Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Mozna uruchomić przez kodowanie, składanie lusterek za pomocą kluczyka? Mogę złożyć tylko pokrętłem. Kluczykiem zamyka/otwiera się szyby, drzwi, szyberdach. W A4 można było włączyć ta funkcje na MMI, tutaj tego nie ma.
  2. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Moja rodzina prowadzi dosyć aktywny tryb życia. Rowery, narty,itp. Zwykle Autem jeździmy tez na wakacje. I to przewazylo o wyborze. Ja znajduje się w tym aucie jak najbardziej:)
  3. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Nie chcialem czekac;) T6 z takim wyposarzeniem to~+40k. Troche mi za duzo. Zobaczymy co nowy rok przyniesie;)
  4. griga-st opublikował(a) temat w Inne marki
    łzy po LZ5A w AVANCIE i QUATTRO już wyschły. Szkoda ze nie będzie jej dalej na tym forum Poszła do Rajchu. Jak ktoś jeździł już raz busem, będzie chciał już zawsze busa. U mnie po kilku latach się to sprawdziło. - LA3H SALSAROT - .08.14 - 19Tkm(już 4 u mnie ) - 2.0TDI CCHA - DSG DQ500 NZQ 600Nm z funkcja "żeglowania"(jak w B9) - Webasto, - Navi, - Xenon, - lustra pełna elektryka, - szyberdach, - elektrycznie otwierane/zamykane drzwi, - 5 lat gwarancji. Planowane mody: - hamulce, - Bilstein + H&R - 40mm - kolo 19" (niestety fabryka pozwala max.18) - lepsze granie, - pakiet zewnętrzny EDITION - kiera z łopatkami, - IC z 2,0BiT, - turbo hybryda, - ... - czekam na podpowiedzi Na szybkiego: https://vwpress.files.wordpress.com/2012/01/ssp455_d. pdf
  5. Wygląda świetnie(siedzenia). Szyby nieźle, ale ori to ori...
  6. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Spoko od takich zdarzeń mam ubezpieczenie:) Chodziło mi o "oblookać", zobaczyć, z ang. "look at". Taki makaronizm
  7. A mi się Marcinie wydaje ze za 2,5 kola netto(majster warsztatowy) nikt po niemiecku/angielsku nie będzie się produkował... Sytuacja z początku tego tygodnia: A4 z ´08 170KM. Przejechane 85Tkm. Wymiana AGR .100% Audi. Błotniki x2(nowe), klapa bagażnika, pod tylnym zderzakiem lakierowanie30/70%.
  8. Na necie piszą o braniu oleju. EGR ponoć przerąbana wymiana... Chce kupić z 2014 ale te silnik są poprawione w 6 tygodniu ´15... Mam teraz 140KM i trochę słabawe to...
  9. Placiles za pomiar? Widziales korespondecje? 30/70 to standard w twoim przypadku.
  10. Parafina go zatyka. Właściwość fizyczna ON. Któryś wrzucał tutaj fotki wypatroszonego benzynowego... Niestety paliwo na polskich stacjach jest trochę gorszej jakości, a auta maja z reguły 100k+ nalatane. Pompa wysokiego ciśnienia jest bardzo wrażliwa. Ja bym wymieniał. Sam tego nie robiłem, ale na wiosnę pewnie bym zrobił. Oni mówią ze nie trzeba wymieniać.
  11. Jest tego trochę o tym W sumie ze siedemset stron
  12. Oni mówią ze 0,5L/1000km to tez norma Chłopaki mówią to co muszą mówić... W nowoczesnych motorowniach praktycznie nie istnieje pojecie "docierania"
  13. Jak bym miał pusto z tylu po lewej stronie tak jak u ciebie, to już by dawno siedział Stety- niestety auto znalazło nowego właściciela który uznał ze jest warte tyle kaski. Na kilka latek (chyba) daje sobie spokój z Audi. Jak znajdę czas to wrzucę fotki następcy *****Do sprzedania w/w zestaw P&P na 320KM ****
  14. Nie te czasy panowie
  15. Hehe, przed remontem lałeś 45L? Do EA888 "wchodzi" 4,6L. Tak pisze w instrukcji obsługi.
  16. Tyle samo co przed
  17. Jura F50. Trochę stara, ale daje rady. Testowałem cztery lata. Pewnie za ta kaskę już wyrwie.
  18. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jest ktoś z okolic Bamberg? Trzeba mi auto oblookac. Proszę PW.
  19. Bardzo ładny kolor. Podwójny wydech teraz idzie już od 1,8? Fele wzór RS. Mi się podobają. O gwarancje nie masz się co obawiać. Nie obejmuje ona wtedy modyfikowanych części, ale nadal obowiązuje. Przetestowane
  20. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    MMI3G high nie obsluguje A2DP. Nie mam pojecia dlaczego(pewnie kasa). Nawet najtansze radia z Lidla z przed pn. dziesieciu lat obslugiwaly ten protokol. Pewnie wylaczyli to celowo i zarabiali na sprzedawaniu peryferii.
  21. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, w was ostatnia nadzieja Naszło mnie z powrotem na busa. Tylko co lepszy wypas, to 2.0 TDI BiT które lubią olej. Wrzucicie proszę skany z ETKi ze środkiem tego silnika. Moze była jakaś modyfikacja rozwiązująca ten problem... (podobnie jak to było z "ołówkiem" pompy oleju w ´09.) Napisałem w dziale diesli, ale zgina topic w odmętach netu
  22. Szukam informacji o silniku montowany w T5. 180KM. 2.0BiT.
  23. Filtr jest w baku. Czy trudno go wymienić? Jeden powie że tak, inny że nie:) Jest niebezpiecznie i śmierdzi. Jest tu o tym pisane. Poszukaj;)
  24. Gentlemen, czytajcie temat! Tu wszystko jest opisane. Nowe tłoki nie pasują na stare korbowody bo bolec ma inny wymiar. Dlatego ten oryginalny zestaw naprawczy tyle kosztuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.