Treść opublikowana przez griga-st
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Będzie pan zadowolony * Bardzo fajnie zrobiona. Cztery rury generalnie mi się nie podobają, ale to moje zboczenie. *pod warunkiem ze nie będzie upalane
-
Turbo naprawa RZ
- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Trzymam za ciebie kciuki. Cwaniaczek na pewno myśli ze blefujesz. To ja jeszcze przy okazji dopytam - po czym poznac ze to poliftowy silnik juz bez problemów. No i czy swap jest Plug'n'Play ? Bo sie jeszcze może okaże , że osprzęt podniesie cene x2. Mozna przypuszczać ze od 01.06.11 powinno być lepiej:- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Gratuluje W calej sprawie rzeczoznawca bedzie mial decydujacy glos. Sad nie decyduje o tym czy cos jest sprawiedliwe czy nie, tylko czy jest zgodne z prawem... Kolega @dziadek mial A5 z nowym silnikiem(1,8), i jemu nic nie bralo. Poza przypadkami ktore opisalem powyzej, wydaje sie ze poradzili sobie z tym problemem. Moj silnik jest z konca marca `14 i spalil moze ze 2 setki po pierwszych 3,5kkm(do 1 zmiany). Mam juz 11kkm przejechane, i nie ubylo kompletnie nic na miarce.- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Myślę ze przy tak niewielkim spalaniu oleju jak twoje, nowe tłoki rozwiążą całkowicie problem . Blok masz szlifowany nowa metoda. Temat oleju na motor-talku tez od kilku lat nie opuszcza pierwszej strony. To bardzo opiniotwórcze forum w Niemczech. Tam tez widać jak mocno angażują się trole (opłacani przez VW?) próbujący bagatelizować problem . http://www.motor-talk.de/forum/oelverbrauch-1-8-u-2-0tfsi-t2050230.html Jeden klient próbował tez oskarżyć Audi o to ze nie podaje wartości spalania oleju przy sprzedażny auta. Jak się sprawa skończyła niestety nie wiem. Nowe, mocne diesle do B9 sa robione na tym samym bloku. Ciekawe jakie tam sykilimandzersy tam będą na nas czekać Gdzieś zamieszczałem tutaj zdjęcia A5 cabrio z `13 które czekało razem z moim autem na wymianę. Olej kapał z rury wydechowej... ...I S3 z okopconym na czarno zderzakiem...- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
@vvalery, to daj namiary na "alternatywne" rozwiązanie sprawy. Albo konkrety, albo przestań głupoty wypisywać.- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
...I nie zapomnij dwie krople wody z Lichenia- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Masz racje @andy-vip. 100% racji. I co z tego? Audi zamknęło ubiegły rok 10% przyrostem sprzedaży rok do roku. http://www.welt.de/newsticker/dpa_nt/infoline_nt/wirtschaft_nt/article133928824/Audi-auf-dem-Weg-zu-neuem-Verkaufsrekord.html Absolutny rekord sprzedaży mieli już w sierpniu. Głównie dzięki Chinom i USA gdzie najwięcej sprzedaje się właśnie 2.0 tfsi . Dzisiaj nie liczy się jakość tylko Reklama i CCC Leasingu. PS. Tez mam nadzieje ze Tesla rozgoni to cale towarzystwo wzajemnej adoracji ( ale patrząc na to przez pryzmat polityki, wydaje się to narazie nierealne).- Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/268727-wadliwy-napinacz-lancucha-rozrzadu/- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Do czterech lat i max. 100kkm Audi (indywidualnie obsługa klienta w Ingolstadt) zgadza się na pokrycie części kosztu remontu. Zwykle jest to podane procentowo i zwykle jest to 70%. Brzmi obiecująco? Niestety w realu kosztorys naprawy jest tak wysoki, ze z własnej kieszeni trzeba i tak wydać ok. 3tys € (12 tys PLN). Mój kompletny silnik kosztował 11900 € plus koszty przekładki. Podejrzewam ze to było przyczyna nie podjęcia dalszych działań po pomiarze oleju. Poprzedni właściciel sprzedał auto bo koszt naprawy przewyższał wartość auta. Kolega @marcinoslo naprawiał swój silnik nie po taniości, tylko dobrze. Uderz do niego z zapytaniem o realne koszta naprawy w wolnym(nie ASO) warsztacie. Tobie @pawciu jak chcesz to auto zwrócić, radze czym prędzej wysłać poleconym odstąpienie od umowy. Przed upływem "magicznych" 14dni.- B8 TrOOOOp
W przerwie Koncertu Życzeń: nie, na jakiej ustawionej temperaturze gasisz samochód na takiej tem. odpala się webasto, przynajmniej u mnie na 2G tak jest!! Dzięki, myślałem ze czegoś nie doczytałem Trochę to upierdliwe jak pol godziny chodzi, a na klimatroniku 16°C...- B8 TrOOOOp
Można zaprogramować temperaturę w ogrzewaniu postojowym? Niezależnie od tego jaka była ostatnio ustawiona?- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Zastanawiam się na co bym siadał: czy na: Zajefajne te siedzenia teraz. A jak wydze niebieskie to... Deska jeszcze i będzie jak Panamera- B8 TrOOOOp
Jednemu nie chce sie dwie strony obok kliknac, wiec drugi przepisuje mu tutaj to co tam pisze- Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
06H 145 702S OTAKE mam DEV- B8 TrOOOOp
A na który rocznik polujesz? http://a4-klub.pl/index.php?/forum/185-audi-a4-b8/ Tu można poczytać o tym silniku;)- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja zadnych naciągów nie robie poka te twoje fele z 225 Przy 19" 255 przy feldze 8,5 to oryginalny rozmiar w Audi.- [B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Nawet fajki w niebieskim opakowaniu pali- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
THX To będzie Ferrari Bardzo kozacki wzór.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Miron, miałeś te rs6II w B8 na gwincie, czy na ori zawiasie?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
TO KOLO miale na myśli nie "to konkretne kolo".- [B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
DAB+ to 4G0035061 E,J, najnowsze N http://www.e-autoparts.eu/uklad-elektryczny-zaplon/3634-radio-samochodowe-panasonic-audi-8t1035195h-.html TV to najlepiej ta z twojego linka. Ja mam 4F0919129D. W PL ori TV nie działa, jest tylko dźwięk. Generalnie nie działa tez pow.100km/h. Chyba jeszcze z MPEG4 do A4/5 nie robią. Jest tez kod wyposażenia do DAB+.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
"Cudze chwalicie, swego nie znacie". Szukam gdzieś po fiordach N, a na miejscu eksperta mamy Będzie to(20") koło jeździło na BE/BV, czy obowiązkowo gwint?- [ALL B8] Moja pierwsza Audica
Założyć szerszy balon z rantem i no problemos Ten rant pomaga ograniczyć straty. W żaden sposób nie chroni felgi przed krawężnikiem. Spoko karoca Tak na marginesie: to nie nie jest twoja pierwsza Audica, tylko twój pierwszy Audic . Audi to facet, nie baba. Ale w czasach Concichty Wourst "nie wypada" o tym mówić- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Chyba u @turdziego w wątku ta aczwórka była na dwudziestkach. Nie powiem, wygląda to to niezgorzej...nawet bez concave wielkiej - Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej