Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z tego co wiem cięzko jest gril pomalować normalna farba chyba Kowi to testował i nie łapie tego plastiku:kwasny: też mam zamiar swój malować na połysk ale chyba sie nie da
  2. fafnasty odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak bla mnie logo czarne spoko tez tak mam w macie ale nie myślałes o grillu w połysku?
  3. pomalować w kolor i zamawiać mała tablicę ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ---------- całe wnetrze przechodzi zmianę wszystkie plastiki czarne S4 wpadły też Kubły czarne s4 takie jak dotychczas ale Full Prądy boczki czarne i chyba w tej mydelniczce wszystko bedzie czarne ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- Bixenony też wpadły na soczewkach B8 tak doraznie bo jestem na etapie samodzielego rezania bixa ale całkiem po swojemu je pomalować jak pogoda się zmieni pocykam kilka fotek
  4. odboje seryjne raczej nic do tego nie maja jak auto stoi wysoko czy nisko... ograniczaja tylko skok amorka a nie ustawiaja jego wysokość przecież jak auto stoi i kozdy odbój luzno ma miejsce i nie utrzymuje auta w górze
  5. ja wine widze w tym że to są właśnie springi pod v6:kwasny: ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- poszło pw
  6. na pewno jest to pod 1.9? nie czasami pod v6?
  7. dobra baza do modzenia
  8. błotnik bym kupił w kolorze w ładnym stanie klapy też bym szukał
  9. fafnasty odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dieta jest ale spalacz tez się przyda nawet jako przed treningówka pobudzają i cos tam spala ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Spróbuj Napalm. Daje kopa, wypociny idą , napalm jest ok tylko cały czerwony po nim jak burak się robie i swedzi wszystko heheheh
  10. fafnasty odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany jakis dooobry sprawdzony spalacz ktos poleci??? kilku próbowałem i częste rozczarowania
  11. pokaz cos tyłka tej suczki
  12. jak cos jestem chetny za dobre dolce na tego rozbitka
  13. dostaniesz szkodę całkowita i wycenia auto czyli np. przed dzwonem było warte 20k po dzwonie jest warte 5k to dla ciebie wypłaca 15k jest możliwość że odkupia auto ale to nie jest najlepszy pomysł bo strasznie strasznie mało daja..... bierz kase to sprzedasz za dobry chajs albo naprawiaj na pewno nie bedziesz w plecy
  14. jest na co popatrzeć ja bym tam widział satyne na lusterkach
  15. ja to bym tak chciał od pani strzała dostać bo jak to mówia dzwon podstawa tuningu
  16. jakby kiedyś naszła cie mysl żeby ten oto zderzak sprzedać to śmiało wal na pw zewnatrz juz coś sie dzieje daj foto wnetrza
  17. na pewno szkoda całkowita bo sie podłoga pewnie zawinęła myślę że stratny nie bedziesz
  18. podgrzej ???? człowieku zero wyobraźni ??? to amortyzator tam jest gaz olej i uszczelnienia
  19. sterownik abs do sprawdzenia lub wymiany
  20. klucz sie rozebie a nie puści albo uszkodzisz gwint albo cos tnij to i kupuj nowe nakrętki
  21. fafnasty odpowiedział(a) na Dumel temat w Układ Jezdny
    nie podejdą
  22. są inne mocowania tylnego amorka ale da się przełozyc normalnie
  23. jesli ktos chce wkłądac 19 cali to ma raczej na mysli stylistykę a nie rajdówkę ja z 16 na 19 bardzo wielkiej tragedii nie odczułem na pewno cos się zmieniło ale nie ma co panikować
  24. jest sztos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.