej jak bedziesz to składał to jeszcze dokładnie nie skleisz i bedzie refektor parował. A wtedy to już bedzie mega wiocha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.