Treść opublikowana przez fafnasty
-
[B5 1Z] A4 TDi
z tego co wiem cięzko jest gril pomalować normalna farba chyba Kowi to testował i nie łapie tego plastiku:kwasny: też mam zamiar swój malować na połysk ale chyba sie nie da
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak bla mnie logo czarne spoko tez tak mam w macie ale nie myślałes o grillu w połysku?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
pomalować w kolor i zamawiać mała tablicę ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ---------- całe wnetrze przechodzi zmianę wszystkie plastiki czarne S4 wpadły też Kubły czarne s4 takie jak dotychczas ale Full Prądy boczki czarne i chyba w tej mydelniczce wszystko bedzie czarne ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- Bixenony też wpadły na soczewkach B8 tak doraznie bo jestem na etapie samodzielego rezania bixa ale całkiem po swojemu je pomalować jak pogoda się zmieni pocykam kilka fotek
-
[A4 B8 Saloon] Felgi 19" CONCAVE
śmiało wchodzą
-
Wymiana sprezyn... przod wysoko jak koza.... meee
odboje seryjne raczej nic do tego nie maja jak auto stoi wysoko czy nisko... ograniczaja tylko skok amorka a nie ustawiaja jego wysokość przecież jak auto stoi i kozdy odbój luzno ma miejsce i nie utrzymuje auta w górze
-
Wymiana sprezyn... przod wysoko jak koza.... meee
ja wine widze w tym że to są właśnie springi pod v6:kwasny: ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- poszło pw
-
Wymiana sprezyn... przod wysoko jak koza.... meee
na pewno jest to pod 1.9? nie czasami pod v6?
-
[B6 ASN] 3.0 quattro Jak nowe :)
dobra baza do modzenia
-
Lakierowanie ciężkiego przypadku w A4 B5
błotnik bym kupił w kolorze w ładnym stanie klapy też bym szukał
-
Siłownia
dieta jest ale spalacz tez się przyda nawet jako przed treningówka pobudzają i cos tam spala ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Spróbuj Napalm. Daje kopa, wypociny idą , napalm jest ok tylko cały czerwony po nim jak burak się robie i swedzi wszystko heheheh
-
Siłownia
Pany jakis dooobry sprawdzony spalacz ktos poleci??? kilku próbowałem i częste rozczarowania
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
pokaz cos tyłka tej suczki
-
Rozbite a4...
jak cos jestem chetny za dobre dolce na tego rozbitka
-
Rozbite a4...
dostaniesz szkodę całkowita i wycenia auto czyli np. przed dzwonem było warte 20k po dzwonie jest warte 5k to dla ciebie wypłaca 15k jest możliwość że odkupia auto ale to nie jest najlepszy pomysł bo strasznie strasznie mało daja..... bierz kase to sprzedasz za dobry chajs albo naprawiaj na pewno nie bedziesz w plecy
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
jest na co popatrzeć ja bym tam widział satyne na lusterkach
-
Rozbite a4...
ja to bym tak chciał od pani strzała dostać bo jak to mówia dzwon podstawa tuningu
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
jakby kiedyś naszła cie mysl żeby ten oto zderzak sprzedać to śmiało wal na pw zewnatrz juz coś sie dzieje daj foto wnetrza
-
Rozbite a4...
na pewno szkoda całkowita bo sie podłoga pewnie zawinęła myślę że stratny nie bedziesz
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
podgrzej ???? człowieku zero wyobraźni ??? to amortyzator tam jest gaz olej i uszczelnienia
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
sterownik abs do sprawdzenia lub wymiany
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
klucz sie rozebie a nie puści albo uszkodzisz gwint albo cos tnij to i kupuj nowe nakrętki
- Sprężyny HR
-
gwitn z przedlifta do polifta
są inne mocowania tylnego amorka ale da się przełozyc normalnie
-
Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?
jesli ktos chce wkłądac 19 cali to ma raczej na mysli stylistykę a nie rajdówkę ja z 16 na 19 bardzo wielkiej tragedii nie odczułem na pewno cos się zmieniło ale nie ma co panikować
-
[B5 APS] by czorny
jest sztos