Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
ładne zadbane autko dobra baza na mody
-
Spoty Katowice i okolice
ja no widze ze tu wszyscy dzis sie ustawili i ja nic nie wiedzalem ;/
- Spoty Katowice i okolice
-
[AFN+] Keżorowóz
kezor chyba jakies piwko wypijemy pacz jak ladnie ci temat odswiezylem ;p z7 strony na 1 ;p
-
Spoty Katowice i okolice
ja no ja tu widze ze wam sie impreza rozkrecila ostanio
-
Moja Lala
Olfaus LKS to Krasnystaw wiec nowego kolege zapraszamy na spoty Chełmskie jak i Lubelskie tudzież Zamojskie szkoda ze glebe wyjales z auta fajne lampki z tylu conie Olafus no fajne mialem takie ale teraz maja nowego wlasciela ktory je reza
-
Moja Lala
fajne autko dobra baza do modow hehe widze ze odblaski z tylu na zderzaku takie jak u mnie ale przy lepszej okazji tylko bedzie cieplo sa u mnie do usuniecia a tak to spoko ze juz jest gleba pomysl nad lampami po lifcie przod i tyl wedlug wlasnego uznania p.s ta rejestracja zle mi sie kojarzy haha ŁKS
-
Spoty Katowice i okolice
ha ha czemu W A F E L W A F E L a gdzie pracujesz? Tam gdzie Kędzior
-
Spoty Katowice i okolice
ha ha czemu W A F E L W A F E L
-
Spoty Katowice i okolice
nie nie ja zawsze na rano
-
Spoty Katowice i okolice
Witam towarzystwo
-
[AFN+] Keżorowóz
kezor nie moge ci wyslac pw pislem na gg ale sie nie odzywasz pilne
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
fajne autko dobrze sie prezentuje jedynie co mnie razi to brak klimatronca ;/
-
Spoty Katowice i okolice
no ja tu widze ze koledzy sie z ceibie smieja ;/
-
Spoty Katowice i okolice
eeeee co sie tu dzieje i posmiewsika
-
Spoty Katowice i okolice
w piatek cza na gliwice wico uderzyc jak ktos pojedzie z kato to cza sie znimi zbarac
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
powiem tylko DYM !!! maskara piekna zapiera dech w piersi heheh i biala idelana
-
Spoty Katowice i okolice
bydzie ktos tam dzis lo tej 19 stej
-
[B5 ADP] Brak ogrzewania
dziwne ;// a te rulki z ogrzewania pod maska patrzales czy masz cieple ?
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
ja to mam pekniete od strony pasazera tylko powiedzcie gdzie mozna taki wklad kupic ;/
-
[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?
najlepszy gril jest ori te wszystkie bez znaczka nie pasuja do audi nie mozna takiej marce krasc loga ;p poza tym zobaczcie sami
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
nie wiem czemu ale nie lepij panowie poszukac bylo jakiegos ori podlokietnika nie mielisbyscie tylu problemow sam podlokietnik nie jest zly ale co ori to ori
-
[B5 AFN] Czy ori felga 17" z passata b6 spasuje do A4b5?
zgodze sie z Arkiem felgi z passata pasuja bez problemu jesli sa ori to i et jest ok
-
AVUS w kolorze czarny mat?
avusy dobrze wygladaja tez mialem taki plan ja mam ciemny grafit auto i myslem nad czarnymi ale wtedy te autko juz bedzie za ciemne ;/ tak mi sie wydaje
-
[ALL] Pytanie odnośnie felg BBS
wypas felgi kurcze sam bym takie chcial celnac 17' stki