Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. 17 tys to auto by juz objelo dawno kasacaja hahaha ---------- Post added at 12:13 ---------- Previous post was at 12:12 ---------- efektu kupa chyba hahaha lampy dramat
  2. ta lotka out , lampy polift, gleba fela i jest kox fajne fotele
  3. powiem ci grubo wyglada z tym zderzakiem !!!!!! jest kosa !! ---------- Post added at 09:47 ---------- Previous post was at 09:47 ---------- :slina::slina::slina::slina::slina::shock3::shock3::shock3:
  4. heheh dokladnie i ta rysa luuu ogien ale ogolnie jest kox :banan:
  5. no wiec 1 ;p wiec dodaj fotki bysmy mogli ocenic autko jakies plany itp ?
  6. powiem ci jest maszyna w koncu prawie skonczona kiedy bedziesz ja upalal na codzien ? :banan:
  7. bogaty projekt i dosc dobrze to wyglada i palny zacne
  8. to jakbym sie juz bawil to szukam kompletnego srodku czarnego i boczki na tyl pod elektryke i rezam :0
  9. porobisz na zicher i bedzie hulać jak nówka
  10. dokladnie sie z tym zgadzam inne kolo
  11. heheh krec krec ja poki co dopiero zawiecho ogarne w pon poprawic zderzak musze bo jak wymienilem lampy cos mi nie chce wskoczyc od strony pasezera w zaczep a w kwietniu daje ja do malowania i bedzie cacy ---------- Post added at 08:40 ---------- Previous post was at 08:39 ---------- i tez myslem nad oklejeniem dekorow ale ja mam te aluminiowe i musial bym je szliwowac do rownego bo sa w nich rownolegle rowki
  12. przeczytalem bucu ja dalej czekam na ta spasiona b5
  13. no teraz jest gitara ---------- Post added at 08:35 ---------- Previous post was at 08:35 ---------- wez to obklej tez
  14. ha a jednak mialem racje ;p
  15. paput wypil 4pak i bredzi w kolor nie rob nic z lusterkami
  16. popraw foty bo nie widac
  17. mialo byc b5 na mega wypasie z jakims potowrem pod maska a tu taka padka:facepalm: tak pozatym dobrze sie prezentuje i powiedz mi po co ci te lampy w takim razie moje ? pw auto kozak dobra fela od michala jest git majonez fajny kolorek
  18. dokladnie na samym dole i masz mocowania pod autem jeszcze zeby to zamontowac powiniens miec taka listwe blaszana gdzies przed skrzynia biegow i do niej sie to przykreca 2 to jest oslona pod skrzynie biegow
  19. kozak maslak nie smigany jest dobre i widze ze nowa czarna na wies tuningach w garazu stoi do rezania ;p
  20. jest maszynka plany bogate fajny kolorek taki malo spotykany juz mi sie podoba bede sledzic watek bo zapowiada sie ciekawie
  21. furacz dobry kurde 1 raz widze ten temat mody super i podoba mi sie ten nowy nabytek sam bym taki przygarnol
  22. ten przod niech wroci na czarno lepiej bo obrzydliwie to wyglada tak poza tym bezawaryjnosci bo ladna sztuka ---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:08 ---------- te lampy z przodu co to za zamienniki masz ? ---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:09 ---------- czy te ori zes na czarno pomalowal ? ---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ---------- gleba by sie przydala
  23. no ja musze te same lampy do tylu kupic ale poki co maluje prawie cale auto i tez mam ten kolorek co ty
  24. d;aczego nie zdecydowales sie na cale lampy ? z przodu zespolone ?
  25. SUPER furacz ;p kolorek srebnry coraz czesciej i wiecej ich na forum +za Q dbaj o nia i ten zderzak popraw przydaly by sie polifty i bedzie kozak malina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.