Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Andyl:hi: zanim będą się sąsiedzi na ciebie dziwnie patrzeć jak fotografujesz końcówki wydechów(ja to mam już za sobą ): Nakładki końcówek wydechu w 2.0T(2011) srebrny chrom : 8K0 253 825 H ETKA pokazuje jeszcze osiemdziesiątki z numerem 8K0253683AG (15). Ale... ... to nie są ozdobne końcówki: W oryginale 2.0T(80) jest tylko srebrny chrom. TDI (65) są jeszcze w srebrnym macie i czarnym chromie. A taka jest różnica pomiędzy 80 a 102:naughty::
  2. ...a na pewno 80mm:wink: ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- Ale najlepiej wygląda z 102mm:naughty:
  3. Gibons zgadł. 230km/h.
  4. Albo spoiler. Ale tez na icka stawiam. 3.0tdi, czy BiT?
  5. Kurcze, temu to się zawinęła... Blee...
  6. Kupiłeś kota w worku? Tzn. w pudelku?
  7. Fajne kolka Ile trzeba liczyć "na gotowo"(bez kosztów zabudowy) za dmuchaną zawiechę? Bo s-line jest w zimie dla mnie za niskie...
  8. Blachara z tej lani:wink: Ale nie można się jej dziwić bo sekcja jest naprawdę cool:slina: A tak serio, to naprawdę szkoda. Tym bardziej ze jeszcze niedawno wpakowałeś pewnie trochę w zabezpieczenie lakieru:kwasny:
  9. Zaglądnij do Turdziego. Jeździł jakiś czas na takiej chłodnicy. Chyba nawet fotki wrzucił.
  10. I znowuż czarna i w manualu:doh: Maska bardzo stłuczona kamykami? Zapodaj zdjęcia środka na jakimś lepszym hoście może... Generalnie myślę ze "będzie pan zadowolony":thumbup1:
  11. Ja miałem 211KM(CDNC) w poprzedniej. Musiał bym poszperać w starych zdjęciach jaki był kod skrzyni. Bardzo lubiłem ten napęd.
  12. Mody miodzio:thumbup1: Jak na moje, to klamki od RS-a gryza się z tym orzechem trochę...? Wygląda to jak pikowana gałka i trójramienna kiera przy pasiastych siodłach(u mnie)
  13. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber, pisałem u ciebie ze Turdzi to przerabiał. http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/b8-cdn-black-widow-quattro-gmbh-300km-447nm-compsport-nowa-kierownica-189637/index49.html Na następnej stronie jest gdzie to robił. Tez chciałbym takie dystanse.
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W aucie z 180KM hamulce tez są inne. Można na E10 jeździć. Kod silnika i ETKA powie wszystko.
  15. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dowcipniś kur*wa mać.. można kupić same ringi z A5, m.in. Andrzej (srb38vx) kupował do siebie. po numerki zapraszam do niego Byś się wyrażał Zajumali ci kółka, wiec pewnie orientowałeś się jak, co i za ile.
  16. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jedrekx pewnie będzie wiedział
  17. Mam dokładnie taki setup. Brakuje właśnie m/w 1cm na osi. Coś mi się przypomina ze Turdzi modził z takimi dystansami:eusathink:
  18. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    @sowiq, zasada działania dokładnie ta sama:wink: Podczas mojej ostatniej wizyty w Bieszczadach:beach: Znalazłem gościa który wyczyścił mi klimę tak jak właśnie powinno się to wykonywać. Kolo jest inżynierem i na codzień pracuje w firmie budowlanej. Jego pasja są właśnie instalacje klimatyzacyjne i pompy ciepła. Za własne pieniądze jeździ po Polsce na szkolenia i wykłady. Jednym słowem świr w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Robi to w trochę obskurnym garażu, ale ma na wyposażeniu wszystkie urządzenia, płyny i chemie. Podczas rozmowy telefonicznej pytał się o szczegóły związane z autem i jego instalacja żeby przygotować się do pracy. Jednym słowem pełna profeska rzadko spotykana gdziekolwiek indziej. Ja odkręciłem mu wcześniej schowek, a facet na podstawie przygotowanych wcześniej materiałów rozebrał kanał i przepłukał parownik i kanały odpowiednia końcówką Teroseptem dwa razy po ok. 0,7L: Następnie już po złożeniu "przewietrzył" ozonatorem przez 20min i sprawdził termometrem nawiewy. W czasie zabiegu opowiadał trochę o środkach dostępnych na rynku i odradzał używanie pianek właśnie. Mówił ze w A4 ustawienie parownika i kształt radiatorów parownika jest trochę niefortunne(zaplanowane?) i zmuszające do częstego czyszczenia układu. Ogólnie oceniam bardzo wysoko kwalifikacje jak i sam zabieg. Facet marnuje się poprostu na tym odludziu:decayed:
  19. Za te pieniądze tylko 230V... Ja używam na łódce takiego: OKRUCH DeWalt ODKURZACZ DC500 NA MOKRO 7,5L (4176035020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Z tym ze dokupiłem baterie o większej pojemności.
  20. - maruda Żeby nie było że nic się w temacie nie dzieje dziś przyszły nowe zabawki http://s1.postimg.org/a1sng4acr/20140503_095527.jpg http://s1.postimg.org/4rnootq3v/20140503_095725.jpg Za same klamki pewnie ze 170ojro jesteś lżejszy? Ile za guziki do ADS dałeś?
  21. Dlaczego chcesz wywalić filtr? Coś z nim nie tak? Wydaje mi się ze lepiej mieć te 5 kucy mniej i nie jeździć z okopconym zderzakiem. Wyścigówki i tak z tego ciężkiego kloca nie zrobisz:confused4:
  22. Kiera na wielki +. VAG i te jego przedpotopowe paski:facepalm: Tych luster do dzisiaj nie mogę przeżałować. Moja pra pra prababka musiała się z Mośkiem jakimś zadawać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.