Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. Olaf odpowiedział(a) na fihu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne zadbane autko dobra baza na mody
  2. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja no widze ze tu wszyscy dzis sie ustawili i ja nic nie wiedzalem ;/
  3. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bry
  4. kezor chyba jakies piwko wypijemy pacz jak ladnie ci temat odswiezylem ;p z7 strony na 1 ;p
  5. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja no ja tu widze ze wam sie impreza rozkrecila ostanio
  6. Olaf odpowiedział(a) na adrian87lbn temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Olfaus LKS to Krasnystaw wiec nowego kolege zapraszamy na spoty Chełmskie jak i Lubelskie tudzież Zamojskie szkoda ze glebe wyjales z auta fajne lampki z tylu conie Olafus no fajne mialem takie ale teraz maja nowego wlasciela ktory je reza
  7. Olaf odpowiedział(a) na adrian87lbn temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajne autko dobra baza do modow hehe widze ze odblaski z tylu na zderzaku takie jak u mnie ale przy lepszej okazji tylko bedzie cieplo sa u mnie do usuniecia a tak to spoko ze juz jest gleba pomysl nad lampami po lifcie przod i tyl wedlug wlasnego uznania p.s ta rejestracja zle mi sie kojarzy haha ŁKS
  8. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ha ha czemu W A F E L W A F E L a gdzie pracujesz? Tam gdzie Kędzior
  9. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ha ha czemu W A F E L W A F E L
  10. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie nie ja zawsze na rano
  11. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam towarzystwo
  12. kezor nie moge ci wyslac pw pislem na gg ale sie nie odzywasz pilne
  13. fajne autko dobrze sie prezentuje jedynie co mnie razi to brak klimatronca ;/
  14. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja tu widze ze koledzy sie z ceibie smieja ;/
  15. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    eeeee co sie tu dzieje i posmiewsika
  16. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w piatek cza na gliwice wico uderzyc jak ktos pojedzie z kato to cza sie znimi zbarac
  17. powiem tylko DYM !!! maskara piekna zapiera dech w piersi heheh i biala idelana
  18. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bydzie ktos tam dzis lo tej 19 stej
  19. dziwne ;// a te rulki z ogrzewania pod maska patrzales czy masz cieple ?
  20. ja to mam pekniete od strony pasazera tylko powiedzcie gdzie mozna taki wklad kupic ;/
  21. najlepszy gril jest ori te wszystkie bez znaczka nie pasuja do audi nie mozna takiej marce krasc loga ;p poza tym zobaczcie sami
  22. nie wiem czemu ale nie lepij panowie poszukac bylo jakiegos ori podlokietnika nie mielisbyscie tylu problemow sam podlokietnik nie jest zly ale co ori to ori
  23. zgodze sie z Arkiem felgi z passata pasuja bez problemu jesli sa ori to i et jest ok
  24. avusy dobrze wygladaja tez mialem taki plan ja mam ciemny grafit auto i myslem nad czarnymi ale wtedy te autko juz bedzie za ciemne ;/ tak mi sie wydaje
  25. wypas felgi kurcze sam bym takie chcial celnac 17' stki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.