Treść opublikowana przez fafnasty
-
[ALL B5] Naprawa gwintu.
każdy gwint który wpada w moje ręce jest sprawdzany przez firme w mojej mieścinie nie ma co żałować na nich bo to koszt 10pln od amortyzatora i mam pewność co posiadam anie śmieszne % ze stacji diagnostycznej
-
[ALL B5] Naprawa gwintu.
bo były sprawdzane i maja przelot niecałe 500km:naughty: ---------- Post dopisany at 01:30 ---------- Poprzedni post napisany at 01:29 ---------- ale z kąd mnie rozebało
-
Gwint FK sedan/avant?
Gwint nie ma podziału na rodzaj silnika jesli tamten też jest FWD to bedzie pasował
-
gwint z przedlifta do polifta
jeśli nie jestes pewien nie wprowadzaj kogoś w błąd polift---przedlift różni się tylnym zawieszeniem a mianowicie dolna tuleja amortyzatora u górnym mocowaniem amortyzatora do nadwozia jesli do polifta chcesz wsadzić zawias z przedlifta to bedziesz musiał wybić dolne tuleje ze swojego zawieszenia i podmienić je do nowego zestawu i podobnie z górnymi mocowaniami jest to śmiało do ogarnięcia ale nie jest to P&P:wink:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
dooobry ten trumniak
-
Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?
matka wie że Ćpiesz?
-
Wentylator Klimatyzacji nie kręci
odepnik kostki od wentylatora które są pod osłona zbiorniczka płynu wspomagania... podaj napiecie na wentylator na krótko i wtedy bedziesz wiedział czy jest spalony... jesli nie zakręci to do wymiany wentylator jak cos pisz pw poszukamy takiego do ciebie
-
Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?
wkładaj 19 i nie słuchaj marudzenia ludzi którzy nigdy nie dorosną do takich kół jest dobrze
-
[ALL B5] Naprawa gwintu.
mam 2 przednie wkłady w bdb stanie pod gwint : KW AP H&R Weitek koni itp ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- pokaż foto lub firmę swojego gwintu to cos zdziałamy jak coś PW
-
podwyższenie zawieszenia ( zbyt twardo)
mam springi pod twoją kat. wagową i mogę się zamienić za te Twoje ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- za twardość u ciebie odpowiada sprężyna czyli wymiana springów załatwi temat
-
sprężyny obniżające
za 200-300pln kupisz firmowe springi używane a nie jakiś syf poszukaj jakiś h&R kw czy podobnych pamiętając o kat. wagowej
-
ECU 012 ECU 018 Zamienne???
przełożenie wiązki nie jest niczym skomplikowanym. a dobrze słyszałem że ecu 012 idzie soft po kablu???
-
Jak sprawdzić czy przetwornica lampy jest niesprawna?
tylko miernikiem nie próbuj sprawdzać czy wychodzi napiecie
-
Gwint TA Technix, MTS czy FK seria AK
lepiej uzywke KW za to siano kupić
-
Zawieszenie gwinowane ....
po weekendzie powinien już być wyjety z auta KW inox war. 1 w bdb stanie
-
ECU 012 ECU 018 Zamienne???
no w sumie na piny nie patrzyłem tak dokłądnie
-
zawór N 75
aha:wink: myslałem że afn
-
zawór N 75
jestes pewien że to zawór a nie zapieczoną geometria turbiny?
-
ECU 012 ECU 018 Zamienne???
dziękować za rozwianie moich wątpliwości
-
ECU 012 ECU 018 Zamienne???
witam:hi: mam u siebie AFN-a z końcówka numeru ECU 018 chcę robić softa i zastanawiam się czy moge zrobić program na ECU z AVG z końcówka 012 i gotowego juz softa na innym sterowniku włożyć do siebie do afn-a dodam że kompy nie różnia sie wtykami i są z tego samego roku 2000r jest też opcja że w ECU 012 nie trzeba lutować kości i soft idzie po kablu??? dziekować za wypowiedzi pozdrawiam
-
Hokej zderzaka przedniego przed/po lifcie.
mam hokej poliftowy troche od spodu porysowany jak się załozy nie widac stan dobry ze względu że nie jest w stanie bardzo dobrym to oddam go za 70pln
-
Zamkniete auto ;/
odginając rame uszkodzi sie i albo bedzie potem ciekło do środka albo bedzie gwizdać zamek jest podwójnie ryglowany nie otworzysz drutem
-
Hokej zderzaka przedniego przed/po lifcie.
Różnią się długością jesli chcesz założyć przedliftowy do zderzaka po lifcie to bedzie po bokach brakować po ok 2cm i
-
Felgi 18 a zawias 1BA jak to wygląda?
tak te które dodałem to na seryjnym 1ba bez żadnego obniżenia kolego jak nie utwardzisz i nie obniżysz to wyglada okropnie i tak samo sie prowadzi
-
Zawieszenie gwinowane ....
do tysiaka kupisz jasne ale nie napalaj sie na nowe błyszczące z allegro za 1000pln bo na to szkoda kasy - tuningAtr -mts -supersport -technix czy jakies inne szroty sobie odpuść szukaj uzywki takich firma jak - H&R - KW - Bilstein - weitek - koni - fk - lowtec - d2 racing - eibach - vogtland - AP ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- do tysiaka spokojnie znajdziesz kompletny zestaw w dobrym stanie zwracaj uwage na amorki czy nie są mokre czy podczas wciskania tłoczyska nie sączą się to jest najważniejsze przy zakupie używanego zawieszenia...