Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. każdy gwint który wpada w moje ręce jest sprawdzany przez firme w mojej mieścinie nie ma co żałować na nich bo to koszt 10pln od amortyzatora i mam pewność co posiadam anie śmieszne % ze stacji diagnostycznej
  2. bo były sprawdzane i maja przelot niecałe 500km:naughty: ---------- Post dopisany at 01:30 ---------- Poprzedni post napisany at 01:29 ---------- ale z kąd mnie rozebało
  3. Gwint nie ma podziału na rodzaj silnika jesli tamten też jest FWD to bedzie pasował
  4. jeśli nie jestes pewien nie wprowadzaj kogoś w błąd polift---przedlift różni się tylnym zawieszeniem a mianowicie dolna tuleja amortyzatora u górnym mocowaniem amortyzatora do nadwozia jesli do polifta chcesz wsadzić zawias z przedlifta to bedziesz musiał wybić dolne tuleje ze swojego zawieszenia i podmienić je do nowego zestawu i podobnie z górnymi mocowaniami jest to śmiało do ogarnięcia ale nie jest to P&P:wink:
  5. dooobry ten trumniak
  6. odepnik kostki od wentylatora które są pod osłona zbiorniczka płynu wspomagania... podaj napiecie na wentylator na krótko i wtedy bedziesz wiedział czy jest spalony... jesli nie zakręci to do wymiany wentylator jak cos pisz pw poszukamy takiego do ciebie
  7. wkładaj 19 i nie słuchaj marudzenia ludzi którzy nigdy nie dorosną do takich kół jest dobrze
  8. mam 2 przednie wkłady w bdb stanie pod gwint : KW AP H&R Weitek koni itp ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- pokaż foto lub firmę swojego gwintu to cos zdziałamy jak coś PW
  9. mam springi pod twoją kat. wagową i mogę się zamienić za te Twoje ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- za twardość u ciebie odpowiada sprężyna czyli wymiana springów załatwi temat
  10. za 200-300pln kupisz firmowe springi używane a nie jakiś syf poszukaj jakiś h&R kw czy podobnych pamiętając o kat. wagowej
  11. przełożenie wiązki nie jest niczym skomplikowanym. a dobrze słyszałem że ecu 012 idzie soft po kablu???
  12. tylko miernikiem nie próbuj sprawdzać czy wychodzi napiecie
  13. lepiej uzywke KW za to siano kupić
  14. po weekendzie powinien już być wyjety z auta KW inox war. 1 w bdb stanie
  15. no w sumie na piny nie patrzyłem tak dokłądnie
  16. fafnasty odpowiedział(a) na disel28 temat w 1.9TDI
    aha:wink: myslałem że afn
  17. fafnasty odpowiedział(a) na disel28 temat w 1.9TDI
    jestes pewien że to zawór a nie zapieczoną geometria turbiny?
  18. dziękować za rozwianie moich wątpliwości
  19. witam:hi: mam u siebie AFN-a z końcówka numeru ECU 018 chcę robić softa i zastanawiam się czy moge zrobić program na ECU z AVG z końcówka 012 i gotowego juz softa na innym sterowniku włożyć do siebie do afn-a dodam że kompy nie różnia sie wtykami i są z tego samego roku 2000r jest też opcja że w ECU 012 nie trzeba lutować kości i soft idzie po kablu??? dziekować za wypowiedzi pozdrawiam
  20. mam hokej poliftowy troche od spodu porysowany jak się załozy nie widac stan dobry ze względu że nie jest w stanie bardzo dobrym to oddam go za 70pln
  21. odginając rame uszkodzi sie i albo bedzie potem ciekło do środka albo bedzie gwizdać zamek jest podwójnie ryglowany nie otworzysz drutem
  22. Różnią się długością jesli chcesz założyć przedliftowy do zderzaka po lifcie to bedzie po bokach brakować po ok 2cm i
  23. tak te które dodałem to na seryjnym 1ba bez żadnego obniżenia kolego jak nie utwardzisz i nie obniżysz to wyglada okropnie i tak samo sie prowadzi
  24. do tysiaka kupisz jasne ale nie napalaj sie na nowe błyszczące z allegro za 1000pln bo na to szkoda kasy - tuningAtr -mts -supersport -technix czy jakies inne szroty sobie odpuść szukaj uzywki takich firma jak - H&R - KW - Bilstein - weitek - koni - fk - lowtec - d2 racing - eibach - vogtland - AP ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- do tysiaka spokojnie znajdziesz kompletny zestaw w dobrym stanie zwracaj uwage na amorki czy nie są mokre czy podczas wciskania tłoczyska nie sączą się to jest najważniejsze przy zakupie używanego zawieszenia...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.