Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Nudny ten twój klocek. Wszystko ma na wypasie :-P Nie wiem czy trzeba ABS przekodowac do tych hebli... Niemce coś o tym piszą. Jak to jest w B8?
  2. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Piękna sekcja:-) Biturbo i benzyna mają te hamulce i IC w serii. Tak. Kod PR.
  3. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Nie wierze, pokaz! (będą dwa klocki na A4 ) Tak jak napisałem wyżej: 2E4
  4. O jakim silniku kolega pisze?
  5. Fajnie to wygląda Zaczynam żałować sprzedażny mojej babci A miałem (prawie) termin z Gregorem :whistling: Na ich stronie niemal wszystkie samochody przyjeżdżają jako ponadprzeciętnie zdrowe sztuki.... :whistling: Chociaż z drugiej strony np. Siemian czy Turdzi przyjeżdżali faktycznie prawie nowymi autami :whistling:
  6. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Przewody do zacisków kupować ORI, czy jakieś customowe oploty?
  7. Dokładnie tak jest! Mialem sytuacje z B7 (pięcioletnie) gdzie rdza chrupała je ze aż się płakać chciało. Audi zgodziło się zapłacić 70%. Myślę sobie za*iscie! Mina mi zrzedła jak usłyszałem ze pozostałe 30% to około 3 tys. euro...
  8. Polskie garaże nie robią tez tego gwoździem i deską Myślę ze należało by tu tez pokazać ilustracje z umieszczeniem wałków w EA288. Sa one podobnie jak w EA888 umieszczone w pobliżu środka ciężkości silnika. Wtedy to ma wg. mnie większy sens. W tym nowym dieslu napęd wałków jest realizowany przez kola zębate. Czyli lepiej jak w benzynie gdzie jest łańcuch i specyfika pracy walka (wibracje/szarpanie) powoduje jego naciąganie.
  9. griga-st odpowiedział(a) na maciek333 temat w Audi A4 B8
    Filtr to nie dolot ;-) To tak jak byś do gastrologa z bólem zęba poszedł :-D W sprawie stożka na forum przeważa jedna, moim zdaniem słuszna opinia:-) Masę ludzi się porywalo na czterysta, ale żaden nie zrobił :-P Trzymam kciuki za projekt.
  10. Co by to nie było to proponuje Podoba mi się sedanik Może dlatego ze moje pierwsze cztery zera były w sedanie i mam sentymeta
  11. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Dev, czytasz mi w myślach z ta czarna wstawka Tu usprawiedliwienie dlaczego kvadraciak wygrał z asześćallrodami czy innymi gietepiatkami. Jest cool u mnie na wiosce i wszystkie blachary na niego lecą : Na tygodniu doszły kolejne fanty Dev zregenerował mi ładnie zaciski 2E4, założył nowe klocki (jakie to klocki Dev?) , przetoczył i zakonserwował tarcze (co to za farba?) Robota naprawdę profesjonalnie wykonana Założone ori gumki i ori zaślepki na śruby mocujące(skąd je wytrzasnoles?? Nie ma na to numeru w ETKA)) Mam nadzieje ze będzie to przynajmniej w połowie tak hamować jak wygląda. Jeszcze raz wielkie dzięki DEV! Myślę ze na aucie będą gdzieś po świętach Zbieram tez powoli graty do silnika. Właśnie dostałem IC-ka od 2.0 biturbo. Tak na oko pojemnościowo jest podobnie jak od 3.0 biturbo. Myślę ze niedługo dotrze tez turbina. Nie mam zamiaru robić wyścigówki z tego klocka, ale myślę ze przy m/w 220HP będzie się już przyjemnie podróżować
  12. Andynl nie podpuszczaj! Zmiany mają być powolne:-) Proponuję Dołożyć Q żeby do nalepki pasowało;-)
  13. griga-st odpowiedział(a) na maciek333 temat w Audi A4 B8
    Mówią że IHI lepsza jak k04;-) Z dolotem można cuda wyprawiac :-) Zależy ile masz sianka na projekt (mo)
  14. Niemce w porównaniu do nas to technologicznie inna galaktyka. Ale nie znaczy że się nie mylą. ;b Przykładem wręcz książkowy właściwego zastosowania wałków jest Ea888. Ten silnik pracuje niemal jak elektryczny:)
  15. Prędkości odczytywane na walku rządu(G40) nie odpowiadają-poza granicą błędu) prędkości mierzonej na wale(G28). coś z Rozrządem niestety...
  16. Temat jest @perkusisty. I tego się trzymajmy. Napisał że trzęsie na zimnym silniku z rana i nie ma ponoć błędów. Możliwych usterek jest z dziesięć. Któryś trafi i będzie się cieszyć jak szczerbaty z suchara że się zna. A to nieprawda. Dajemy skany logów, ew. filmik czy pomiar kompresji i wtedy jakas mądra głową może coś powiedzieć. Bo na podstawie tak lakonicznego opisu nikt poważny nie odważy się postawić diagnozy.
  17. A z jakich fusów? Madras, czy indyjska?
  18. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja już się od pn. Dziesięciu lat wybieram... Nie wiem nawet czy tam gości z czwórka z przodu wypuszczają ;b
  19. Szkoda ze niema tu kogoś kto pracuje w fabryce VW w Polkowicach. Silniki z walkami (np.CCHA, CFCA) i bez walków(np.CCHA) wkładają cały czas do T5/T6. Mialem niedawno transportera(bez wałków) jako auto zastępcze. Moze mam twarde cztery litery, ale ja nie czułem ŻADNEJ różnicy z, czy bez walków. Potwierdza to moje odczucia z czasów kiedy miałem BPW.
  20. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Gdzie to jest? Przy Audi Forum? Kumpel mnie namawia na nieoficjalne Worthersee w tym czasie.... Ale familia zgłosiła już veto...
  21. Co kurrczaczek, ja nie należę?? ja nie należę?? Ja to wogóle zakala rodziny, bo nie dość ze gruźlik to jeszcze ciężarówka! Tak mi się przypomniało: A4 na wysokości Legnicy: ładna S4 w B7(PRAWIE jak Hammerka) przede mną na lewym pasie jedzie: myślę sobie: podpuszczę klienta i zobaczę jak fajnie eska odchodzi: podjeżdżam pod pod tył: a ten mi srruu! Chmura sadzy na szybę! Sorry za OT, i trzymajcie zwieracze panowie bo świat i bez tego wystarczająco po... ten tego jest zwariowany A projekt @kristofa obroni się sam.
  22. Tak, w 1,4 Kolega miał golfa cabrio z tym silnikiem i go regularnie objeżdżałem Smartem Byl tak wściekły ze zapodał E93(330i).Ogólnie bardzo ładne auto. Biały fajny, ale w LZ5F rozwala system w kompaktach.
  23. Jaka jest maksymalna dopuszczalna temp. OLEJU w EA189? Jaka wam pokazuje po tzw. butowaniu?
  24. Trzeba przyznać koledze trochę racji że cztery rury z tyłu, koła 20, a z pod maski: klak,klak, klak...i nudny srebrny kolor. Trochę przerost formy nad treścią Ale z drugiej strony "tak krawiec kraje jak mu materii staje" i ogromny fun że zrobienia czegoś jest najważniejszy w tym wszystkim ;-)
  25. O tuż to! Miernie, biernie, ale wiernie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.